10 Evdeki Shani Satürn Etkileri

10. Ev Satürn Shani Yerleşimi Etkileri


Satürn, adaleti, çalışkanlığı, disiplini, geleneği, hukuku, toplumun yoksul ve ayrıcalıksız kişisini temsil eder. Karmik gezegendir; kötülükleri cezalandırır. Satürn'ün sonuçları çok yavaştır ve aşırı sabır gerektirir, ancak sonuçlar kesinlikle uzun süreli ve derindir. Sonuçlar hayatınızı sonsuza dek değiştirecek ve bunu hatırlayacaksınız. Hayata pratik açıdan bakmanızı sağlayacak ve yanılsamayı ortadan kaldıracaktır.NEW,Gezegenler,Satürn Kavuşumları,10 Evdeki Shani Satürn Etkileri,

Satürn 10. evde evde:

10. ev , Satürn'ün sahibi olduğu Oğlak ile temsil edilir. Bu hikayenin yarısı, gerçek hikaye Satürn 10. evin karak'ı - bir kral yapıcı ve sizi dilenciden kral yapabilir. 10. ev hakkında öncelikle bildiğimiz şey, profesyonel yaşamı veya kariyeri temsil etmesidir. Ama aynı zamanda bu ev sizin karmanıza veya eylemlerinize de aittir. Hayatınızda başkalarına ne yaptığınız, tutumunuz, davranışınız, dininiz, maneviyatınız, aksilikleriniz, kazanımlarınız bu ev tarafından gözlemlenir. İyiye iyi, kötüye kötü verir.

Dünya çapında ünlüler veya siyasi figürler gibi birçok önde gelen şahsiyet, tablolarında bu kombinasyona sahiptir. Satürn sizi hükümette bakan yapabilir.

10. evde Satürn: özellikle demir, madencilik ve petrol ile ilgili olmak üzere, ancak diğer gezegenlerin desteklenmesi koşuluyla, parlak bir kariyere işaret ediyor. Ayrıca, halkın genel olarak kamu sektöründe veya idarede hizmet vermesi olasılığı da vardır. Ne yapmayı seçerse seçsin iş konusunda ciddi olması muhtemeldir. Satürn'ün 10. sıradaki yerleşimi, insanı çalışkan ve amaçlarına yönelik hırslı kılar. Kişi kariyer gelişimi için yurtdışına bile gidebilir.

10 evde Satürn mesleği, sosyal statü, vb. Baba genellikle sevgisizdir veya özellikle çocukluk döneminde ulaşılmazdır, bu nedenle benlik ifadesiyle ilgili bazı psikolojik sorunlar olabilir. Kendinizi ifade etme konusunda emin değilsiniz, bu nedenle kariyerde gecikmeler, hayal kırıklıkları vb. ile karşılaşacaksınız. Meslekte ilerlemek için ahlaksız veya etik olmayan yöntemler kullanmayın aksi takdirde aşağılama ve kamu rezalet olabilir. Ancak dürüst çalışırsanız, tanınırsınız. Satürn, güç hakkında bilgi edinmenizi istiyor. Maddi başarılar yavaş gelecek, biraz yardım alınabilir ama aksilikler de olacaktır. Katılabileceğiniz bir sosyal amaç düşünebilirseniz, bu enerji dengelenecektir. İnsanlarla tanışmak ve etkileşim kurmak bu pozisyonda yardımcı olur. Meslekte net düşünebilmek için tarafsız olmaya çalışın. Dikkatli olun, alçakgönüllü olun,


Satürn'ün 10. evdeki olumlu etkileri:

Satürn çok yavaş ve sert bir gezegen olduğu için mucizevi bir şekilde hiçbir şey olmayacak ve kişi onu kanı ve teriyle kazanmak zorunda kalacak. Bu nedenle, bu yerleşime sahip insanlar doğuştan lider, çok baskın, süper hırslı ve saf işkolik olarak doğarlar. Harika bir iş anlayışına sahip oldukları için harika iş adamları olabilirler. İş tutkuları, onları patronları veya yetkilileri ile düzenli bir çatışma halinde tutar.Hayatı hafife almazlar ve hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışabilirler ve aynı şeyi başkalarından da beklerler ki bu bir sorun yaratır çünkü herkes o kadar hırslı değildir. Hâkimiyetleri tavır, davranış ve konuşmalarıyla etraflarında hissedilir. Bu insanlar ayrıca kendilerine başarı, isim, şöhret, statü ve yaşamda istikrar sağlayan yeni fırsatları keşfetmeye devam ederken mesleklerini çok sık değiştirebilirler. Satürn babayı temsil eder, 10. Satürn onları harika baba yapar. Çocuklarının genel büyümesi konusunda çok ciddi olacaklar.


Farklı zodyaklarda yerleşimin Satürn etkileri:

Oğlak (materyalizm verir),

Kova (toplumsal maneviyat verir),

Başak (mükemmel planlayıcı),

İkizler (problem çözmede harika)

Boğa (finansal güvenliğe odaklanın)

Aslan (Baba için sorun)

Terazi'de, kişi için yüce ve gerçek bir oyun değiştirici olur.

Zayıflama nedeniyle Koç'ta en kötü durumda (sizi tehlikeli bir şekilde dürtüsel yapar)

Akrep burcunda pek iyi değil (sizi çok manipülatif ve intikamcı yapar)

Yengeç (sizi aşırı duygusal yapar)

Yay (Seni dindar yapar)

Balık (sizi manevi yapar)

Satürn'ün 10. evdeki olumsuz etkileri:

Satürn'ün ıstırabına bağlı olarak, bu yerleşim ebeveynlere bazı sıkıntılar, ebeveynlerin ölümü ve ebeveynsiz yetiştirme veya ebeveynlerden ayrılma, anne veya babadan ayrılma getirebilir. Olumsuz yerleştirme, istihdam sorunları, üst düzey veya devlet yetkililerinden sorun, çocuklardan kaynaklanan sorun veya iş kaybı yaratacaktır. Ayrıca arazi anlaşmazlıkları ve yabancı arazide sorun çıkarabilir.


Satürn 12. evle açı yapıyor (3. açı):

12. ev açısı düşmanlarınızı kontrol altında tutacaktır. Ancak kişi yabancı ülke ile ilgili eğitim, meslek veya yerleşim gibi sorunlarla karşılaşabilir. Uyku sorunları olabilir.Satürn 4. evle açı yapıyor (7. açı):

4. ev görünümü çocukluk döneminde problemler verebilir. Büyük ölçüde anne ile ilgilidir; annenin sağlığı, anneden ayrılığı ya da kötü bir anne olabilir.Satürn 7. ev ile açı yapıyor (10. açı):

7. ev yönü, geç evlilik veya evlilikten zevk alamama gibi evlilikle ilgili bazı sorunlar yaratabilir. Öte yandan, size dayanıklı ama çok rutin odaklı bir evlilik verir. Her iki taraf da evlilik hayatının sorumluluğunun baskısını hissedecektir.Önemli:

Bunlar genel gözlemlerdir. Genel sonuç hayıra bağlı olacaktır. 10. evdeki gezegenlerin görünümü, 10. evdeki diğer gezegenin yönü ve yerleşim evi.Güneş burçlarını evlilik analizi- çocuk sahibi olmak ve ruh eşi bulmakta kullanıyorum. Ay Burçlarını psikolojik denge, sağlık ve hastalık analizini ve HAYATIN TÜMÜNE YAYILAN TÜM KARARLAR için kullanıyorum. Yükselen burcu kişinin karakterini güvenirliğini görmek için kullanıyorum.

DAHA FAZLASI..

Satürn Kavuşumları 1564680794705888749

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item