Danışmanlık Hizmetlerimiz


Vedıc Astroloji Danışmanlık hizmetleri

Astroloji, hayatın göründüğü kadar rastgele ve anlamsız olmadığını doğrular. Her şeyin altında yatan bir tasarım vardır. Astrolojinin amacı, kendinizi ve ruhunuzun mevcut bedeninizdeki yolculuğunun planını daha iyi anlamanız için sizi donatmaktır.

Doğum haritanız, mevcut yaşamınıza yol açan bekleyen arzuları ve geçmiş yaşam karmasını gösteren ruhunuzun sözleşmesidir
Örüntü tanıma yoluyla kişi bu yolculuğun nereye gittiğini de tahmin edebilir, ancak kararlılığınız ve irade gücünüz haritanızın anlamını değiştirebilir

Nihayetinde Astroloji, bir öz farkındalık ve anlayış aracıdır, bireyin bu hayatta karşılaşabileceği hem zorlukları hem de hediyeleri ortaya çıkarır. Doğum haritamızı anlayarak daha bilinçli seçimler yapabilir ve daha fazla büyüme ve evrim için çalışabiliriz.

Astroloji, eylemlerimizin sonuçları olduğunu ve bu eylemlerin etkilerinin doğum haritamızda görülebileceğini öğretir.

Bu, karma yasası olarak da bilinen neden-sonuç ilkesine dayanmaktadır. Doğum haritanız karmik bilançonuzdur.
Astrolog Ali gül 18 yılı aşkın tecrübesi ve 2000'den fazla müşterisi olan deneyimli bir Vedik Astrolog veya "Jyotishi"dir.

Astrolojiye başlangıçta bilgisayarları kullanarak Guruji'sine Vedik astrolojinin niceliksel/analitik bölümünde yardım etti, ancak daha sonra bu Vedanga'yı bütünsel biçiminde öğrendi.

Mütevazi Guruji'sine, ünlü bir Vedik Astrolog ve harika bir Kemancı olan Sir'e teşekkür eder ve eğilir

.Vedik Astroloji, karmalarınız, Hayatta zorlandığımız alanları tespiti ve özellikleriniz hakkında derin bilgi sağlar.

Doğduğunuz saatin dakikası kadar bulunması (rektifikasyon )doğum haritası analizi yapmak rasi çakra analiz 45 dakikalık kısımda doğum haritanızın saat dakika analizi ve yaşamınızda 7 önemli kadersel döngünlerin tespitinde önemlidir..

Gerekli doğum bilgileri: Doğum tarihi, tam saat ve şehir, ülke ve meslek. Hayatınızda 3 önemli kader sel önemli olaylar,
 Tüm danışmalar Vedik Astroloji tablosunun analizine dayanır. Tavsiyeler, müşterilerin kendi özel durumları için kendi özgür iradeleri ve muhakemelerine göre kullanma hakkını elinde bulundurdukları rehberlik amacıyla verilmektedir. Tüm nihai kararlar ve eylemler müşterinin sorumluluğundadır.Doğum haritanız, mevcut yaşamınıza yol açan bekleyen arzuları ve geçmiş yaşam karmasını gösteren ruhunuzun sözleşmesidir
Örüntü tanıma yoluyla kişi bu yolculuğun nereye gittiğini de tahmin edebilir, ancak kararlılığınız ve irade gücünüz haritanızın anlamını değiştirebilir

Vedik Astroloji, karmalarınız, Hayatta zorlandığımız alanları tespiti ve özellikleriniz hakkında derin bilgi sağlar.

Vedik Astroloji, yaşam, olayların nasıl ve nedenleriyle ilgili aklınıza gelebilecek birçok soruya karmik bir bakış açısıyla cevap verebilir ve bir adım daha ileri gider; bu karmaları denemek ve değiştirmek için size güçlü araçlar sağlar ve yaşamda önemli değişiklikler yapmanız için sizi güçlendirmeye çalışır. Tabii ki, tüm karmaları değiştirmek her zaman mümkün değildir, bunun için karmada daha iyi gezinmek için stratejiler vardır. Belirli davranışlara ve özelliklere neden zorlandığınızı anlamanıza izin verir. bir iyileştirme sistemi (grafiğinizi dengelemeye yardımcı olabilecek teknikler) genel bir sağlıklı yaşam yaşam tarzının bir parçası olarak kullanılabilir.


Vedik Astroloji bize geçmiş yaşamlar, bir sonraki Enkarnasyon, çakra sorunları, sahip olduğumuz gizli potansiyeller ve kişisel düzeyde karşılaştığımız zorluklar hakkında bilgi verebilir. En önemlisi, ruhsal büyüme ve meditasyonda bize yardımcı olmaktır. Bu Vedik Astroloji okumasında elde edilebileceklerin sadece bir örneğidir.


Rasi ​​Vedic Astroloji Okuması 


Doğum haritanızın yaklaşık 45 dakika ile bir saat arası, yaşamınızın ana alanlarına ve kalıplarına odaklanan genel bakış. Hayatınızı gerçek amacınız ve hedeflerinizle uyumlu hale getirmeye ekstra önem verilir. Karma incelemesi dahildir.
Bu program, çizelgenizde belirtilen olumsuz etkileri veya alışkanlıkları gösterir, böylece bilgileri istediğiniz zaman gözden geçirmenize olanak tanır. Bu okuma, aşağıdaki Nakshatra okuması ile birleştirilmedikçe, diğer okuma tekliflerinden herhangi birinden önce gereklidir.


Coğrafi bölgeniz için özelleştirilmiş Ay/Güneş Tutulması


Geçmiş yıllarda benden temel okumayı almış olan öğrenciler için özel bir tutulma özel programı sunuyorum. Bu program, bölgenizde kısmi veya tamamen görülebilen herhangi bir ay/güneş tutulması için kısa bir program içerecektir. Bölgenizde bu yıl için görünür tutulma yoksa, gelecek yıla geçeceğim ve bu bilgileri size sağlayacağım. Bunlar, tutulma sırasında coğrafi bölgenize ve Güneş veya Ay'ın konumuna özel olacaktır. Bugün veya yarın bir tutulma olacak olsaydı, tutulmadan önce bilgilerin hazırlanması mümkün olmayabilir. Bu durumda, sizin için ileri veya gelecek yıla geçeceğim.

Yatırım: 2,500

Astrolojik Çakra Okumaları 


gezenleri iyileştirme ruhsal şifalandır ma remediler doğum haritamızda melafik gezegenler; mars cesaret mücadele , öfke, kızgınlık, şiddete, kazalara sebep olanıdır / rahu / ketu karmik düğümler dünyevi yaşamda kader içinde büyük söz sahibi olan uç noktalarda parlama veya ani inişler belirleyendir / satürn çalışma isteği disiplin, tutarlılık keder, hastalık, depresyon yaşatır pek çok insan gezegenlerin çakralarla bağlantılı olduğunun farkında değildir, bu nedenle çakraların enerjileri astrolojik harita aracılığıyla okunabilir ve anlaşılabilir. bu program geleneksel olarak ruhsal gelişim için önemli kabul edilir, çünkü çakranın işlevini geliştirmek için çeşitli teknikler kullanılabilir. okumada, çakra enerjisinin uyumlaştırılmasına yardımcı olmak için belirli bir yoga duruşu, meditasyon veya mantra (kutsal ses) gibi teknikler verilebilir.


Vedik Grafik Karmik/Geliştirme Sistemi.: 


Bu sistem, çizelgedeki enerji dengesizliklerini gidermek için kişiselleştirilmiş bir programdır. Karmayı değiştirmeye çalışan teknikler, üzerinde çalışılacak alanları belirlemekten, yönetilebilir ve bireyin yaşam tarzına uyan kapsamlı bir program geliştirmekten oluşur. İlk oturum iki oturumdan oluşur: 1) Odaklanması gereken alanları belirlemek için kısa bir telefon görüşmesi 2)

İlişki Uyumluluk Analizi :İki kişi arasındaki uyumluluğu keşfetmek için 30 dakikalık derinlemesine danışmanlık. Bireyler arasındaki uyum ve uyumsuzluk alanlarına ve potansiyel zorluk alanlarına ekstra odaklanılır.


Etkinlik Zamanlama hesaplanma


Karma ile uyumlu herhangi bir faaliyeti başlatmak için uygun zamanı seçmek için 100,00$ Danışmanlık. Bu program, Evlilik/Nişan, Bir Şirketin Kuruluşu, Manevi hac, inisiyasyon veya herhangi bir maceranın başlangıcı, bir kitabın yayınlanması için karmik uğurlu bir tarih seçmek için mükemmeldir. Olay zamanlaması hemen hemen her şey için kullanılabilir. Not: Olay zamanlaması, bir olayın başarısını belirlemek için değil, eylemleri kişinin karması ile uyumlu hale getirmeyi amaçlar. Eylemler yalnızca etkinlik zamanlamasına dayalı olmamalıdır.


Mevcut Yıl Tahmini :Önümüzdeki yıl için yaklaşık 40 dakikalık tahmin. Bu program en iyi doğum tarihinize yakın kullanılır. Doğum tarihinden sonra yapılabilir, ancak tüm hesaplamalara doğum tarihinden itibaren bir yıl boyunca başlanır. Doğum haritanızın önümüzdeki yıl nasıl ortaya çıkacağına dair fikir verir. Önümüzdeki yıl denenebilecek ve tezahür edebilecek güçlü yönler ve zorluklar hakkında fikir edinin.Bu yaşam, son yaşamınız ve sonraki yaşamınız arasındaki Karma Analizi . 

Bu, çözülmüş sorunların heyecan verici bir incelemesidir, üzerinde çalışılan güçlü karmaları ve sonraki hayata devam etmeye çalışıp çalışmadıklarını belirler.


 05320604546


İsim


Mail Adresi *


Mesajınız *


    
Günlük Astroloji Yorumları

Satvik+Rajasık+Tamasıc+Faydaları

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

static_page