vedıc astroloji melafic yogalar


BANDHANA YOGA  yükselen  yöneticisi  6'ncı 8  12 evde  Satürn, Rahu veya Kethu'lu kavuşumunda gerçekleşir
Satürn, Mars, Rahu ve kombinasyonları  kötü bir kombinasyondur şiddet  toplu cinayetlerlerden  zevk alan bu kombinasyondan kişi bir zalim yapar.

Bandhan Yoga aynı zamanda, Yükselen Efendinin yanması ve Güneş'in kötü ve zayıf gezegenlerin kavuşumda gerçekleşir ve dasa periyodu ve alt periyodunda uzun süre hastanede yatar...

6 ve 8inci yöneticisi  Satürn ve Rahu ile birlikte  ölümcül kazalara ve hastanede uzun süre kalmaya neden olabilir.
şeytani yoga, 6. Yöneticisi  ve Satürn'ün Yükselen  üzerindeki birleşik etkisi. Gereksiz aşağılanma, maddi kayıp, çaresizlik  hareketsiz bir yaşam; Sağlık sorunu ve  mali iflas  borçlarının geri ödenememesi nedeniyle hapis cezası  alır..

12. evdeki Rahu   alkollü ve diğer kötü alışkanlıklar verir  Ay'ı etkilediğinde Rahu,  kişiyi   içme veya diğer ahlaksız yollarla deneme yüzünden  iflas durumuna götürür.
 Eğer Mars bu kombinasyona katılırsa, bir kişiyi ahlaki değeri olmayan bir canavara dönüştürür .
Arishta Kushtaroga Yoga – Ay göre 6 evdeki  Jupiter, Satürn . Kişi epilepsi karşı savunmasızdır.  Ay göre 6 evde Merkür oluşu da zihinsel piskolojik sorunlar verir

ASURA YOGA - Yararlar 8 H'yi işgal ettiğinde, bu Yoga tezahür eder. Asu, duyu organlarını ifade eder ve  yeterli duyusal zevklere sahip olacağı anlamına gelir. hayattan tam anlamıyla zevk almaları için bütün olanakları sunar . bu Yoga ruhsal gelişimini engelleyebileceği kesidir

ANGARAK YOGA  Marsın  Rahu Ketu kavuşumda  veya  Rahu veya Ketu'nun beşinci veya dokuzuncu eve yerleştirilmesi de bu durumda Angarak Yoga'nın oluşmasına neden olur,, kazalar, evlilikte ortaklıklar şansızlıklar, Agresiflik öfke şiddet sorunlar,kronik rahatsızlıklar uzun süren hapislik gibi sorunlar verecektir


ANAPHA YOGA  Güneş'ten başka bir gezegen Ay'ın  on ikinci evi işgal ettiğinde, Anapha Yoga ile sonuçlanır. Anapha Yoga'nın  31 farklı değişeni olur, Sunapha yoga, ayın 2. evinde gezegenlerin olduğu gibi daha fazla biriktirme ve servet sahibi olmasını sağlar. Anapha yoga ise ayın  12. evindeki gezegenlerden dolayı oluştuğu için harcama ve keyif konusunda daha fazla  isteğe  ve strese maruz kalıyor
. Buna göre, Anapha yoga ile doğan kişiler  sağlıklı, cömert, bedensel zevk için daha fazla harcama yaparlar

 Mars ayın on ikinci evini işgal ettiğinde  güçlü cesur gözü kara liderlik getirir. Merkür on ikinci evdeyse  kişiyi mükemmel sosyal becerilere sahip iyi bir hatip yapar.  Ay göre  Jüpiter,  halkı için çalışan  dürüst ve hayırsever bir insan olmasını sağlar.  Venüs,  saygın, tatlı dilli ve kadınlar arasında popüler yapan biri yapar. Kişi tüm yaşam lüksüne sahip olacak ve muazzam bir servete sahip olacak. İyi bir profili ve sağlıklı bir vücudu olacak.

Anapha negatif enerjisi  çeşitliliği, kişinin, hırsızlık, hırçın, öfkeli, cesur, kıskanç esnek olamayan, güzel görünüşlü ve kişinin annesinin de dahil olduğu herkese zarar veren bir grup lideri olduğunu gösterir. Kişi bir ruhsal bozukluğun gelişimine karşı savunmasızdırAMAVASİ YOGA -  Ay Güneş'e yaklaştığında ortaya çıkar. Güneş'e   yakın olan tüm gezegenler bekaretlerini kaybeder ve yanarlar. Amavasi Yoga altında doğan kişi  zihinsel ve hafıza olarak  güçsüzleşir, Eğer Ay Güneş'in 72 derecesine girerse  Ay'la ilgili tüm anlamlar değerini kaybeder ve ruhsal olarak acı çeker. . 
Akıl  ve zihinsel olarak kişi  depresif Kara Deliklerden geçer ve zorlanır. Negatif enerjisin azalması için   pazartesi günleri oruç tutması  ve  Pazartesi günleri  Anneye saygılı olmalı, Ay taşı veya Mercan takmalıdır..

NİSVA YOGA -  Yoga  (2. Evin yöneticisi ) olumsuz 6,8,12 evdeyken ortaya çıkar. ve Nisva, servetten yoksun olan anlamına gelir, çünkü 2 H Servet Evidir! Bu, problemli bir Yoga, çünkü Zenginlik, bu dünya tarafından hayranlık duyulan bir şey!  Ama kazandıklarını tutamamak kaybetmek gibi handikapları oluşur..

NİRBHAYA YOGA - 9 evin yöneticisi  6,8,12 evde olduğunda tezahür eder.  başka bir sorunlu Yoga. Şans veya Servet i kaybeder babaların kronik rahatsızlıkları maddi iflası yada baba erken yaşta kayıp etmek 


DUR YOGA - 10 evin yöneticisi olumsuz 6, 8, 12 evlerde olduğunda, bu Yoga tezahür eder. 10 H, Mesleği yönettiği için en önemli yerdir . Bu yıkıcı Yoga kişi çok çalıştığı ve sonuç bulamadığı için zorlu bir blok olabilir!Bunun çaresi Mantra, Yantra ve Homa ile Günü'nde 10 evin
burçsa o gün Günü'nde oruç tutması ve Günü'nde İlahi'ye atfetmesidir. 

DARİDRA YOGA Zararlı yogalardan bir tanesidir. 11.ci evin yöneticisi 6.cı, 8.ci veya 12.ci evde olursa yoga oluşur.   kişi yaşamda talihsiz, fakir ve başarısız olur. Bir çok astroloji yazılımında okudum ve12., 2., 5., 9., 10. ve 11. Lordun 12. eve yerleştirilmesinin Dadridra Yoga yarattığı  etkiler  çünkü 2., 5., 9., 10., 11. efendiler para üretiyor ve 12. ev ise Kayıp ev, yani eğer bu gezegenler 12. eve girerse, bu yüzden eski metin gezegenlerin Daridra Yoga gibi konumlarına bakar. Yoga nun diğer üç önemli özelliği ise fiziksel zihinsel parasal yoksullu vermesidir

DURADHURAYOGA  Ay’ın her iki yanında Güneş’ten başka gezegenler bulunuyorsa yoga oluşur. Bu işaret kişiye maddi olanaklar ve refah verir.
SAKATA YOGA - Bu Yoga, Jüpiter ve Ay'ın birbirinden 6/8 veya 2/12 yaşlarında olduklarını gösterir. Sakata Sanskritçe'de bir tekerlek anlamına gelir ve  kişinin servetleri bir tekerlek gibi dalgalanır.finansal  mağduriyetlerle  yaşatacaktır . Ay'a açıları  Jüpiter Kesari Yoga'dır, bu Yoga'nın karşısında zıt bir yogadır. Sakata Yoga finansal sıkıntı yaratabilir. 
GRAHAN YOGA  Ay - Rahu veya Ketu ile birlikte  Grahan yoga yapar Düğümler Ay'ın en büyük düşmanıdır ve her zaman ayın tutulmasını sağlar  Ay, düğümlerle hiçbir zaman rahatlık hissetmez, duygusal zihinsel sorunları olur  ancak  aralarında  10 dereceden fazla olduğunda  grahan rajayoga farkı  bir kombinasyonda yapar.KALASARPA YOGA - Bütün gezegenler Kuzey Düğümü ile Güney Düğümü arasında kalıyorsa, bu Yoga tezahür eder. 34 yaşına kadar kişinin  yaşam zor mücadele eder ve Yaşam zaman zaman dip olacaktır.  Rahu ve Ketu'nun mantralarını yoganın negatif etkisini azaltır..

KAPATA YOGA 4 evin melafic gezegenler oluşu veya 4 evin yöneticisi melafic gezegenler kavuşum yapması halinde gerçekleşir İç dünyamızı gösteren 4. evin kötü etkilenmesidir. Kişiyi iki yüzlü yapar. 4. ev Karakter sağlamlığına bakılan evlerden en önemlisidir.


KEMADRUMA YOGAAy'ın 2. veya 12. pozisyonunda gezegen yok
Aya açılı gezegen yok (yani 1., 4., 7. veya 10. pozisyon)
Yükselen bir açıyla gezegen yok
Ay yükselen bir açısı yok Bu Yoga altında doğan kişi kirli, kederli, alçak fikirli ve zenginlikten yoksundur


PAPA KARTHARİ YOGA - Bu Yoga bir ev veya bir gezegenin 2 maleik arasında gösterir. Yükselende oluşan yoga  (Kişilik, Şöhret) arasında sarılıyorsa, bir PKY'de intihar eğilimi bile olabilir.  Eğer Güneş PKY'deyse, babanın fiziksel ve zihinsel sağlığı bir problem haline gelir. Eğer Ay böyle konumlanmışsa, anneninki.  Asc PKY'deyse, o zaman sağlığı bir problem haline gelir.

SAKATA YOGA - Bu Yoga, Jüpiter ve Ay'ın birbirlerinden 6/8 veya 2/12 olduğu zaman ortaya çıkar.Sakata, Sanskrit'te bir tekerlek anlamına gelir kişi  servet, bir tekerlek gibi dalgalanır.yaşam boyu gelirin üzerine gelir  koyamaz  servet kaybeder ve onu geri kazanır. Sıradan ve önemsiz olur. İnatçı olur ve akrabaları tarafından ihanet uğrar ..

 

MANGAL-SHUKRA YOGA - Mars ve Venüs aynı evde  Kişinin, diğer insanların eşlerine saplantılıkları vardır   dolandırıcı, yalancı ya da kumarbaz olduğu görülüyor   matematikte becerikli birbirinden farklı cinsel arzular istekler görülür. Eğer her iki gezegen de 6., 8. veya 12. evde bulunuyorsa zevkler uğruna yitirilen bir yaşam..

VİSİH YOGA Satürn'le Ay - düşmanıdır  ikisi karşılıklı yada kavuşum olduğunda visih yoga oluşturur kişisel yaşamın mutluluğunun soru işaretidir duygusallığı çok az ve acımasızdır ama iş yaşamında  duygularını kontrol eder başarılı olur , Kendra  evler ve  11. evde de oluşan yoga bağın iyi sonuçları iyidir görülmüştür, ancak kişisel yaşamın çoğu durumda acı çekecektir (Ay ile Satürn'den daha zayıfsa anne ile özel ilişki ve acı verir ).
 PİSACCO YOGA Ketu Mars  kavuşumu ve görünümleri ile oluşan şiddet yogasıdır  başsız dürtülerinde hüküm sürmeye çalışan sosyal sözleşmelerin yeniden yapılandırılması gibi sorunlar verir dava uğruna  şiddete, baskınlığa, düşmanlığa ve dikkatsizce davranışlarda bulunur  Mars enerji, güç, kan ve Ketu da ani ve ayrılığı gösterir. Bu nedenle, Mars ve Ketu'nun birleşimi, özellikle bu birleşme 1-6–8–12 evlerinde meydana geldiğinde, kazalara, ameliyatlara ve küçük kardeşlerin  kaybına neden olabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar