*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Pishacha yoga

Translate

6 Şubat 2020 Perşembe

Pishacha yoga


    PİSHACHA YOGA: MARS + KETU

Mars ve Ketu birleştiğinde, aşırı enerji için bir yoga oluşur. Kişi her zaman dokunmak için sıcak olacak ve her zaman sıcak hissedecektir.

Mars ve Ketu vücuttaki yangını orantısız hale getirir ve bundan ciddi sorunlar çıkar.

Son derece öfkeli ve şiddetli davranışlara neden olur. Bu yogaya sahip birçok kişi şiddet içeren suçlardan hüküm giyiyor. Çok fazla ısı, duygusal dengeden sorumlu olan su elementini yok eder.

Bu yoga doğrudan Ay'ı etkiliyorsa veya Ay da Mars ve Ketu ile ilgiliyse, delilik veya tuhaf davranışlar ortaya çıkabilir.

Genel olarak gözlemlenen, güneş battıktan sonra doğan  kişi çok tuhaf davranabilir ve kendileri ve başkaları için pek çok soruna neden olabilir. Birçok kişi , nedenini bilmediklerini sadece kontrollerini kaybettiklerini söylüyor. Bazen uykuları benim kötü rüyalarım ve uyku felcimdir.

Kendra'daki (kadranlar) bu yoga, aynı zamanda bir sapra dosha da yaratacağından, diğer herhangi bir evde olduğundan daha zararlıdır.

Bu malefik yogadır, her zaman sahip olmak kadar şiddetli olmayabilir, ancak bunlara sahip yerliler çok sık kontrollerini kaybetme eğilimindedir ve kendileri ve aileleri için birçok sorun yaratır.

Bu yoga ile doğan kişi  pek çok eşinde sürekli olarak evde taciz edici davranış ve şiddet şikayetleri var.


Mars-Jüpiter-Ketu kombinasyonu, eğitim ve manevi arayışlarla ilgili projeleri sorgulanması dini yerler tapınaklara ve görevliler saldırıları  öğretmenler ve öğrenciler ilgili sorunları gündeme getirecektir . 

PİSACCO YOGA Ketu Mars  kavuşumu ve görünümleri ile oluşan şiddet yogasıdır  başsız dürtülerinde hüküm sürmeye çalışan sosyal sözleşmelerin yeniden yapılandırılması   güç, kan ve ani  ayrılığı gösterir.hastaneleri hapishaneleri şiddet cinnet gündeme getirir..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme