Sanyala yoga sanyasi oluşumu


        SANYALA YOGA

4 veya daha fazla gezegen varsa (daha yüksek güçte) tek bir evi işgal ettiğinde, gezegenler birbirleriyle rekabet eder ve bu nedenle önemlerini ortadan kaldırır  kişi  dünyevi zevklerden vazgeçip bir Sanyasi olur veya bir Sanyasi gibi davranır.

Benzer şekilde, bir burçta yüceltilmiş 4 veya daha fazla gezegen varsa veya kendi evinde yüksek mukavemetli, bu durumda da sonuç aynı olacaktır. Sanyaların doğası, bu gezegenlerin en güçlüleri tarafından yönetilir. 
Böyle bir kombinasyon ideal olarak yükselen etkilemek için kendra içinde gerçekleşmelidir, aksi takdirde etkili olmayacaktır. Kişi  eş ve çocuklardan mahrum olacak.  Kişi evlense bile mutsuzluk üzerine kurulan   uzun süren bir ilişkisi olacaktır.

Ve bazı durumlarda kişinin  eşi ve çocukları olabilir, zenginlikle donatılmış ancak bir sanyasi kurmaya zorlanacak Dış dünyayı tanıyan veya tanımayan bir hayat gibi yaşamına sade ruhani olarak devam edecektir..

Eğer Güneş en güçlü gezegense, yüksek ahlaklı ve ticari olmayan kahramanlık yaşadığı  yerin daha uzak bölgelerde ciddi ve zor deneyimleri seçer.


Eğer Ay ise,  yaşamında 24 yaş sonrası ve daha ilerleyen yıllarda kutsal yerlerde çalışmalarda bulunup  inzivaya seçer.

Merkür ise, başkalarının felsefesinden kolayca etkilenen biri olur
Eğer Mars ise, kırmızı renkli giysiler giymeyi seçen ve öfkesini kontrol etmek için mücadele eden biri olur 

·       Eğer Jüpiter ise, duyu ve duygusal  organları üzerinde tam kontrol sahibi olan biridir guru olmaya heveslidir
·       Venüs ise,  Aşk ve para  değişik hazlar  için  ortalıkta dolaşan aşk ve para dilencisi olur

·       En güçlü gezegen Satürn ise, aşırı derecede ciddiyet sorumluluk her konuda şüphe etme gibi  şiddetli uygulamaları benimser.

·       Yükselen, Jüpiter ve Ay Satürn'den etkilenirse ve Jüpiter 9. evi işgal ederse ve yerli bir Rajayoga'ya sahip, bir sanyasi olacak ve hayatını mabetler ve diğer kutsal yerleri ziyaret ederek geçirecektir. Budha.

·       Satürn 9. evi işgal ederse ve herhangi bir gezegen tarafından etkilenmiyorsa kişi dini konular hakkında görüşleri farklıdır …


Eğer Satürn 5. veya 9. sıralara yerleştirilmişse, bu evler ve dört veya daha fazla gezegen var.  ve bu gezegenlerden biri 10. evin efendisi, kesinlikle   sanyas için bir kombinasyondur .

Yorum Gönder

0 Yorumlar