Yükselen Balık burcu etkileri


yükselen balık burç özellikleri Yöneticiniz Neptün (Hayalleri rüyaları temsil eder)
Grubunuz: Su,
Üstün yeteneğiniz: Başkalarına karşı ilgi, şefkat
Özelliğiniz: Canlılık
Uğurlu gününüz: Persembe
Uğurlu sayılarınız: 7, 11, 73,
Uğurlu taşınız: Akuamarin
Uğurlu renkleriniz: Deniz mavisi,, gümüş rengi
Uğurlu çicekleriniz: İnci çiçeği,
Uğurlu kokularınız: Kiraz çiçeği, limon çiçeği

Yükselen Balık

Güneş Yükselen Balık Burcu:(19 Şubat – 20 Mart)  Balık burçları hayal kurma yetenekleri sayesinde sanatla ilgili konulara yönelirler. Sanatla ilgilenirseniz başarı elde etme oranınız oldukça yükselir. Sevdiğiniz insanı kendi görmek istediğiniz gibi görmez olduğu haliyle görebilirseniz duygusal açıdan zarar görmez ve mutlu olursunuz.  balık burçları duygusal olmasından dolayı romantik bulunurlar. Şiir yazmak yada okumak  mutluluk getirir.
Hayal kurmayı, kendinizden geçmeyi yada ilahi olanla bütünleşmeyi sevmeniz sizin alkol uyusturucu  gibi maddelere yönelmenize sebebiyet verebilir.Genellikle hayvanları çok seversiniz, onlarla vakit geçirmek sizi mutlu yapar. Bazen hayvanların insanlardan çok daha güzel varlıklar olduğunu düşünmeniz oldukça güçlü bir ihtimaldir.
Balık burcunun su grubu olmasından dolayı duygusal, balık burcunun değişken grup olmasından dolayıda değişken bir yapınız vardır. Bundan dolayı ne zaman ne yapıcağınız önceden kestirilemez, kararlarınız sık sık değişebilir. genellikle duyarlı,müşvik, sevecen, şevkatli, empati kurabilen, hayalci,  hassas, karasız, psişik, ruhsal, duygusal davranmaya yatkın, romantik,  sevecendirler…
Kaynak kitap :  (Jan spiller) Astrology

Yorum Gönder

0 Yorumlar