Translate

14 Ocak 2019 Pazartesi

Koç burcu yükselen etkileri


Yükselen koç burcu genel özellikleri şöyledir:
Yöneticiniz Mars: (Çekicilik, savaş ve seks temsilcisi)
Grubunuz: Ateş,
Uğurlu gününüz: Salı
Uğurlu sayılarınız: 6, 9, 15, 343, 2618
Uğurlu taşınız: Pırlanta
Uğurlu renkleriniz: Kan kırmızısı, nar çiçeği
Uğurlu çicekleriniz: Lale, papatya
Uğurlu kokularınız: Manolya, lavanta,

Yükselen Koç

Güneş Yükselen Koç Burcu:( 21 Mart-19 Nisan) Yöneticiniz Mars etkileri size  enerjik, öncü,aceleci, tartışmacı, bencil, çabuk parlayan, agresif, iddialı, dik başlı, bağımsız, açıkgöz, uyanık,  dobracı, fiziksel olarak aktiv, yerinde duramıyan,Yönetilmekten  hoşlanmazsınız. diplomatik olmayı öğrenmeniz gerekir. Koç Burcu başı sembolize eder, sizde yaptığınız her işte baş olmak istersiniz ve işlerinizi kendiniz atılıp çözmek istersiniz. Aşırı atak olmanız, devamlı kazanma isteğiniz çok yüksektir.. Yaşamda meydan okumaktan ve rekabete dayalı olan herşey hoşunuza gider. Yarışmaktan çok hoşlanırsınız,  Rutin işler sizi sıkar, .Bir işten öbür işe atlamak, daima yeni birşey aramak sizin çok hoşunuza gider. Başka bir işe atlamadan önce, bir önce başladığınız işi bitirmeniz gerekir. Ruhsal açıdan öğrenmeniz gereken en önemli şey “HOŞGÖRÜDÜR”.
yükselen koçKoç Burcunun Yöneticisi Mars.  irade, kazanma isteği, kazama arzusu, ele geçirme isteği, Libido ve seks’le alakalıdır,yapabileceklerinden fazla işede girişebilirler. Planlan yapmaktansa, hemen harakete geçip hedefe ulaşmaya çalışmanız, ulaşmak istediğiniz hedefe ulaşmanıza engel olabilir.  Aceleciliğinizi ve hemen kazanma, elde etme isteğinizi dengelemeniz gerekir.
Yükselen ve Güneşi Koç’lar: genellikle erken yaşlarda özgürlüklerini ilan eder ve bağımsız haraket ederler. Fiziksel olarak genellikle atletik zayıf  bir yapıya  sahipsinizdir. Geniş omuz ve dar kalçalar sık görülür, yapabileceklerinden fazla işede girişebilirler, üstelik fazla planlamadan. Planlan yapmaktansa, hemen harakete geçip hedefe ulaşmaya çalışmanız,ulaşmak istediğiniz hedefe ulaşmanıza engel olabilir Size plan yapmada becerikli bir arkadaş bulmanız, ulaşmak istediğiniz hedefte yardımcı olabilir. Yükselen ve Güneşi  Koç burcunda doğmuş olanlar genellikle her işte olduğu gibi yürüyüşlerinede yansır, hızlı yürümeyi seversiniz. Gitmek istediğiniz yere hemen ulaşma isteğinizden dolayı, araba kullanırkende hızlı kullanırsınız.  Hızlı araba kullanmak her zaman kaza riski taşır ama siz risk almayı sevdiğinizden dolayı bunuda boş verip hızlı araba kullanırsanız hem kendi canınıza, hem de başkalarının canın gitmesine neden olabilirsiniz. O yüzden araba kullanırken makul hızda araba kullanmaya dikkat edin her zaman. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme