Rahu Ketu evlerde

KUZEY VE GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ RAHU VE KETU EVLERDE ETKİLERİ


Rahu 1 evde Kişinin kendine aşırı değer vereceğini, ilgi çekme peşinde olacağını gösterebilecekken böyle bir kişiyi 5 sene görmeseniz ne kadar büyük bir değişim geçirdiğine şaşırabilirsiniz. Rahu aç gözlü ve sürekli yenilik peşinde olan bir gezegen olduğundan Rahu’nun yükselen burçla bağlantısı olan kişilerde karakter sürekli bir değişim içinde olur…


Rahu 2. evde Kişiye doymak bilmeyen bir yapı verecek ve aç gözlü yapacaktır. Böyle bir insan konuşurken olur olmadık sözler sarfeder, konuşma stili dikkat çekici ve zaman zaman patavatsız olacaktır. Rahu 2. Evde kişiye yüksek miktarda para kazandırır ancak böyle biri olumlu görünüm yoksa çok cimri olacaktır. Şaşırtıcı ve ani parasal kazançlar veren Rahu aynı zamanda ani para kayıplarına da neden olabilir…


Rahu 3. evde Gözü kara girişimciyi tanımlar. Ancak mental aktiviteyi temsil eden ev Rahu nedeniyle sorun yaşayacaktır. Kişide çoğu zaman obsesif kompulsif bozukluklar yaşanacaktır. 3. Ev yöneticisinin yerleşimine bağlı olarak iyi yazım kabiliyetleri olabilir. Bu konuda ayrıca Merkür de incelenmelidir.


Rahu 4. Evde Kişiye bir çok mal-mülk verebilir ancak gezegen maymun iştahlı olduğundan büyük bedeller ödenip sahip olunan mallar bir süre sonra harita sahibinin gözündeki değerini yitirecektir. Anne açık fikirli ve hırslıdır. Bu yerleşim de yurtdışında yaşama temsilcisidir.


Rahu 5. Evde Olumlu etkiler altındaysa kişiye bir çok hobi verecektir. Kişinin çocuklarıyla ilgili sorun yaşama olasılığı da bulunur. Zararlı yerleşimlerde kişiyi çocuksuz bırakabilir ve evlat edinmenin temsilcisidir.


Rahu 5. Evde yaratıcılık yeteneklerini artırıcı etki verir. Böyle yerleşimlere sahip kişilerin farklı eğlence yaşamları olur. Rahu 5. Evde yerleşirse kişi karizmatik ve gösterişli olacak, her ne pahasına olursa olsun katıldığı oyunlarda kazanma peşinde olacaktır.


Rahu 6. Evde yerleşirse kişinin azılı düşmanları ve rakipleri olacak ancak bu düşman ve rakiplerle savaşma yeteneği olacaktır. Rahu ve Ketu gibi zararlı kabul edilen gezegenler zararlı evlerde (6,8,12) olumlu etkiler üretirler. 6.evdeki Rahu dış görünüşüne önem gösteren kişiyi belirtirken şaşırtıcı hastalıklar geçirmesine neden olabilir.


Rahu 7.evde Kişi evlilik ve iş ortaklığı konularında çeşitli sıkıntılar yaşayacaktır. Böyle yerleşimdeki Rahu eşin hırslarla dolu ve uygunsuz bir kişi olacağını gösterir…


Rahu 8. Evde Rahu cinsel tabuları yıkacaktır. 8. Evin mistik derinliğinde Ketu, Rahu’ya göre çok daha olumlu sonuçlar doğurur.
Rahu 9. Evde Rahu kişiyi çoğunlukla dinsiz yapar ancak böyle bir kişi içinde bulunduğu ortama göre davranacaktır. 9.ev Hint astrolojisinde çok önemlidir ve Rahu bu eve zarar verir. Örneğin Hanefilerin çoğunlukta yaşadığı, Şii’lerin azınlıkta olduğu bir coğrafyada 9. Evdeki Rahu Şii bir insanı temsil edebilir.
Rahu 10. Evde Kariyer hayatında ani ve şaşırtıcı gelişmeler yaşanacaktır. Rahu elektriği, endüstriyi, teknolojiyi ve hatta icatları temsil eder. Güçlü bir horoskopta 10.evdeki Rahu kişiyi iyi bir Ar-Ge’ci ya da mucit girişimci yapabilir
Rahu 11. Evde Rahu hırslı ve çıkarcı bir gezegen olduğundan 11. evde büyük maddi başarılar kazandırır. Kişinin geniş bir sosyal çevresi olur ancak ilişkileri gelip geçicidir. Yabancı insanlarla ya da farklı kültürlerle etkileşim fayda sağlar. Yüksek kazançlara sahip olan insanların haritalarında çok sık karşımıza çıkar.GÜNEY AY DÜĞÜMÜ KETU EVLERDE ETKİLERİ


Yükselen eve yerleşen Ketu Rahu’nun tersine içe dönük, mistik ve çözülemeyen bir kişilik oluşturur. istediği özelliği yansıtabilir. Böyle harita yerleşimlerine sahip kişiler kendilerinden memnun olmayan yapıya sahip olabilir.


Ketu 2. evde Yüksek miktarda maddi güç yaratabilir ancak servet herkes tarafından görünmeyecektir. Rahu ve Ketu 2. ve 8.ev aksında yerleşirse kişinin çocukluk yaşamına zarar verir. Ağız ve cinsel organlarla ilgili sorunlar yaşanabilir.


Ketu 3. Evde Küçük kardeşle ve akrabalarla ilişkilere zarar verir. Küçük kardeş manevi yönleri ağır basan bir kişi olabilecekken, hayattan bezmiş ruh haline de sahip olabilir. Kişide çok fazla girişimcilik olmayacak ve kararsızlık yaşanacaktır.


Ketu 4. Evde Annenin hayatına zarar verir. Anne içe kapanık ve psikolojik sorunları olan birisi olabilir.Sahip olunan mal ve mülklerde çeşitli sorunlar yaşanır.


Ketu 5. Evde Çocuklarla ilgili sorunlar verebilir. 5. evdeki Ketu genellikle kız çocuğu destekler. Ay düğümlerinin yerleşimleri ile net tahminler yapmak zordur. Olumlu ya da olumsuz gezegenlerden aldıkları görünümler, yerleştikleri burçlar, kavuşum yaptıkları gezegenler tüm bu etkileri değiştirir. 5.evdeki Ketu teknik eğitim ve sağlık sektörü için temsilcidir.Ketu 5.evde çocuklarla ilgili sorunlar verebilir. 5. evdeki Ketu genellikle kız çocuğu destekler. Ay düğümlerinin yerleşimleri ile net tahminler yapmak zordur. Olumlu ya da olumsuz gezegenlerden aldıkları görünümler, yerleştikleri burçlar, kavuşum yaptıkları gezegenler tüm bu etkileri değiştirir. 5.evdeki Ketu teknik eğitim ve sağlık sektörü için temsilcidir.


Ketu 6. Evde Sinsi düşmanları gösterirken yine Rahu gibi düşmanları yenecek güç verecektir. Rahu 12. Evde aşırı harcamalara neden olabilecekken yurtdışında yaşam ve yurtdışı yolculuklar için temsilcidir.


Ketu 7. Evde Vazgeçilemeyen eşi temsil eder Yedinci eve yerleşen Ketu: olumlu gezegenlerle bağlantılıysa eşe ruhani bir tabiat ve mistik yetenekler verecektir. Zararlı durumlarda eş gizli kapaklı işlerle meşgul olacak ruhsal durumu da çok iyi durumda olmayacaktır.


Ketu 8. Evde Okült yetenekler verecektir. Böyle bir insan gizli bilgiye istemese bile ulaşacaktır. 8.ev daha çok cinsel hayatı temsil ettiğinden


Ketu 9. Evde Bu yerleşime sahip insanların kendilerine göre bir hayat felsefesi olur. 9. Ev hayat felsefesini ve dini temsil ettiğinden böyle bir kişi dinsiz ya da aşırı dini değerlere sahip biri olabilir. Rahu ve Ketu yerleştiği burcun yöneticisinin özelliklerini üzerine aldığından her burçta farklı etkiler gösterecektir.


Ketu 10. Evde Kişiyi filozof, imam, psikolog, astrolog, yönetmen, fotoğraf sanatçısı ya da bir mikro cerrahi uzmanı yapabilir. Tıb ve okült bilimlerde de Ketu’nun etkisi büyüktür. Ketu, ince ve hassas işleri temsil eder. Farklı boyutlar, derinlik de Ketu ile temsil edilir


. Ketu 11. Evde kişinin büyük kardeşi ile ilgili sorunlar verir. Büyük kardeş mistik yeteneklere sahip bir kişi olabilecekken, ruhsal açıdan sorun yaşayacaktır. Böyle bir kişi aşırı kazanç peşinde koşmayacak ruhsal gelişime önem verecektir. Ticari açıdan yanlış pazar stratejileri, arkadaşları nedeniyle zarar görme vb. olaylar yaşama ihtimali vardır.


Ketu 12. Evde Derin meditasyon yeteneği verirken böyle bir kişi uyku anında farklı boyutlara yönelebilir. Rahu ketu evlerde konusu bundan ibarettir. Rahu ketu evlerde konusunda anlaşılmayan husular için bu sayfada bulunan yorum yap kısmını kullanabilirsiniz.1. EVDEKİ RAHU ÇARELERİ

(1) Nehirde veya akan suda yüzün.

(2) Siyah ve mavi kıyafetler giymeyin.

(3) 4 kilogram sütte akan suda 1 kg arpa yüzdürülür.

(4) Buğday, ve bakır bağışı sizin için faydalı olacaktır.

(5) Sütte yıkanır.

(6) Evinizin verandasında ateş yakma.

(7) Güneş doğduktan sonra kuşları tahılla besleyin.
6. EVDEKİ RAHU ÇARELERİ

(1) Kahverengi veya siyah bir köpeğin bakılması çok olumlu olacaktır.

(2) Yanınızda sağlam bir gümüş bulundurun.

(3) Siyah gözlük takın.

(4) Sürekli olarak 6 gün boyunca mavi çiçekleri eteklerinde tutun.

(5) Kardeşlerinle kavga etmeyin

(6) Evinizin tüm pencerelerinde siyah perdeler bulundurun.

(7) Tanrıça Saraswati'ye dua edin.

(8) Sahte tanık olma yalan söyleme .

(9) Kuzenler akrabalar ile iyi ilişkiler içinde olun.

RAHU 12. EVDE ÇARELERİ

(1) Finansal durumunuzu iyileştirmek için, kazancınızın bir bölümünü kız kardeşinize, kızınıza veya teyzenize vermek zorunda kalacaksınız.

(2) Anason yanınızda kırmızı renkli küçük bir çuvalın içinde tutun. (3)Mutfağa otur ve yemeğini yerde yemelisin

(4) 12 gün Kömürü akan suya bırakmalısın .

(5) Turpları fillere ineklere verin.(6) Boynunuzun etrafına kare bir gümüş parçası takın.

 Kaynak: Muhurtha (Hint Astrolojisi) Bv Raman kitabı…

DAHA FAZLASI..

Rahu ketu evlerde 2360171842310601336

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

22 Ekim +5 Kasım 2021 Mars terazi burcu Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item