Yükselen yay burcu özellikleri
Yöneticiniz Jüpiter: (Bolluk, neşe ve genişleme kaynağıdır)
Grubunuz: Ateş,
Özelliğiniz: İyimserlik ve girişimcilik
Uğurlu gününüz: Perşembe
Uğurlu sayılarınız: 3, 12,
Uğurlu taşınız: Turkuvaz
Uğurlu renkleriniz: Mor moru ve koyu mavi
Uğurlu çicekleriniz: mor menekşe
Uğurlu kokularınız: Nergis, menekşe,

Yükselen Yay

Güneş Yükselen Yay Burcu:(21 kasım 21 Aralık)Yönetici Gezegeni Jüpiter’dir. Jüpiter genişleme isteğiyle alakalıdır burcu insanları oldukça neşeli, haraketli, arkadaş canlısı, samimi insanlardır.
Genellikle yerinizde duramazsınız, daima harakete geçmek ister, dolaşmaktan  dini yerleri  Agnostik (bilinemezci), uzak yerlere gitmeye, araştırmayı seven gezmekten çok keyif alırsınız.  Genellikle neşeli yapınızdan dolayı  Güldüğünüzde abartılı gülebilirsiniz, konuşurken anlattığınız konuyu abartarak anlatırsınız,Etrafınıza daima neşe ve haraket saçarsınız. Konuşurken hızlı, çabuk ve seri konuşurlar  genellikle idealist, hevesli, arzulu, dinsel yada , fiziksel olarak riske girmeye hevesli, risk almaktan hoşlanan, dışa dönük, felsefi, dogmatik, önyargılı, yüzeysel, her an bir yerlere gitmeye hazır olurlar.
Yay burcu macera, gezme dolaşmayla alakalı olduğu için gezmeyi, dolaşmayı mümkünse uzak ülkelere gitmeyi, hatta vahşi bölgelere gitmeyi istersiniz. Maceradan oldukça hoşlanırsınız, yeni mekanlar yeni yerlere gitmek size büyük keyif ve eğlence verir. .
Özgürlüğünüze düşkünlüğünüzden dolayı hiç evlenmek istemeyebilirsiniz. Eğer istediğiniz gibi bir sevgili bulmazsanız daldan dala konarak, çapkınlık yaparak yaşarsınız. Aşkta ateşlisiniz ve Aşkta ateşli bulduğunuz insanlara çekilirsiniz. .
Jüpiter genişleme isteği verdiği için her zaman özgür hissetmek ve özgür yaşamak sizin için önemlidir. Yaşamı macera olarak görür onu en güzel ve yoğun bir biçimde yaşamak sizin için en önemlisidir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar