Yükselen oğlak burcu


Oğlak burcu Nakshatra

Uttarashada 2., 3. ve 4. pada – İdari beceri mevcut olacaktır. İşlerini Titizlikle planlayacaklar ve her şeyi sabır ve beceriyle uygulayacaklar. Güvenilir Kişi. Ve savurganlık olmayacak. Uzman bir ekonomist olacaklar.

Shravana – sabırlı ve dikkatli davranacaklar. Biraz korkak ve güvenilir bir insan. Azim ve doğruluk orada olacak. Ve öngörülen görevleri tamama erdirecekler .

Dhanishta 1. ve 2. pada – Zengin olacaklar. Güçlü bir zihni olacak. Ve titizlik dikkatle hareket edecektir. Ama bencil Kaba ve inatçı bir insan. Bu tür insanların yüksek hırsları olacak ve açgözlü olacaklar. Ama barışmayı sevecekler..

Yükselen oğlak burcu

Yöneticiniz: Satürn (Disiplin düzenlilik)

Grubunuz: Toprak,

Özelliğiniz: Dürüstlük

Amacınız: Yükseğe ulaşıp başta kalmak

Yenmeniz gereken huyunuz: meraklılık disiplin işkoliklik

Uğurlu gününüz: Cumartesi

Uğurlu sayılarınız: 8, 9, 62,

Uğurlu renkleriniz: Kurşuni, koyu ve acık kahverengi

Uğurlu çicekleriniz: yeşil gül, kadife çiçeği

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Oğlak Burcu ve Fiziksel Görünümleri

Oğlak burcu yükselenleri ince ve kemiklidir. Yürüyüşlerinde kolaylık vardır ve ortalama boyda veya daha kısa olabilirler. Genellikle yontulmuş yüz hatları vardır ve belirgin ve ciddi gözleri vardır.

Oğlak Yükselen: gür kaşları ve erkeklerin göğüsleri kıllıdır. Oğlak burcu yükselenlerinin de büyük bir kafası ve daha büyük dişleri vardır.

Oğlak burcu yükselenleri, ciddiyet ve ağırbaşlılık havasıyla olgunluk yayarlar. Görünüşleriyle pek ilgilenmeyen sakin ve tarafsız bireylerdir. Pratikliğe daha fazla ilgi duyan ve estetikle daha az ilgilenen pragmatik bireylerdir. Oğlak burcunun yerlileri genellikle filozoflar, bilim adamları veya bir akademisyen gibi görünür.

Yükselen Oğlak Burcunun Zihinsel Eğilimleri

Oğlak burcu yükselenleri, her zaman meşgul ve meşgullerse iyi performans gösteren bireylerdir. Genellikle zamanlarının bir adım ötesinde olan istisnai düşünürler. Her zaman yaşamlarındaki bir sonraki adımlarını planlıyor ve düşünüyorlar ve genellikle sağlam ama akıllı bir eğilime sahipler.Oğlak burcu yükselenleri de oldukça hırslıdırlar, sıradan bir yaşamı geçmek istemezler, ancak hayatta önemli ve önemli bir şey yapmak isterler, aynı zamanda görevi her şeyin üstünde tutan son derece sorumlu bireyler olabilirler. Hayattaki hayallerini ve hırslarını gerçekleştirdiklerinden emin olurlar ve aynı şeyi başarmak için oldukça zekice davranabilirler.


Hayallerini gerçekleştirmek için kısa yollara ve sahtekarlığa inanmazlar. Hayatta para kazanmak ve saygı duymak için sıkı çalışmanın ve zekanın gerekli olduğu inancına sıkı sıkıya bağlılar. Hayatta daha yüksek yetki ve konuma ulaşmak için ellerinden gelen en iyi çabayı ve dürüst çalışmayı severler. Bu yükselişin yerlileri genellikle hayatın çok daha erken bir aşamasında sorumluluk alırlar. Ailelerine çok daha genç yaşta bakacak pratik ve şefkatli bireylerdir..


Oğlak burcu yükselenleri de doğuştan liderlerdir. Sorumlu ve çalışkan doğaları onları güvenilir ve güvenilir kılar. Sözlerini tutmakta iyi olan güvenilir kişilerdir. Birine söz verirlerse, sözlerini tutmak için her yolu denerler. Oğlak burcu yükselenleri bu nedenle güvenilir, güvenilir ve sadık bireyler olarak adlandırılabilir.

Olumsuz yönüyle Oğlak burcu yükselenleri, gerçekte olmadıklarında dindar bireyler olarak karşılaşabilirler. Hayattaki hedefleri ve tutkuları belirlenirken son derece zeki ve kurnaz olabilirler.

Özel işlerine gelince de oldukça gizlidirler. Oğlak burcu yükselenleri de kötü dinleyiciler olabilir. Başkaları üzerinde konuşmanın bu niteliği uyumu bozar ve diğer kişi üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.


Oğlak , hayata sert bir yaklaşımla temiz ve düzenli kişilerdir. Onlar hayattaki maddi zevklere ilgi duyan zorlu profesyoneller. Pratik olmalarına rağmen kendine acıma eğilimi gösteren geleneksel bireyler olarak da adlandırılabilirler.

Yükselen Oğlak burcunun temel güçlü yönlerinden biri analitik yetenekleridir. Hayatın çeşitli zor durumlarında işe yarayan harika bir muhakeme yeteneğine sahiptirler. Oğlak burcunun üstünlükleri iyi bir sosyal hayata sahiptir ve öz saygılarını her şeyden önce görürler.


Yükselen Oğlak Sağlığı

Oğlak burcu yükselenleri için hassas ilgi alanları dizleri, eklem bölgeleri ve kemikleridir. Bu onları, romatizma ve ortopedik sorunlara karşı savunmasız hale getirir.


Oğlak burcu yükselenleri aşırı alkol tüketimiyle ilgili sorun yaşama eğilimindedir ve ciltleri aşırı derecede kuru ve hastalıklara yatkın olabilir.

Genellikle aşırı yemek yemek ve uyumak, fiziksel sağlıklarına aldırmadan çalışmak gibi sağlıksız alışkanlıklara girme ve düzensiz beslenme sahip olma eğilimindedir.Yükselen Oğlak burcu için hücre tuzu kalsiyum fosfattır ve bunun eksikliği deforme kemikler, diş sorunları, raşitizm ve şiddetli eklem ağrıları gibi hastalıklara yol açabilir. Ayrıca yavaş sindirim ve metabolizmadan muzdarip olabilirler ve bu da uyuşukluğa neden olabilir.


Yükselen Oğlak Burcu için ÖnlemlerOğlak burcu yükselenlerinin, bu mineral eksikliğinden kaynaklanan çeşitli hastalıklara karşı koymak için kalsiyum fosfat bakımından zengin yiyecekler yemeleri gerekir. Kendilerine son derece faydalı olabilecek bazı gıda maddeleri lahana, limon, portakal, ıspanak, brokoli, mısır, bezelye, ceviz, esmer pirinç, tam buğday ve patatestir.


Oğlak burcunun yükselenlerin kemiklerini, ciltlerini ve dişlerini bakımlı ve sağlıklı tutabilmeleri için protein ve kalsiyum açısından zengin yiyecekler tüketmeleri gerekir.

Yumurta, balık, kümes hayvanları, peynir ve yoğurt gibi gıda maddeleri de onlar için faydalı olabilir. Ancak yavaş metabolizmaları ve hazımsızlıklarıyla mücadele etmek için zengin ve baharatlı yiyecek alımlarını sınırlamaları gerekir. sağlıklı bir rutine odaklanmaları gerekir. Alkol tüketimini sınırlandırmalı ve sağlıklı bir zihin ve beden için yeterince zamanında uyumalıdır.

Yükselen Oğlakların Finansmanı

Yükselen Oğlak burcunun mali durumunu etkileyen farklı hizalamalar şunlardır:

İkinci Ev Kova burcundadır : Bu hizalanma, Oğlak burcunun yükselenlerini gelir elde etme konusunda yenilikçi ve yaratıcı olmaları için etkiler.

Gelir elde etme konusunda yetenekleri vardır ve çalıştıkları herhangi bir organizasyonda değerli bir varlık olabilirler. Bu yükselenler, meslekleriyle ilgili risk almaktan çekinmezler ve aynı zamanda finansal kararlar almakta hızlı olabilirler. Yükselen Oğlak burcunun profesyonel hayatı, Oğlak burcundaki çeşitli değişikliklerle işaretlenmiştir. Bu yükselenler, teknoloji, araştırma, bankacılık ve sigorta sektörleri ve kariyer danışmanlığı gibi yenilikçi zihinlerini yönlendirebilecekleri alanlarda son derece başarılı olabilirler.

Altıncı Ev İkizlerdedir: İkizler'de Altıncı Ev sahibi olmak , yükselen Oğlak burcunun profesyonel yaşamında sürekli zihinsel uyarılma ihtiyacını vurgular . Çalışmaları rutinse ve zihinsel aktivite sunmuyorsa, kolayca sıkılma eğilimindedirler. Bununla birlikte, işin doğası zihinsel kapasitelerine meydan okursa, Oğlak burcunun yükselenleri mesleklerine takıntılı hale gelir.

İş, araştırma ve yazma gibi alanlar bu yükselişler için özellikle çekicidir. Oğlak burcunun yükselenleri genellikle gençliğin güçlendirilmesi ile ilgili çalışma alanlarında veya çalışmanın toplumun gençleriyle ilgili olduğu alanlarda görülebilir.Onuncu Ev Terazi'de: Onuncu evin Terazi'deki Oğlak burcunun bir partnerle çalışmaya ilgi duymasını sağlar. Bir iş ortağı olarak işleri koordine etmekte iyidirler. Genellikle yetenekli iş fikirli bireylerdir ve önemli iş anlaşmaları ve ortaklıkları yürütürken düşünceli olurlar.

Oğlak burcunun yükselenlerinin. İş arkadaşları ve astları ile ilişkileri de iyidir. Doğal olarak zeki ve zarifler, adil çalışma etiğine duydukları ilgi onları meslektaşları arasında da popüler kılıyor.YÜKSELEN OĞLAK BURCU İÇİN AŞK VE EVLİLİKOğlak Yükselen Adam özel bir bireydir ve kendisiyle olan ilişkisini korur. Eşi veya partneri onun için önemlidir, bu yüzden nüansları hakkında toplum içinde konuşmayacaktır. Sakin bir mizacı var ve partneri onunla uyumlu bir ilişkiye sahip olacak. Duyguları ile temas halindedir ve ortakları onunla hiçbir zaman güvensiz veya agresif tartışmalarla karşılaşmayacaktır. Ancak, ortağı sorumsuz ve kendini beğenmişse, zor bir koca olacak.Oğlak burcunun yükselen adamı, sevgisini ve duygularını ifade edecek türden bir aşık değildir,.Ciddi ve güvenilir doğası, karşı cins için çekici ve bir sevgili olarak ilkelerine ve ideallerine bağlı kalıyor. Kendisiyle benzer mizaçları paylaşan kadınlardan doğal olarak etkilenir.Oğlak burcunda yükselen bir adam için, güvenilirlik ve sadakat gibi şeyler birinci derecede önemlidir. Sevecen bir kişidir ve duygulara ve sevgiye değer verir, ancak bağlılık ve istikrara daha çok önem verir.Oğlak Burcu KadınıOğlak burcunda yükselen bir kadın, ilk birkaç örnekte duygularını ve duygularını bir kişiye göstermemeye dikkat eder. Bir erkeğe tamamen aşık olabilir, ancak ona haber verebileceğinden emin olana kadar ona sırrını vermeyecektir.Aşırı düşünme alışkanlığı var ve bir ilişkiye girmeden önce mümkün olan her ayrıntıyı analiz edecek. Evlenmeye gelince, bunu düşünmüyor, ancak, maddi güvence sağlayan ve hayatta daha iyi bir konumda olan biriyle anlaşmaya varıyor.Kültürünü biliyor ve geleneksel bir eş, onun bu özelliği onu kanuni ikametgahında olumlu bir ışıkta tasvir ediyor. Duygusal bir varlıktır ve hayattaki zarif şeylerden zevk alır, ancak aynı zamanda pragmatik de olabilir.Çekici bir çekiciliği ve dürüstlüğü ve ciddi pratikliği gibi erkekleri var. İsterse oldukça romantik olabilir ve istediği herkesi kendine çekebilir veya onunla birlikte olabilir.Çok hırslı ve kararlı bir kadın, bazen ilişkilerine karşı iş gibi bir yaklaşıma sahip olmaları mümkündür. Ancak, bakılmayı ve korunmayı seviyor. Birisiyle çıkmaya gelince genellikle çok gergin ve ciddidir,Oğlak burcunda yükselen bir kadın için partneriyle bağlantı kurabilmesinin tek yolu, her ikisinin de aynı ideolojileri ve felsefeyi paylaşmasıdır.Oğlak burcundaki yükselen kadınlar besleyici bir anne ve eş olabilir. Paranın satın alabileceği lüks ve konfordan hoşlanır ve etkileyici bir aşık değildir. Partnerinin tamamen romantik olup olmamasına aldırmaz. Ancak bir ilişkide baskın olan o olmalıdır. Kişi onu tanımaya ve anlamaya geldiğinde, onun isteklerine uymakta hiçbir sorunu olmayacaktır.

Yükselen Oğlak için İdeal Eşleşme Boğa, Başak, Akrep ve Balık.


Yükselen Oğlak burcunun aile hayatı


Ev ve ev yaşamları söz konusu olduğunda, Oğlak burcunun yükselenleri çok aktiftir ve önemli kararların çoğunda büyük bir söz sahibidir. Ailelerine son derece bağlı ve korumacıdırlar ve anneleriyle derin bir yakınlık paylaşırlar.Oğlak burcu anne-baba, yaşamlarında önemli bir rol oynar. Ancak, yaşamlarının ilerleyen dönemlerinde, evlerinde yapmak istedikleri bazı değişiklikler için bazı tartışmalar yaşayabilirler. Bu değişikliği yapmak için hane halkının otoritesine bile karşı çıkabilirler. Yaşlandıkça ev hayatına daha fazla dahil olur ve aktif hale gelirler.Yükselen Oğlak burcu gezegenler ilişkisi


Oğlak Rashi, Mars'ın 27 dereceye kadar yükselen Rashi'sidir. Satürn'ün kendi ve dinlenme evidir. Ve Jüpiter, Oğlak burcunun 5 derecesinde zayıflar. Ay ve Merkür için eşit veya nötr bir Rashi'dir. Ve Oğlak, Rahu ve Ketu için bir düşman Rashi'dir.

Oğlak Yükselen gezegenin rolleri nelerdir ve nasıl davranırlar?

Satürn

Satürn, Yükselen Sahibi ve 2. finans evidir. Böylece bir benefik olur. Eğer güçlüyse, uzun bir yaşam garanti edilecektir. Ve kişi sağlam bir sağlığa, isme ve şöhrete sahip olacak ve finans iyi olacak.

Satürn bozulursa, tüm bunlar acı çekecek. Maddi zorluklar olacaktır. Kayıplar ve sıkıntılar orada olacak.

Hareketli bir Yükselen için 2. ev maraka yeridir ve Satürn Marakadipatya Dosha'yı alır. Satürn 2.'nin kendi evine yerleştirilirse sağlığı bozulur ama öldürmez.

Satürn 4. evde zayıflamışsa, dasasında bir yoga sonuçları orada olacaktır.

Satürn 8. evdeyse, 3. yönü karma yeri veya geçim yeri olacak olan yücelme evinde olacak ve 7. yönü finans evi olan kendi evinde ve dolayısıyla dasa iyiliğinde olacak. sonuçlar takip edecek.

Yükselen lordu olarak, Satürn trikona'ya yerleştirilirse iyi sonuçlar gelecektir.


Jüpiter


3. cesaret evinin ve 12. kayıp evinin sahibi olan Jüpiter, bir malefik olur. Güçlüyse, küçük kardeşler artabilir veya yükselebilir. Ancak güçlü bir Jüpiter finansal konular için iyi değildir.

Jüpiter 6. veya 8. evlerin gizli evlerine yerleştirilirse veya yükselen zayıflarsa iyi olur. Diğer evlere yerleştirme iyi değil. Ancak 3. evin lordu 11. evde ise bu, meslekte yüksek bir konuma yol açacaktır.Mars

Mars 4. ve 11. evlerin mülkiyetini alır. Hareketli yükselen için 11. ev bir Badhaka yeridir, dolayısıyla Mars bir Badhaka gezegeni olur. 11. ev aynı zamanda kazançların evidir.

Finans ve kazançlar göstergelerdir. Mars güçlüyse, finans iyi olacaktır. Anne, konfor, ev ve araç mevcut olacak. Ama sağlık bozulacak.

Mars bozulursa veya zarar görürse, sağlık iyi olacaktır. Ancak kayıplar sonuç olacak ve finans sıkıntılı olacak. 4. evin karakatwa'sı da bozulacak.Venüs

5. trikona ve güçlü kendra 10. evin Sahibi olarak Venüs, tamamen Rajayoga gezegeni olur. Çocuklar, iyi sonuçlar, çocuklardan sağlanan faydalar, beklenmedik gelir, meslek, statü, itibar, gelebilecek iyi sonuçlardan bazılarıdır.

Venüs Merkür ile birleşirse Rajayoga olur. Ama Venüs bozulmamalı.

Meslek siyaset, dans, drama, sinema, müzik, ihracat, ithalat, ulaşım, havacılık veya Devlet dairesi alanlarında olabilir. İş kolları araçlar, araçların yedek parçaları, parfümlü şeyler, güzellik ürünleri, kitaplardır.Merkür

Merkür hastalık, borç ve düşmanların 6. evinin ve hatta güçlü bir trikona evi olan 9. şans evinin sahibidir. Trikona'nın mülkiyeti nedeniyle 6. evin efendisi sorun çıkarmayacaktır.

Merkür güçlüyse, meslekte ilerleme, Devletten yararlanma, başarı, iş geliştirme, işten gelir ve refah orada olacaktır. Ancak aynı zamanda sağlık da acı çekecek.

Merkür bozulursa 6. evin kötü sonuçları yaşanmaz. Ancak düşmanlardan ve dayılardan kayıplar ve sıkıntılar olacaktır.Ay

Ay, 7. evin sahibidir. Hareketli yükselen için 7. ev bir maraka yeridir ve bu nedenle Ay, Marakadipatya Dosha'yı alır. Ve böylece Ay zararlıdır.

Ay güçlüyse Kalathra Bhava veya 7. ev gelişecektir. Eş becerikli ve hoş bir mizaca sahip olacaktır. Kişi iyi çocuk sahibi olma şansına bile sahip olacaktır. Ancak aynı zamanda sağlık da acı çekecek. Soğuk algınlığına muzdarip olacaktır.

Ay bozulursa veya zarar görürse, Ruhsal duygusal sağlık iyi olmayacaktır . Ama aynı zamanda Kalathra Bhava veya 7. evin faydalı sonuçları da acı çekecek. Ay 2. evde ise, evlilikten sonra kaybedilen şeyler geri alınabilir.Güneş

Güneş 8. evin sahibidir. 8. evin mülkiyeti nedeniyle Güneş ve Ay için Dosha yoktur ve bu nedenle bu kurala göre Güneş zararlı değildir. Bu yüzden kötü sonuçlar vermeyecektir.

Güneş güçlüyse, uzun ömür orada olacaktır. Ekonomik gelişme, Devletten yardım ve diğer faydalar orada olacaktır.

Güneş kendi evine yerleşirse, 8. kişi mühendislik okuyabilir ve daha yüksek teknik bilgi edinmek için yabancı bir ülkeye gidebilir.


 DAHA FAZLASI..

Yükselen oğlak burcu 7666329851585055157

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Mars Başak burcunda Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item