Mars ve Rahu kavuşumu Angarak yoga

Mars ve Rahu kavuşumu Angarak yoga 

Bir insandaki dürtüsellik çarpıcı biçimde artar ve ayrıca aşırı cinsel dürtüye veya seks bağımlılığına yol açabilir.

Ancak bu bir asker, polis ve atlet için harika bir bağlantı.

Fiziksel eylemde bulunmanın Mars enerjisi, Rahu aracılığıyla aşırı derecede güçlendirilir.

Bu aynı zamanda kavgadan geri adım atmayan çok agresif bir kişiliktir.

Adil bir dövüş için doğru boyutta olmasalar bile pitbul gibi olurlar.

Kendi güçlerinin farkına varmadan tam gaz gidecekler.

Bu yoga kişiyi öfkeye meyilli yapar.

Erkek arkadaşlarla ve küçük erkek kardeşle ilişki, ne çok sahiplenici ne de çok cahil normal değildir.

Makine ya sürekli bozulur ya da uzun süre kullanılmaz.

Yerlinin çok erkek arkadaşı var.

Yerli son derece cesurdur.

Bu, yaşamın sonraki yıllarında yüksek tansiyon sorunları verir.

Mars ayrıca evin duvarlarını da gösterir, bazen kişinin evde hiçbir işe yaramayan uzun duvarlara sahip olabileceği görülür.

Yerli ayrıca, kayınvalidelerle iyi ve sağlıklı bir ilişki kurmayı çok zor buluyor.

Eşin kariyeri Evlendikten sonra kötü etkilenebilir.

Yerlinin annesi, yerlinin doğumundan sonra hayatında sağlık sorunları yaşayacaktır.

Kişi, komşuları ve halaları ile iyi ilişkilere sahip olmayacaktır.

Native, yerlinin ulaşmak istediği yerler veya organizasyon üzerinde kolayca kontrol kazanacaktır.

Bu, kişiyi çok iyi bir stratejist yapar, ancak onları aşırı hiper yapabilir ve bu da daha önce planladıkları görevi tamamlamalarını imkansız hale getirebilir.NEW,Gezegenler,Rahu,Mars ve Rahu kavuşumu Angarak yoga,
Mars ateştir, Rahu ateştir; bu, tablodaki volkanik bir kombinasyondur. Fakat bu volkanik kombinasyon her zaman yıkıcı mıdır? Cevap hem evet hem hayır. Bu iki gezegen burcunuzun bir evinde olduğunda veya bir burçta karşılıklı bir görünüm ilişkisine sahip olduklarında, ciddi yaralanmalar ve hatta erken ölüm dahil olmak üzere kişiyi ciddi şekilde rahatsız edebilecek ölümcül ANGARAK YOGA'yı oluşturur.

Bunun da dikkate değer olması gerektiğini söyledikten sonra, bu yoga sadece Rahu haritada negatif olduğunda, yani pozitif Mars ile negatif Rahu olduğunda oluşur; ve negatif Rahu ile negatif Mars. Çünkü pozitif Rahu, kişi için iyi olduğunu kanıtlar ve onu hırslı yapar.

İkinci kombinasyon, zararlı Mars ile zararlı Rahu kombinasyonu, kişi için daha da yıkıcı olabilir. Bu nedenle Angarak Yoga bir burçta şekillenmemeli,

Koç ve Aslan gibi ateşli burçlarda bu kavuşum daha şiddetlidir. Bu yoga, yerleştirildiği evin anlamını yok edebilir. Ancak bu kavuşum, mars derece olarak daha düşükse ve bir dost ya da kendi burcundaysa da lehte çalışır.


Rahu Mars Kavuşumu hem fiziksel hem de zihinsel olarak muazzam miktarda enerji verir. Kişi içindeki bu büyük miktarda enerji nedeniyle endişeli ve sabırsız hisseder. Kişi, fiziksel olarak enerjiktir, asla boş durmaz, her zaman huzursuzdur ve enerji seviyesini kullanmak için sürekli aktiviteye ihtiyaç duyar; harika sporcular, sporcular, vücut geliştiriciler, ordu adamları ve polisler yaratabilir.

Negatif tarafta, eğer rahu kavuşumu kontrol ediyorsa veya bu kavuşum Satürn gibi malefik tarafından açı alıyorsa, o zaman işler oldukça korkunç gidebilir. Mars'ın enerjisi kontrol edilmiyor ve bir tahribat yaratıyor.

Bu tür insanlar son derece asabi ve saldırgandır. Bu insanlar ırkçı, terörist, seri katil, anti-sosyal unsur, yıkımı seven biri olabilir.

Bu kişiler intihara meyilli de olabilir.

Ayrıca, bu kombinasyon çok yüksek cinsel istek ve cinsel enerji de verir.

Bu son derece agresif doğa ve güçlü iradeli kişilik, amacına ulaşmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecektir. Ancak sorun şu ki, inatçı bir yapıya sahip oldukları için kendi güçlerinin farkına varmadan harekete/mücadeleye girerler ve bu durum başlarını büyük belaya sokar. Saddam Hüseyin de böyle biriydi.

Rahu, diğer gezegenin niteliklerini yükseltir, eğer Mars burada iyi durumdaysa, o zaman Rahu Mars Kavuşumu kişi için çok iyi bir kombinasyon olduğunu kanıtlayabilir, çünkü o son derece eylem odaklı olacaktır ve evin önemini elde etmek için %100'den fazlasını harcayacaktır.DAHA FAZLASI..

Rahu 8599319915318870934

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Satvik+Rajasık+Tamasıc+Faydaları

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

item