Hakkımda

                                                        


Astroloji kozmik. Vedıc Astroloji

Astroloji, hayatın göründüğü kadar rastgele ve anlamsız olmadığını doğrular. Her şeyin altında yatan bir tasarım vardır. Astrolojinin amacı, kendinizi ve ruhunuzun mevcut bedeninizdeki yolculuğunun planını daha iyi anlamanız için sizi donatmaktır.

Nihayetinde Astroloji, bir öz farkındalık ve anlayış aracıdır, bireyin bu hayatta karşılaşabileceği hem zorlukları hem de hediyeleri ortaya çıkarır. Doğum haritamızı anlayarak daha bilinçli seçimler yapabilir ve daha fazla büyüme ve evrim için çalışabiliriz.

Astroloji, eylemlerimizin sonuçları olduğunu ve bu eylemlerin etkilerinin doğum haritamızda görülebileceğini öğretir.

Bu, karma yasası olarak da bilinen neden-sonuç ilkesine dayanmaktadır. Doğum haritanız karmik bilançonuzdur.
Aklımızın ve kalbimizin eylemlerimizi yönettiği doğrudur. Ancak, eylemlerimizin gizli hükümdarı cennetsel bedenler olduğu için bu tam bir gerçek değildir. Vedik Astroloji burçlarından haberi olmayanlar için şaşırtıcı bir gerçek . Hindu veya Vedik astroloji, tüm eylemlerinizin ve hayatınızdaki tüm olayların arkasındaki ana sebep olan, herhangi birinin doğum haritasındaki doğru gezegenin konumunu tasvir eder.

 Vedik Astrolojinin sadece bir öngörü aracından daha fazlası olduğu geleneğini sürdürüyor - bu, karmik kalıplar ve yaşam döngüleri hakkında olağanüstü bir içgörü sunan zihni canlandırmanın bir yöntemidir, dengeyi yeniden sağlamak ve bireyleri sağlıklı ve üretken bir yaşam sürmeleri için güçlendirmek için tasarlanmış yaratıcı ve pratik çözümleri bir araya getiriyor. Öyleyse, hayatınızdaki refahı ve keyifli anları artırmak istiyorsanız, doğru yolda ilerlemek için Vedik astrolojinin yardımını almak en iyisi olacaktır. 

Vedik astroloji, gerçeklere ve rakamlara dayanan kanıtlanmış bir bilimdir. Vedik astrolojik burçlara dayanan tahminler, insanoğlunun hayatının her aşamasında gözlerin sonsuza kadar kapanmasına kadar yardımcı olduğunu kanıtladı. 


astrokozmik@gmail.comGünlük Astroloji Yorumları

Satvik+Rajasık+Tamasıc+Faydaları

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

static_page