Mars 7 şubat 22 mart Pisacco yoga


Mars 7 Şubat - 22 Mart Yay Burcunda  Pisacco yoga

Mars 22 mart 5 mayıs  Oğlak burcunda  Yama yoga

5 Mayıs  kadar gökyüzü doğal afetler kavga cinnet şiddet sabırsızlık hoşgörüsüzlük gibi  negatif enerjilere maruz kalacağız .  Savrulmayalım  fziksel, zihinsel ve duygusal Ruhsal  düzeyde dengede ve kendi iç  merkezinizde kalmaya gayret edip Doğaya hayvanlara yaşlılara ve çocuklara iyilikler  sevgi ile yaklaşın bu süreçte bizleri koruyacak olan SEVGİDİR…

Mars ve Ketu'nun her ikisi de ateşli gezegenlerdir ve Yay ateş elementi burcunda kavuşması ve  Rahu'nun görünümü ile eşliğinde ateşli veya patlayıcı durumların potansiyelini  gösterir.

Mars-Jüpiter-Ketu kombinasyonu, eğitim ve manevi arayışlarla ilgili projeleri sorgulanması dini yerler tapınaklara ve görevliler saldırıları  öğretmenler ve öğrenciler ilgili sorunları gündeme getirecektir . Dikkat edilmesi gereken  saf coşku ve hareket etme arzusundan gelen  sabırsızlık duygusu olacaktır. Sabırsızlığın öfkenin şiddetin  sizi  kullanmasına izin vermeyin, Şubat arasındaki bu kışkırtıcı yayılmanın farkında olun…

PİSACCO YOGA Ketu Mars  kavuşumu ve görünümleri ile oluşan şiddet yogasıdır  başsız dürtülerinde hüküm sürmeye çalışan sosyal sözleşmelerin yeniden yapılandırılması   güç, kan ve ani  ayrılığı gösterir.hastaneleri hapishaneleri şiddet cinnet gündeme getirir..

MARS 22 MART 5 MAYIS  OĞLAK BURCUNDA YAMA YOGA

Satürn Mars kavuşumu Yama Yoga ya da doğal felaketler kariyer iş finans dünyasında  Ölümle Yüzleşen Kombinasyon olarak kabul edilir..


Yorum Gönder

0 Yorumlar