jupiter 13 nisan 2022 kova burcunda Etkileri

jupiter 13 nisan 2022 kova burcunda Etkileri 


Bilgeliği, finansı, aile ilişkilerini, şansı, dini inanç ve inançsızlıkları, bilgiyi vb. kontrol eden en kazançlı gezegen Jüpiter, 29 Mart 2020'den Oğlak burcundaydı Jüpiter 20 kasım 2021 Kova burcuna geçiyor.New,Gezgenler,jupiter(Guru),jupiter 13 nisan 2022 kova burcunda Etkileri,


Jüpiter, bu bilgelik, ayırt etme ve servet gezegeninin, istikrar ve netlik ile hareket etme yeteneğinin tehlikeye atıldığı ve bozulmaya meyilli olduğu, düşük noktalı bir güçsüzlük işareti olduğu, Oğlak burcundadır. .
Jüpiter bugün 13 Nisan 2022'ye kadar Kova' burcunda. Bu insani burçta, bu gezegenin daha elverişli, etik ve net bir şekilde işlemesine daha kolay izin veren memnuniyet verici desteği yeniden kazanıyor.

Satürn'ün Oğlak burcundaki Jüpiter ile kavuşumu olumlu etkisini büyük ölçüde kaybettiği ve dünya ekonomisinin çöktüğü yer olan zayıf burç Oğlak burcunda ekonomiyi bitirdi..

Kova'daki Jüpiter, dünya ekonomisini iyileştirmeye hazırlar , özellikle Doğu, Güney Doğu ve Orta Doğu Ülkelerinde birkaç ülkede gösteriler görünecek.

Ancak 14 Aralık 2021 – Nisan 2022 döneminde Kala Sarpa Yoga tam bir iyileşmeye izin vermeyecektir.

Bankalar faiz politikalarını takip etmek zorunda kalacaklar. Doğu ülkeleri ve Hindistan'da da ekonomilerini kurtarmak ve satın alma kapasitesini artırmak için bankalardan ve finans kuruluşlarından daha fazla oranda para girişi bekleniyor.

2 Mart 2022'den itibaren Jüpiter, kendisinin sahibi olduğu Poorvabhadra takımyıldızına girecek ve dünya ekonomisi, BT endüstrisi, hisse piyasaları vb. önümüzdeki birkaç yıl boyunca sürekli büyüme görmeye başlayacak.Jüpiter'in Kova'daki önümüzdeki 144 gün boyunca bu geçişi Boğa , Yay ve Yengeç için %100 sonuç verecektir.

Koç , Oğlak, Başak ay işaretleri için %75 sonuç verecektir.

Balık , Akrep, Aslan ay işaretleri için %50 sonuç sunacak.

Kova, Terazi, İkizler ay işaretleri için sadece %25 sonuç verecek.

Genel olarak, Jüpiter Kova'da Balık, Yengeç ve Başak için kötüdür. Yani Balık %50 kötü sonuç alırken, Yengeç %100 ve Başak %75 kötü sonuç alır.

Benzer şekilde, Oğlak iyi sonuçların %75'ini, Terazi ve İkizler ise iyi sonuçların sadece %25'ini alır.

Akrep ve Aslan 50-50 iyi ve kötü sonuç alır. Bu, giderlerinin ve karlarının neredeyse aynı olacağı anlamına gelir.Kova Rasi'deyken 3 Nakshatra'da Jüpiter Geçişi


20 Kasım 2021 (00:38 IST) – 02 Ocak 2022 (03:18 IST) – Dhanista 3 ve 4'teki Jüpiter (Mars'a aittir [doğrudan] )

02 Ocak 2022 (03:19 IST) – 02 Mart 2022 (00: 45 IST) – Jüpiter Satabhisha'da (Rahu'ya aittir [doğrudan] )

02 Mart 2022 (00:46 IST) – 13 Nisan 2022 (04:46 IST) – Poorvabhadra'da Jüpiter 3 (Jüpiter'e aittir [doğrudan] )Jüpiter enerjisi, Satürn'ün zararlı etkisi nedeniyle o kadar etkili değildir. Ama yine de Kova daha uzlaşmacı ve esnek olduğu için Oğlak'tan daha etkilidir.

Jüpiter, 29 Mart 2020'den oğlak burcundaydı

Oğlak bucunda Satürn jupiter kavuşumunun getirdiği kısıtlamalarla uyum sağlamakta zorlandı. Jüpiter ile Kova'da doğan insanlar daha misafirperver ve uzlaşmacıdır. Zenginden daha entelektüel ve bilgilidirler.

Disiplin eksikliği dışında onlarla ilgili tüm iyi nitelikler.

Jüpiter Kova'da adaleti, tarafsızlığı, bireyselliği ve insancıllığı teşvik eder. Dünya yeni fikirlere açılacak.

Yaklaşan 5 ay bilim, elektronik, felsefe ve reform alanlarındakiler için iyidir.

Çin, uluslararası pazarlarından büyük payını kaybedecek.jüpiter’in burç değişimi 12 burca neler getiriyor?

vedik astrolojide kullandığımız matematik koordinatları gösteren uzay zaman boyutsal sideral zodyak yerleşimleri neler?Koç : Mesha Rasi'nin 11. evde Jüpiter ile harika zaman geçirmesi gerekiyor ama bu geçişin çoğu 7.8 evde burç efendisi ile boşa gidiyor.
Ocak - Mart 2022 boyunca 9.10 evde Mars ile biraz rahatlama olacak ve 11. evde Jüpiter ile kavuşum yaptığında, Jüpiter Nisan ayında 12. ev Balık'a geçecek.
En az 2023 yazına kadar işteki mevcut pozisyonunuzu değiştirmeyin.

Normal sağlık taşımanız muhtemeldir, ancak bacak ağrısı, diz ağrısı veya sırt ağrısı gibi bazı küçük sorunlarınız olabilir.

Boğa : Vrishabha Rasi, Nisan 2022'ye kadar işteki mevcut durumla, yasal sorunlarla, aile meseleleriyle takılıp kalacak
Evde tatmin yok. Yaşlıların sağlığı endişe kaynağı olabilir.
Kardeşlerden sıfır işbirliği var.
Kendinizi kurtaramayacağınız durumlara yakalanmaktan kaçınınikizler : Jüpiter 9. evdeyken kısmen daha iyi günler getirir ama 8. evde Satürn sorun çıkarmaya devam ediyor.
Aralık - Ocak, garip durumlar yaşayacaksınız çalışmanın zor olduğu aylardır.
Yeni ilişkiler için kötü bir zaman. Geçmişte yaşadığınız biri anıları ve duyguları yeniden canlandırabilir.
İleride daha iyi parasal beklentiler.

Jüpiter'in Kova'da geçişi sağlığın iyi olduğunu gösterir. Ancak ev yapımı yiyecekler, kendinizi korumak için en iyi seçenek olacaktır. Bu nedenle, seyahate çıkarken onları taşıyın.Yengeç : Aile meselelerine öncelik verildiği için zor günler kapıda.

İş, ikamet vb. değiştirme girişimleri başarısız olacaktır. Borçlardan kaçının, geceleri kendiniz araba kullanın.
Evdeki yaşlıların ve eşin sağlığı dikkat ediniz .
İş yerindeki üstler sorunlar yaşayıp gerektiğinde yanıt vermeyeceklerdir.

Bazı sağlık sorunları olabilir ve bu nedenle sağlık uzmanlarına danışmalısınız. karın ağrısı veya göğüs ağrısı sırt ağrısı veya kas ağrısı olabilir.

Aslan : Önümüzdeki 6 ay daha iyi bir mali durum, daha iyi sosyal ilişkiler ve sağlık görecek.
Yeni kurulan ilişkiler, yüksek sosyal statüler vb. geçici olabileceğinden ve Nisan 2022'den sonra anlaşmazlıklara yol açabileceğinden, kendinizi kaptırmayın EGO, vücut ağırlığı, harcamaları kontrol edin.

Başak : Aile içinde gergin ilişkiler yaşayacaksınız. Bekarlar evlenmek için baskı altında olacaklar. Yaşlılar sağlık sorunları gelecekleri için endişelenirler. Mali durum ortalamanın altında. Borçlardan kaçının.
Sağlık sorunları, kariyer mücadeleleri veya finansal sıkıntılarla uğraşabilirsiniz. sağlıklarına gereken özeni göstermeleri tavsiye edilir. Aksi takdirde, nisandan hazirana kadar asit reflü, gazla ilgili sıkıntılar, soğuk algınlığı veya bağırsak sorunları ile karşılaşabilirsiniz.Terazi: Sağlık geçici olarak iyileşir. Aile etkinlikleriyle meşgul olacaksınız.
Kalıcı olarak ikamet değiştirme planları kısmen başarılı olabilir.
Sağlık, çocukların geleceği için endişeleneceksiniz.
Sevdiklerinden ayrılık çok az kişi tarafından yaşanabilir.

İyi bir uyku ve uygun bir yemek diyeti alarak sağlığınıza dikkat etmeniz önerilir. Anne adaylarına ev yapımı yiyecekler yemeleri ve daha fazla su içmeyi unutmamaları tavsiye edilir.

Akrep : Beklenmedik seyahatler, düşük gelir, düşük profilli hayat yaşanabilir.
Hukuki sorunlar lehinize çözülmez.
Geçmişten gelen finansal taahhütler banka bakiyenize zarar verebilir.
Anlaşmalar, evraklar tekrarlanabilir ve işlemler birden çok kez gerçekleşebilir.

gaz, asitlik veya obezite gibi belirli sağlık sorunları görülebilir. mide ağrısı hissedebilirler. Yaşlılar da sağlıklarına dikkat etmelidir.

Yay : Finansal planlamanız aile üyeleri ve ortaklar tarafından eleştirilebilir.
Parayla ilgili birkaç karar geri tepebilir. Sağlık iyidir, ancak gıda ve fiziksel aktivitelere aşırı düşkünlük enerji seviyelerini düşürür.Yetişkin çocuklar taşınmayı planlayacaklar.

Sağlığınıza uygun şekilde bakmanız tavsiye edilir. boyun ağrısı olabilir. bacak ağrısı . 6. ev uğurlu bir gezegenin yönünü kaçırıyor ve bu nedenle küçük sağlık sorunlarınız olsa bile doktorun dikkatini çekmelisiniz.

Oğlak : Büyük finansal işlemler önümüzdeki 6 ay içinde tamamlanacak. Parasal pozisyon düzelir ancak gelecekle ilgili gereksiz korku uykusuzluğa neden olabilir.
Yakınlarından kayıp veya ayrılıklar hissedilebilir.
Geçmişte yaptıkların için aile üyeleri tarafından suçlanacaksın.
Yalnızlıktan kaçının ve yakın ilişkilerle daha fazla zaman geçirmeye çalış küçük sağlık sorunları ve kas ağrıları yaşayabilir. mide ağrısı, hamilelik sorunları veya jinekolojik problemlerden muzdarip olabilecekleri için bu aşamada dikkatli olmaları tavsiye edilirKova: Şans geliyiyor gibi görünüyor ama sağlık işbirliği olmayacak Kalp sorunları sağlıklarına dikkat etmeleri, mümkünse seyahatlerden kaçınmaları tavsiye edilir.
Tembellik, beklenmedik gecikmeler, faydasız yolculuklar olabilir.
Manevi eğilim, dini faaliyetler artar.
Gündüz uykusundan kaçınmaya çalışın. Vücut ağırlığını kontrol edin.

Balık : Yeni bir şeye başlamayın veya çalışma koşullarını düzeltmeye çalışmayın.
Büyük finansal işlemlerden ve yatırımlardan kaçının.
Ailede b aksilik olacak. Çok azı evden uzak durmaya devam edecek.


Araçlarda, mülklerde hasarlar meydana gelebilir.
Yorgunluk sizi yaşlı gösterebilir Sağlık açısından, mide ağrısı, tansiyon sorunları, idrar sorunları veya kas ağrısı çekebilir. virüs enfeksiyonlarına yakalanma olasılığı yüksek olduğu için 8 Nisan - 15 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında kalabalık yerlere gitmekten kaçınmaları tavsiye edilir.


DAHA FAZLASI..

NEW 2522172242632237296

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item