Sinastri İlişki uyum Astrolojisi


Sinastri/ İlişkiler

Sinastri ve İlişki Astrolojisi:

Sinastri , astroloji ilişkisinin sanatıdır. Bireylerin birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğine dair büyüleyici ve aydınlatıcı bir çalışmadır.
Her birey, ilk nefesini aldıkları an için cennetin haritası olan kişisel bir doğum haritasıyla doğar. Bazıları doğum haritası  gezegenlerin ve yerleşimi  enerjilerini  bütünleştirici etkisi olduğunu söyleyebilir.
 Her birimiz haritamızda 10 gezegenin enerjisine ve aydınlatıcı ışığına sahibiz, ancak yerleşimler, ev ve görünüş ile pozisyonları her birine özeldir.Başkalarıyla etkileşime girdiğimizde doğum haritalarımızın bireysel enerjileri , karşı bireyle özel enerjiler ve  ilişkiler kurar.Sonuçta ortaya çıkan etkileşim kendi kişilikleri kadar karmaşık ve benzersiz.
Birçoğumuz Güneş Burcu Uyumluluğu çalışmalarına aşinayız.Bazıları, örneğin, “Aslan bir Akrep'le iyi geçinir mi?” Diye soracaktır. Bu karşılaştırmaların bir değeri olsa da, çok geneldir. İki kişinin uyumluluğunu değerlendirirken birçok başka faktör daha söz konusudur.
Sinastri karmaşık olsa da, etkileşimlerimizi aydınlatmaya yardımcı olacak ilişkileri araştırmak için özellikle yararlı bazı yöntemlere başvurabiliriz.• Synastry evlilik Genel Bakış

• Romantik Uyumluluk Analizi

• Synastry'de Ev uyumları (Devrik Evler)

• Synastry hakkında daha fazlası:

• İki Grafik Arasındaki Yönler

• Doğum Çizelgesinde İlişki Potansiyeli


Synastry'de Güneş / Chiron

Güneş  ve Chiron arasında synastry haritasında  etkileşim  olduğu zaman, yaşamı içinde daha entegre hissetmesi için ilham veren bir ilişki olduğunu gösterir.

Chiron, duyarlılığımızı grafiklerimizde temsil ediyor. Kendimizi savunmasız ve dokunaklı hissettiğimiz yeri temsil eder. Muhtemelen dikkatli bir şekilde hareket etmekten çok kişinin kendini fazlasıyla genişlettiği bir alandır. Sıklıkla  kendinizi savunmasız hissediyoruz çünkü yaşamımızın bu alanında tam olarak var değiliz, varlığımızın tam olarak farkında değiliz.
Aşk en büyük enstrümandır   ilişki başladığında  sağlıklı hissettirir.Bu, kendi kısımlarını parçalamak yerine, kendinizi tamamen kabul etmeyi öğrenme fırsatı sunan bir ilişkidir.

Gezegenler arasında Arasın da olumlu yönler (Kavuşum veya trine iyidir) Ay-Venüs Ay Ay Ay güneş Venüs-Mars (muhalefet de iyidir) > Cinsel çekim Venüs-Mars yönleriyle görülebilir > Romantik cinsel çekicilik, Eros-Cupido'da görülebilir. > Evlilik malzemesi Venüs / ASC-Venüs / Juno / Vertex / Moon tarafından görülebilir. > İletişimin anlaşılması, Merkür’ün içinde bulunduğu işaretlerle görülebilir. . > Süreklilik, olumlu Satürn yönleriyle görülebilir > Koşulsuz sevgi, Neptün-Ay, Venüs, Chiron, Juno, Vertex yönleriyle görülebilir. > Koşulsuz sevgi, Amor-Venus, POF, Vertex, Cupido, Neptün tarafından görülebilir. ,eğer bir satürn kuzey düğüm kare varsa, birliktelik o sürmez

Yorum Gönder

0 Yorumlar