18-19-2021 Kasım Ay Tutulması

18-19-2021 Kasım Ay Tutulması

Kısmi Ay Tutulması, Vedik Astrolojiye göre 18-19 Kasım 2021'de Ay'ın Krittika takımyıldızı (Boğa) geçişi ile gerçekleşip yukarıdaki resimde renkli bölgeye giren tüm ülkelerden izlenebilmektedir.

Bu parçalı ay tutulmasının toplam süresi 3 saat 29 dakikadır.

Yukarıdaki resimde beyaz bölgenin altına düşen ülkeler bu ay tutulmasını göremezler.NEW, Gezegenler,Ay-Güneş Tutulmları ,18-19-2021  Kasım Ay Tutulması

Tutulmalar, iyi ya da kötü, insan duygularını düşüncelerini büyüten dönüştürücü enerjilerdir. Tutulma zamanlarında, meditasyon, mantraların zikredilmesi ve hayır amaçlı adakların sunulması için en ideal zamanlar olup, ruhsal uygulamaların ve duaların etkilerini titreşimini artırır.

Vedik astrolojide Tutulmalar yıkıcı ve uğursuz alametlerdir.
Yeni bir işe başlamak, önemli alışverişler yapmak veya bir eve taşınmak, gibi dünyevi nitelikteki önemli girişimlerden Güneş ve Ay tutulması zamanlarında ideal olarak her iki taraftaki üç günde kaçınılması gerekir.

İklim Değişiklikleri ve Ay Tutulması ile Mars'tan uzaklaşan Güneş, Kasım 2021'den şubat 2022'ye çok kadar soğuk havaları, zamansız yağışlara, birçok doğu Asya ülkesinde depremlere neden olacak.

Dünyevi burç Boğa burcunda meydana gelen bir Ay tutulması, soğuk ve kuru iklimi, depremleri, birçok insanın hayatta kalma mücadelesini, bir kaç hayvan türünün toplu ölümleri ve neslinin tükenmesini gösterir.

Bu tutulmanın gerçekleştiği Krittika ('Kesici') Nakshatra'nın ay konağı keskin, jilet benzeri bir alet olarak sembolize edilir ve doğası gereği enerji verici ve ateşlidir.

Bu nakshatra'nın orduyla askeri veya ateşli bir bileşen içerebilecek kitlesel operasyonları kışkırtabileceği bir döngü başlatacak (Bu tutulmada Mars ve Satürn arasındaki mevcut 90 derecelik ilişki de askeri müdahaleler askeri kazalar ve Askeri kayıplar için küresel potansiyeli artıran bir geçiştir)

Tutulma haftasında Rahu ve Ketu'nun doğrudan hareketi, birkaç ülkede virüs enfeksiyonlarının ve ölümlerin sayısını artırabilir.
Mevcut dünya bağlamında, Krittika Nakshatra'daki bu tutulma, aşı geliştirmeleri ve dağıtımıyla ilgili önemli olaylara işaret eden keskin aşılama aletlerini uygulayanları da etkileyebilir.

Ay kavuşumu Ketu veya Rahu ile doğduysanız, bu ay boyunca su ve gribal enfeksiyonlar dikkat ediniz.

Ay ile Krittika, Uttara Phalguni veya Uttarashada takımyıldızlarında doğduysanız veya Güneş Dasa'dan geçiyorsanız, önümüzdeki 4 hafta içinde yaşamda büyük değişiklikler bekleyin.

Boğa burcunda veya Yükselen burcunda doğduysanız veya Ay Dasa'dan geçiyorsanız, paranıza, sağlığınıza ve ilişkilerinize dikkat etmenin zamanı geldi.

Boğa, İkizler, Terazi, Akrep, Oğlak ve Kova burçlarında yükselen ve ay burçlarında doğanlar için (psikolojik ve finansal olarak) test zamanı olacak.

Balık, Başak, Yay burcunda yükselen ve ay işaretlerinde doğan insanlar için iyi günler bekleyin.

DAHA FAZLASI..

NEW 770157555654415296

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item