Ay başak burcu 10:00 23:20 (Nakshatra: Hasta)

Ä°lgili resim
Hasta 13 Nakshatra Başak burcu  10 - 23:20 arasındadır)
Karakteristikleri: Düşünce, söz ve eylemin saflığı. İradeyi ve  kendini kontrol etme. Aktif. Çok becerikli
Hasta Nakshatra Anlamı: El ve Eller Yumruk
Hasta Nakshatra Efendisi: Ay Merkür 
Shakti (… 'nın gücü): Kişinin istediği şeyi alma ve elinde tutma yeteneği
Hasta Nakshatra Evliliği: Uğurlu Cinsiyet: Erkek Taş: İnci
Hasta Nakshatra Şanslı harfler: P, S, N & D Şanslı Renk: Koyu yeşil
Hasta Nakshatra Şanslı veya Uygun Sayılar: 2 Elementi : Ateş
Magha Nakshatra Kuş: Akbaba (
Magha Nakshatra Yoni / Hayvan adı: Kadın Bufalo (Mahisha)
Magha Nakshatra Ağacı: Banyan Ağacı

Hasta  takım yıldızında doğanların gözleri ve kulakları son derece küçük ve güzel, omuzları tipil, gövdeleri yumuşak ve bazen şişman, elleri kısa olur. Genelde sağ omuzlarında bir ben ya da küçük bir işaret bulunur.
Bu takım yıldızında doğanlar sakin bir yapıya sahiptirler. Tatlı gülümsemeleri ve bakışları ile etrafındakilere manyetik bir çekim yayarlar. Seks doğalarında utangaçlık vardır. Büyüklerine saygılıdır ve söz dinler fakat bunu asla körü körüne veya bir köle olacak şekilde yapmaz. Görüşlerini açıkca ifade etmekten kaçınmadığı için bazen akrabalarıyla küslükler yaşayabilir.
Hasta takım yıldızında doğanlar, akademik olarak çok başarılı olabilirler ve yüksek bilgi seviyesine sahiptirler. Başarı merdivenlerini adım adım, tek tek tırmanırlar.
Bu takım yıldızının insanları 30 yaşına gelinceye kadar akademik veya profesyonel (mesleki yaşantılarında) zorluklar ve sıkıntılar, değişiklikler yaşayacaklardır. 30-42 yaşları arası, bu kişilerin altın çağlarıdır.

Eğitim, Gelir / meslek kaynakları:

Genel olarak, b işe yaramadığı görülmüştür, çünkü hanede maddi zorunluluk yoktur, eşi  iyi durumdadır. Bununla birlikte, mütevazı bir geçmişe sahip bir evle evlendiğinde, tarlalarda çiftçi olarak ya da şantiyelerde çalışır.

Aile hayatı / Uyumluluk:

Pürüzsüz ve uyumlu bir evlilik hayatından zevk alması çok muhtemeldir. Kocası zengin ve şefkatli olacak. Çocuklarını yetiştirmekten zevk alacak.


Hasta  takım yıldızında doğanları sağlığı genel olarak iyi olacaktır. Ancak yüksek kan basıncı, astım ve şiddetli öksürük krizleri yaşayabilirler.

Hasta Nakshatra 1. Pada: Mars tarafından yönetilen Koç  Navamsa'ya gelir. Aşırı enerji anlamına gelir kişinin  gölgeli faaliyetlerde uzman olmasını sağlar.


Hasta Nakshatra 2. Pada: Venüs'ün yönettiği Boğa Navamsa'sına düşüyor. Burada odak nokta pratiklik ve maddi eğlencedir.Burda  yerleşimli kişiler  diğer padaların yerlilerinden daha dürüst.


Hasta Nakshatra 3. Pada:, Merkür tarafından yönetilen  ikizler Navamsa'ya işadamlarına ve profesyonellere aittir.Bu pada kişi  çok zeki ve entelektüeldir .


Hasta Nakshatra 4. Pada: Ay'ın yönettiği yengeç Navamsa'sına gelir.  aile ve malzeme güvenliğindeki uyumluluğu gösterir

Yorum Gönder

0 Yorumlar