Ay Burcu BALIK (Rasi: Meena / Nakshatra: U.Bhadra)

  
Uttara Bhadrapada Nakshatra Efendisi /: Derinliklerin ejderhası yöneticisi  Satürn  Ayak Bilekleri uğurlu evlilik
Uttara Bhadrapada Nakshatra Sembol: Cenaze yatağının arka bacakları
Uttara Bhadrapada Nakshatra Sayı: 26 Cinsiyet: Erkek taşı mavi safir
Uttara Bhadrapada Nakshatra Şanslı harfler: D, Z, N & Y Şanslı Renk: Mor sayısı 8

Uttara Bhadrapada Nakshatra Yoni / Hayvan Sembolü: dişi kadın İnekU.Bhadra  3:20 16:40 BALIK BURCU Yöneticileri: Jüpiter, Satrün
U.Bhadra Takım yıldızında doğanlar
Açık tenli ve güzel bir fiziğe sahip olur. Geniş ve çıkıntılı gözleri ile masum bir görünümleri vardır. Görünüşünde manyetik bir çekim vardır. Hafif bir gülümseme ile karşısındakini kölesi haline getirebilirler.
U.Bhadra takım yıldızında doğanlar, etkileyici konuşma uzmanlarıdır. İşlerinde ve çalışma hayatlarında olağanüstü kapasite ve yeteneği nedeniyle de  çok çabuk parlar ve ilerlerler. Tembellikten nefret ederler. Bir işe başladıklarında iş tamamlanana kadar o işi bırakmazlar. Başarısız olduklarında bile inatla devam edip alternatif yollar arayıp o işi bitirir.
U.Bhadra takım yıldızında doğanların hayatında istikrar en önemli unsurdur. Çok genç yaşta  (18-19) çalışmaya  başlarlar. 19. 21., 28., 30., 35. ve 42. yaşlarında hayatlarında  önemli değişiklikler yaşarlar…
U.Bhadra Takım yıldızında doğanların sağlıkları  çok iyi olacaktır.  Fakat yine de kendi sağlığı hakkında pek bir şey bilmez ve sağlıklarına dikkat etmezler. Dolayısıyla  hasta olduğu zaman derhal bir doktora gitmelidirler. Mide problemleri, kasık ve fıtık eğilimli  romatizma  ağrılar, akut hazımsızlık, kabızlık, sorunları yaşayacaklardır.

Uttara Bhadrapada 1. Pada: Güneş tarafından yönetilen Aslan Navamsa'ya düşer.  gururlu, bilgili ve hedef odaklı. Amacı deneyim liderliğin  ışığını yaymaktır.


Uttara Bhadrapada 2. Pada:  Merkür tarafından yönetilen Başak Navaması'na düşer. Buradaki odak nokta planlama ve analiz ve genel olarak arka uç çalışmaları yapmaktır.


Uttara Bhadrapada 3. Pada:  Venüs'ün yönettiği Terazi Navamsa'sına düşüyor. Buradaki odaklanma topraklanmış ve dengeli zarif ve ortaklıklarUttara Bhadrapada 4. Pada Mars tarafından yönetilen Akrep Navamsa'ya düşer. Buradaki odak, y büyük bir bilgelik kazandığı gizli ve gizemlidir siprütüellik .Yorum Gönder

0 Yorumlar