Ay aslan burcu 13:20 26:40 (Nakshatra: Purvaphalgunı)Purvaphalguni 11 Nakshatra( Derece 13: 20 - 26:40 Aslan burcu)

 Karakteristikleri: Çekici, mutlu, cömert, iyi niyetli ve ilişkilerde şanslı

Purvaphalguni Nakshatra Yöneticisi : Venüs shukra : Omuzlar
Purvaphalguni Nakshatra Symbol: Yatağın arka ayakları
Purvaphalguni Nakshatra Evlilik: Hayırlı değil Cinsiyet: KadınTaş: Elmas
Purvaphalguni Nakshatra Şanslı harfler: M & T Şanslı Renk: Açık kahverengi
Purvaphalguni Nakshatra Şanslı  Sayılar: 9
Purvaphalguni Nakshatra Elemanı: Regulus
Purvaphalguni Nakshatra Kuş: Gridhra Pakshi, Kartal
Purvaphalguni Nakshatra Ağacı: Palasha


Pubba  Takım yıldızında doğanlar biçimli ve orantılı bir fiziğe, yuvarlak bir yüze, güzel bir göğüs yapısına, uzun kalkık bir burna ve ortadan çöküntülü bir çeneye sahip olurlar.
Pubba (Poorva)  takım yıldızının insanları erdemli ve misafirperverdirler. Yaşamlarında tam özgürlük isterler. Konuşmaları tatlıdır. Yolculuğu ve sanatı severler; sanat konusunda bilgilidirler. Bu kişiler gönüllü işleri ve hayırseverlik faaliyetlerini sever, bunları yaparken mutlu olurlar.
Kariyerinde sık sık, özellikle 22, 27, 30, 32, 37 ve 44 yaşlarında iş değişikliklerine giderler. Yaşamları 45 yaşından sonra düzlüğe çıkacak ve istikrar kazanacaktır.

Aile hayatı / Uyumluluk:

 erkek yerlisi olan evli hayatı mutlu olacak. Sevecen bir eşi ve çocukları olacak ve onlarla çok mutlu bir kişisel yaşam sürecek. Bazı durumlarda, yerlinin kendi seçtiği kızla evlenemediği görülmüştür. Doğum yerinden ve ailesinden uzağa bir yaşam sürmesi muhtemeldir.
Bu kişiler genelde iyi bir sağlığa sahiptirler. Ancak karın, sarılık ve diş hastalıklarına eğilimlidirler.  Sık sık terleme sorunu yaşayabilirler.

Purvaphalguni Nakshatra 1. Pada:  Güneş tarafından yönetilen Aslan Navamsa'ya düşer. Kendini sembolize ediyor. Akıllı lider  bilgilerini çevrelerindeki diğer insanları eğitmek için kullanabilirler.


Purvaphalguni Nakshatra 2. Pada:  Merkür'ün yönettiği Başak Navaması'na düşer.  çalışkan doğası ve kazançlı ticaretidir.


Purvaphalguni Nakshatra 3. Pada:  Venüs'ün yönettiği Terazi Navamsa'sına düşüyor. Bu aşama Venüs'ün yaratıcılığını ortaya çıkarır.  barış ve rahatlamadır.Purvaphalguni Nakshatra 4. Pada:  Mars tarafından yönetilen Akrep Navamsa'ya düşer. Buradaki odak duygular, aile hayatı, cesaret ve iç gözlemdir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar