Ay Burcu KOVA (Rasi: Kumbha / Nakshatra: Shatbisha)

Shatabhisha Nakshatra Karakteristikleri:


Kendine bağımlı, sert ama dürüst, gereksiz işler yapar  ilaç veya doktor Yüz şifacıları
Shatabhisha Nakshatra yöneticisi : Rahu  Çene, kahkahalar
Shatabhisha Nakshatra : Dizler Symbol: Boş daire veya çekicilik
Shatabhisha Nakshatra Deity: Kozmik Suların Varuna Tanrısı

Shatabhisha Nakshatra Numarası: 24 şanslı sayı 4 Şanslı harfler: G & S
Shatabhisha Nakshatra Şanslı Renk: Mavi Yeşil
Shatabhisha Nakshatra Yoni / Hayvan adı: Bir Kadın At

Shatabhisha Nakshatra Ağacı: KadambaShatbisha 06:40 20:00 KOVA Yöneticisi: Satürn, Rahu
Shatbisha takım yıldızında doğanlar, uzun boylu, yalın oldukça güzel bacaklar sahip, zarif  ve geniş yanaklı, geniş alınlı, çekici gözleri olan ve yumuşak tenli bir vücuda sahip olurlar.
Shatbisha takım yıldızında doğanların hafızaları çok kuvvetlidir. Sakin huylu ve bazen de çok sıcak, şakacı bir görünüm sergilerler. Dini inançları vardır ve dine meyillidir. Tanrı korkusu taşır. Bazen, ailesiyle kavgalı olabilir.
Belli prensipler ile doğmuş kendi yaşam ilkelerini dışına çıkamazlar. Kendi doğru ve gerçeklerini korumak için hayatlarını feda edebilirler.
Shatbisha  takım yıldızında doğanlar, 34 yaşına gelinceye kadar  ideal mesleklerini bulmaya çalışacaklardır. 34 yaşında bu mesleği bulup ilerleyeceklerdir. Çalışırken bu kişilerin sloganı “özverili hizmet”tir. Yaptıkları işin hakkını verirler.
Bu takım yıldızının insanları görünüşte çok iyi bir sağlığa sahiplermiş gibi görünebilirler ama işin iç yüzü böyle değildir. Ürolojik hastalıklara ve diyabet gibi rahatsızlıklara maruz kalabilirler. Bu kişiler cinsel zevklere düşkün olduğundan cinsel yolla bulaşan hastalıklardan da muzdarip olabililer. Bunun yanı sıra bacak ve varis sorunları da karşılaşabilecekleri diğer sağlık sorunlarındandır.
Shatabhisha Nakshatra 1. Pada: Jüpiter'in yönettiği Yay Navaması'na düşer. Kişi  rahat, iyimser  çömert ve aldatma eğilimi  vardır.


Shatabhisha Nakshatra 2. Pada: Satürn'ün yönettiği Oğlak Burçları Navamsa'ya düşüyor. Pratik ve yöntemseldir, aşırı hırslı olabilir.


Shatabhisha Nakshatra 3. Pada: Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor.  bazen ateşli veya eksantrik olabilse de, şişman kilo sorunu olabilirShatabhisha Nakshatra 4. Pada: Jüpiter tarafından yönetilen Balık Navamsa'sına düşüyor. Buradaki odak şefkat ve iyileşmedir. Olumsuz gezegenler, yerleşmesinde ise   zehirlenmeye getirebilir
Yorum Gönder

0 Yorumlar