Translate

14 Ocak 2019 Pazartesi

Boğa burcu yükselen etkileri


Yöneticiniz Venüs (Güzellik, sevgi ve güzel sanatları temsil eder)
Grubunuz: Toprak,
Burcunuzun cinsiyeti: Dişi
Üstün yeteneğiniz: Sıcakkanlı olmak ve istediğini bilmek
Yenmeniz gereken huyunuz: Alınganlık, küsmek, lüks özlemi
Uğurlu gününüz: Cuma
Uğurlu sayılarınız: 5, 6, 13,
Uğurlu taşınız: Zümrüt
Uğurlu renkleriniz: Pembe, gök mavisi, krem
Uğurlu çicekleriniz: Beyaz gül, pembe karanfil
Uğurlu kokularınız: Karanfil elma çiçeği

Yükselen Boğa

Güneş Burcu  Boğa: (20 Nisan – 20 Mayıs)Burcu insanları genelikle güçlü, inatçı, yavaş değişim gösteren, azimli, kararlı, sessiz, pratik, dediğim dedik, agrasif olmayan , sabırlı, sıcakkanlı, sadık, çalışkan, mütevazı, alçakgönüllü insanlardır.
Boğa Burcu Astrolojide güven Maddiyatla temalar. Yükselen ve Güneş  Boğa burcunda doğan insanlar genellikle maddiyatta kendilerini güvencede hisetmek isterler. ikili  ilişkilerinde güvenebileceği insanlarla olmak ister,Genellikle boğazınıza yada damak tadınıza önem verir güzel yemekler yemek istersiniz. Sizin için maddiyat çok önemlidir, daima bir yerlerde biriktirdiğiniz paranız olsun istersiniz. Zengin olup hayatı rahat yaşamak, hayattan keyif almak onu dolu dolu yaşamak istersiniz…
Yükselen ve Güneşi Boğa olanların  fiziksel yapıları genellikle güçlü ve sağlamdır. Kolay hasta olmazsınız, olsanızda bunu çabuk atlatırsınız. genelde guatr kg sorunları olur.  Yöneticisiniz Venüs gezegeni olduğu için genellikle güzel bir fizik yapısına sahips olursunuz. Başkalarını dinler ama gene bildiğiniz yoldan gidersiniz. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanızdan dolayı bu alışkanlıklarınızı bırakmanız oldukça zordur. Derin duygularla sever, sevdiğinizde, aşık olduğunuzda sevdiğiniz insanı bırakmanız oldukça zordur.  Sevdiğiniz insan sizi terk ederse onu unutmanız oldukça zaman alır.
Share on Facebook53Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme