// vedıc astroloji uyku sorunu

Translate

20 Nisan 2020 Pazartesi

vedıc astroloji uyku sorunu
vedıc  astroloji uyku sorunu Uyku Bozukluğu  Vedik Astroloji

Uykusuzluk hastalığı uyku bozukluğu  ! Bu negatif terimler gün geçtikçe popülerlik kazanıyor;

Stres, Anksiyete ve uyku bozukluğuna neden olabilecek bazı özel sağlık sorunları gibi uykusuzluğun birçok farklı nedeni olabilir. Bazen, geç çalışma ve uyku bozukluğu oluşturma alışkanlığını  iş / iş yükü ve  türü olabilir.

Uyku bozukluğuna (uykusuzluk) neden olan sebep veya koşullardan bağımsız olarak fiziksel hem de psikolojik cephede problem yaratır. Uykusuzluk çeken kişi olayları uygun bir şekilde analiz edemeyebilir, endişeli aceleci  veya spekülatif kararlar almaya karşı savunmasız kalabilir..

Vedik Astrolojinin Uykusuzluk: uyku bozukluğu olasılıklarını tanımlamak için astrolojik göstergeler nelerdir? Ay - Zihin ve duygular için genel bir belirteç olarak, Ay'ın düzenlenmesi de uyku bozukluğunun olasılıklarını tespit etmek için zorunlu bir faktördür. Bazen, ciddi şekilde hasar görmüş bir Ay, diğer ilgili gezegenlerin gücü ve yerleşimi ne olursa olsun uyku sorunlarına neden olabilir.

Ay'ın Satürn'ün yönetiminde burca yerleşme eğilimi; Satürn veya Düğümlerin (Rahu ve Ketu) Ay'a etkisi; sekizinci ev efendisinin Ay üzerindeki etkisi veya Ay'ın sekizinci eve yerleştirilmesi özel olarak ele alınmalıdır.

Ay'ın yerleştirilmesi veya on ikinci ev ile ilişkisi  Ay'ın on ikinci eve yerleştirilmesi uyku bozukluğuna neden olabilir; veya on ikinci evin efendisi zayıf / rahatsız ise uyku sorunlarına neden olabilir.


ON İKİNCİ Ev -  uyku ve hayalleri  yatak zevklerini ifade eder. İyi yerleştirilmiş ve güçlü bir on ikinci ev, kişiye iyi bir uyku sağlam ruh hali ve diğer yatak zevklerini sağlar; zayıf ve / veya rahatsız edilmiş bir on ikinci ev uykusuzluk veya ruhsal zihinsel  bozukluklarına neden olabilir.

BİRİNCİ ev - Güçlü ve iyi yerleştirilmiş bir ilk ev ve efendisi sağlıklı ve güçlü bir vücutla (dengeli ve güçlü zihin dahil) kutsar. Bu nedenle, zayıf ve rahatsız birinci ev / veya lordu da uyku bozukluklarına  sağlık sorunlarına yaşatır  

SEKİZİNCİ ev efendisi veya on ikinci ev efendisinin birinci ev / efendiye ilişkisi veya Birinci ev efendisinin sekizinci veya on ikinci eve yerleştirilmesi özel olarak dikkate alınmalıdır. Destekleyici gezegenlerin  etkisi de olumsuz etkinin değerlendirmek için incelenmelidir.


Dördüncü ev  konforları ve zihinsel / aile içi barışı ifade eder. Ve dördüncü ev veya lordunun bozuk durumu, zihinsel / aile içi barışla ilgili rahatsızlığa veya sorunlara neden olabilir ve bu da uykusuzluk veya diğer uyku bozukluklarına neden olabilir.

dördüncü evin rahatsızlık durumu (normalde uyku ile ilgili problemler için düşünülmemesine rağmen; pratik deneyim sırasında, bu aynı zamanda uykusuzluğa neden olabilecek en önemli faktörlerden biri olarak bulunmuştur.

Onuncu ev - Onuncu ev öncelikle kariyer ve başarı ile ilgilidir; Bununla birlikte, mevcut zamanlarda oldukça aktif günlük rutin ışığında, rahatsız edici bir onuncu ev de uyku yoksunluğuna neden olabilir. İşin doğası, bir kişinin gece geç saatlere kadar aktif kalmasına neden olabilir ve bu da yavaş uykusuzluğa neden olabilir; ya da kişi iş baskısı altına girebilir. Normalde, onuncu evin zayıf bir şekilde yerleştirilmesi nedeniyle ortaya çıkan uyku bozukluğu sorunları, başka faktörler olmadıkça doğada geçicidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder