Purva phalguni Nakshatra

Purva-phalguni-11-Nakshatra

Aslan-burcu-13: 20 - 26:40 
Karakteristikleri: Çekici, mutlu, cömert, iyi niyetli ve ilişkilerde şanslı
negatifliği hapishane zehirlenme hain planlar
Purvaphalguni Yöneticisi : Venüs shukra : Omuzlar
Purvaphalguni Nakshatra Symbol: Zevk Yatağı
Purvaphalguni Evlilik: Hayırlı değil
Cinsiyet: KadınTaş: Elmas
Purvaphalguni Nakshatra Şanslı harfler: M & T Şanslı Renk: Açık kahverengi
Purvaphalguni Nakshatra Şanslı Sayılar: 9
purvaphalguni Nakshatra Elemanı: Regulus
Purvaphalguni Nakshatra Kuş,dişi Kartal
Purvaphalguni Nakshatra Ağacı: Palasha
Tercüme Eski kırmızımsı olan
Sembol Bir yatağın ön ayakları, hamak
hayvan sembolü dişi sıçan
Başkanlık Tanrısı Şivalinga

Purva Phalguni Nakshatra'4 padası

1 st çeyrek Güneş tarafından yönetilir
2 nd çeyrek Merkür tarafından yönetilir
3 rd çeyrek Venüs tarafından yönetilir
4 th çeyrek Mars tarafından yönetiliyor
Doğa Manushya (insan)
kişilik Dengeli Numara 11
Cinsiyet Dişi
doşa pide
Guna Rajasik
Suçlu  kişilik Ugra (şiddetli)
tohum sesleri Mo, Ta, Ti, Tu.

cinsiyet: Kadın

Purva Phalguni Nakshatra'nın cinsiyeti kadındır. Bu Nakshatra'nın yerlileri, cinsiyetlerinden bağımsız olarak cömertlik, şefkat ve merhamet özelliklerine sahiptir.


Doşa: Pide

Dosha, hangi tür hastalığın kişiyi etkileyeceğini temsil eder. Purva Phalguni Nakshatra yerlilerine Pitta hakimdir. Pitta'nın özelliği, yiyecek ve suyun sindirim yoluyla enerjiye dönüşmesidir. Bunun kişiye öfke veya saldırganlık nedeniyle sağlık sorunları yaşayabilir, bu nedenle soğuk yiyecekler, meyveler, yoğurtlar ve iyi su alımını tüketmeye çalışmalıdır.


Guna: Rajas

Hint felsefesinde Sattwa, Rajas ve Tamas olarak bilinen üç Guna vardır. Bunlar, başarılı bir yaşam inşa eden üç süreç olarak bilinir. Purva Phalguni Nakshatra'nın gunası, bu Nakshatra'nın yerlilerine lüks ve konfor düşkünlüğü veren Rajas'tır. Lüks bir yaşamları olacak ve konfor her yerde yerlileri takip edecek.Element: Su

Purva Phalguni Nakshatra, doğan büyük bir hafıza tutma yeteneğine sahip olacağını gösteren element tarafından yönetilir, çünkü su, bilimsel olarak kanıtlanmış olan büyük hafıza tutma ve güce sahiptir. Anlayışları ve kavrama güçleri de iyi olacaktır.Kuş: Dişi kartal

Kuşlar, evrenden bize mesajı vermek için canlanmış, son derece ruhsal yaratıklardır. Purva Phalguni Nakshatra'nın simgesi olan kuş, dişi kartaldır. Kartallar görkemli yaratıklardır ve güzelliğin, onurun, gururun ve kararlılığın sembolü olarak görülürler. Bu Nakshatra'nın yerlileri sabırlıdır ve hedeflerine odaklanır. Ayrıca ilişkilerine değer verirler ve kendilerini adarlar.
 

Pubba Takım yıldızında doğanlar biçimli ve orantılı bir fiziğe, yuvarlak bir yüze, güzel bir göğüs yapısına, uzun kalkık bir burna ve ortadan çöküntülü bir çeneye sahip olurlar.

Pubba (phalguni) takım yıldızının insanları erdemli ve misafirperverdirler. Yaşamlarında tam özgürlük isterler. Konuşmaları tatlıdır. Yolculuğu ve sanatı severler; sanat konusunda bilgilidirler. Bu kişiler gönüllü işleri ve hayırseverlik faaliyetlerini sever, bunları yaparken mutlu olurlar.

AY  konağının gölge tarafı

 makyaj, tembellik ve narsisizmdir. kara büyü nakshatra etkilenirse şiddetli olabilir. Bu insanlar değişim istiyor, dürtüsel ve rahatsız edici bir zihin gösteriyor. şehvetli heyecan için can atıyorlar. Bağımlılık yapan bir kişiliğe sahip karışık bir doğa oluşabilir. Kibir ve gururu yansıtan gösterişli bir görüntü burada görülebilir. Bu insanlar duyusal bağlarını kontrol etmeyi ve kendilerine yakın olanlara cömertlik, alçakgönüllülük, nezaket ve sadakat geliştirmeyi öğrenmelidir.

Purva Phalguni Nakshatra'da yükselen: İyi görünümlü, müzik, dans, drama, şehvetli, karizmatik, yaratıcı, sağlıklı, dengeli doğaya sahip olurlar.
 
Kariyerinde sık sık, özellikle 22, 27, 30, 32, 37 ve 44 yaşlarında iş değişikliklerine giderler. Yaşamları 45 yaşından sonra düzlüğe çıkacak ve istikrar kazanacaktır.
Aile hayatı / Uyumluluk:

erkek yerlisi olan evli hayatı mutlu olacak. Sevecen bir eşi ve çocukları olacak ve onlarla çok mutlu bir kişisel yaşam sürecek. Bazı durumlarda, yerlinin kendi seçtiği kızla evlenemediği görülmüştür. Doğum yerinden ve ailesinden uzağa bir yaşam sürmesi muhtemeldir.

Bu kişiler genelde iyi bir sağlığa sahiptirler. Ancak karın, sarılık ve diş hastalıklarına eğilimlidirler. Sık sık terleme sorunu yaşayabilirler.

Purvaphalguni Nakshatra 1. Pada: Güneş tarafından yönetilen Aslan Navamsa'ya düşer. Kendini sembolize ediyor. Akıllı lider bilgilerini çevrelerindeki diğer insanları eğitmek için kullanabilirler.

Purvaphalguni Nakshatra 2. Pada: Merkür'ün yönettiği Başak Navaması'na düşer. çalışkan doğası ve kazançlı ticaretidir.

Purvaphalguni Nakshatra 3. Pada: Venüs'ün yönettiği Terazi Navamsa'sına düşüyor. Bu aşama Venüs'ün yaratıcılığını ortaya çıkarır. barış ve rahatlamadır.

Purvaphalguni Nakshatra 4. Pada: Mars tarafından yönetilen Akrep Navamsa'ya düşer. Buradaki odak duygular, aile hayatı, cesaret ve iç gözlemdir.


NEW,Purvaphalguni  Nakshatra,NEW,Purvaphalguni  Nakshatra,


Purva Phalguni Nakshatra'da Güneş: İyi liderlik nitelikleri ve hükümet pozisyonu, muhteşem nitelikler, sırdaş, serbest meslek sahibi, cömert huylu.

Purva Phalguni Ay: Yaratıcı zeka, drama ve eğlence sevgisi, güzellik sevgisi ve tatlı konuşma.

Purva Phalguni Mars: Cesur, atletik yetenekler sporun tadını çıkarır, gezer, kendine önem ister, hevesli, romantizm sevgisi ve karşı cinse ilgi duyar.

Purva Phalguni Merkür: İşletme, borsa, eğlence ve iyi öğretim becerilerine ilgi.

Purva Phalguni Jüpiter: Zengin, müreffeh, iyi evli yaşam, eski kutsal metinlere ve gizli bilime ilgi.

Purva Phalguni Venüs: Cinsiyete bayılır, güzellik, sanat, tiyatro, romantik ilişkiler, göz alıcı seyahat ve lüksü sever.

Purva Phalguni Satürn: Güven sorunu, gizli düşmanlar, kariyerde engel veya gecikme, baba ile uzak ilişki.

Purva Phalguni Rahu : burada iki şekilde çalışabilir. Ya zevklerden zevk alır ya da hayattaki zevkleri bulmak için sürekli bir arayış içine girer.

Purva Phalguni Ketu : Burada Ketu, kişinin karmasının meyvelerinden zevk aldığı geçmiş bir yaşamı veya çocukluğu gösterir, ancak Ketu her zaman iyi yaşamdan rahatsız olur çünkü ketu aydınlanma arar.

Purva Phalguni halkı, ya kaşlarını kaldırıyor ya da konuşurken gözlerini kırpıyorlar.
DAHA FAZLASI..

Purva phalguni Nakshatra 1172046906772191734

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Mars Başak burcunda Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item