Merkür ve Satürn Kavuşumu

Merkür ve Satürn Kavuşumu


Bu tür iletişim de oldukça nadir olabilir ve kişi çoğu zaman sessiz kalabilir.

Satürn sadece önemli olduğunda konuşmayı sever ve Merkür sadece konuşmak ister.


NEW,Gezegenler,Merkür kavuşumları,Merkür ve Satürn Kavuşumu,
Bu kombinasyon, bir çocuğun konuşma yeteneğini geciktirmekle kalmaz, aynı zamanda özellikle ilk günlerinde konuşmaktan çekinmesine neden olabilir.

Satürn soğuk, uzak ve karanlık bir yer, Merkür ise parlak Güneş'e en yakın gezegendir.

Bu, bir kişinin Merkür'den gelen gençliğini gölgede bırakabilir.

Kişi disiplinli, zeki ve eleştirel olacaktır, çünkü özellikle her şeyin mükemmel ve kesin olması gereken iş yerinde başkalarının yaptığı küçük hataları seçecektir.

Bu kalite kişiye iş dünyasında da yardımcı olabilir.

Hem Merkür hem de Satürn, iş olan 7. Evde başarılıdır ve Satürn'ün disiplini ve ayrıntılara bakışı, Merkür'ün satış, iletişim ve hesaplama yeteneği ile birleştiğinde, bir kuruşun kaçmasına asla izin vermeyen çok iyi bir iş adamı yapar.

Bu kavuşumun iyi tarafını elde etmek için, bu ikisinin hangi burçta ve hangi eve yerleştirildiğini ve her ikisinin de burçta kontrol ettiği evleri görmek gerekir.

Yavaş bir gezegen olan Satürn, yazının karaka'sı Merkür ile birleştiğinde,

Özellikle 35+36 yaşla birlikte yavaşlar. Kişi konuşmalarda ciddidir. Olayları sakınce analiz yetisi vardır .
Bu birleşme aynı zamanda zihni yavaşlatabilir ve öğrenme sürecini yavaşlatabilir ve her iki gezegen için de dostça olmayan veya zayıf bir burçtaysa, çalışmalara ilgi duymayabilecek bir kişi üretebilir.


Satürn'ün doğası, Merkür ile birlikte bir kişiye korku ve endişe getirmektir, yerlinin konuşmasına ve iletişimine korku getirir, "Bunu doğru mu söyledim? Bunu söylemem mi gerekiyordu? Acaba söylemeli miydim? hiç de öyle." Bu düşünme modeli nedeniyle, kendilerini çok eleştirirler ve iletişim yeteneklerinin farkındadırlar, sürekli olarak ne yapılabileceğini düzeltir ve düşünürler.

Bu, birçok kişinin üstesinden gelemeyeceği ayrıntılı çalışmalar için harika bir bağlantıdır.

Satürn ve Merkür en iyi arkadaşlardır, bu nedenle olumsuz kısım nadiren hissedilir, bu da kişinin işinde hile yapmasına veya kendi çıkarları için değerli bilgileri saklamasına neden olabilir.

Merkür Satürn Kavuşumu


Satürn tarafsız cinsiyete sahip bir zararlıdır ve aynı zamanda tarafsız olan Merkür bir araya geldiğinde, sonuçlar genellikle doğada zararlıdır. Her ikisi de hadım gezegenleri olduğundan, kombinasyonları evlilik hayatını, özellikle de cinsel tatmini etkiler. Bu kombinasyon aynı zamanda kişi veya eşi iktidarsız hale getirebilir.

Bir burçta Merkür ve Satürn'ün bir araya gelmesi genellikle kişiyi azimli ve gayretli yapar. Bu bağlaç ile kişiler yazı, edebiyat ve şiir konusunda ustalaşırlar. Yalnızlık içinde uzak yerleri ziyaret etmeyi severler. Bununla birlikte, bu birliktelik aynı zamanda kişiye mali sorunlar da getirebilir.

Kombinasyon 1., 9. veya 10. evlerde gerçekleşirse pozitif kabul edilir. Bu yerleşimlerde, kavuşum kişinin iyi bir eş bulmasına, zenginlik kazanmasına ve bir oğlu ve birçok arkadaşının olmasının mutluluğunu yaşamasına yardımcı olur.

Kişi zeki ve yaratıcı olma eğilimindeyken, aldatma, karamsarlık, izolasyon, itaatsizlik, kararsız fikirlilik, sinirlilik, umutsuzluk, düşük akılda tutma, kıskançlık ve çarpık zihin eğilimine meyilli olabilir.

Merkür sinir sistemimizi, zekamızı, konuşmamızı ve satürn korkumuzu, kaygımızı kontrol ettiğini biliyoruz. çok disiplinli, düzenli, yapılı ve konuştuklarında ciddi olduklarını. Bu birleşim aynı zamanda romancı üretebilir yazma becerimizi kontrol eder ve Satürn Merkür yardımıyla demek istediğim kişi, yalnızca bir roman yazarının yapabileceği sayfalardan daha fazlasını yazabilir.

DAHA FAZLASI..

NEW 8504436241752854907

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item