AY KOVA/OĞLAK 23:20 06:40 ( Dhanishtha)Dhanishtha 23 Nakshatra (Oğlak burcu 23 ° 20 ′ ile Kova burcu 6 ° 40 ′ arasındadır)
Karakteristikleri: doğan bu kişiler  cesur, zengin ve aşk müziğidir.

Dhanishtha Nakshatra Sembol: Müzikal davul
Dhanishtha Nakshatra Yöneticisi : Satürn Mars Cinsiyet: Kadın
Shakti (gücü… / gücü): Bolluk ve şöhret verme gücü
Dhanishtha Nakshatra Değerli Taş: Mercan Şanslı harfler: G
Dhanishtha Nakshatra Şanslı Renk: Gümüş Gri Şanslı Sayılar: 9
Dhanishtha Nakshatra Kuş: Altın Arı  Hayvan adı: Bir Dişi Aslan
Dhanishtha Nakshatra Ağacı: Shami
Dhanishtha takım yıldızında doğanlar; çekici veya yakışıklı, sükse yapan  giysilere düşkün, yaşı kırkı geçse bile fiziği çok genç, orantılı ve güzeldir. Kalın dudakları ile davetkar bir görünümleri vardır. Bazı durumlarda, dış dudakların çıkıntı yapan dişlerinden dolayı kötü bir görünüme sahip olabilirler. Yağsız vücut  yapısına sahiptirler.
Bu takım yıldızında doğanlar üstlendikleri tüm işlerde uzman olacaklardır. Son derece zekidirler ve yüksek bir bilgi birikimleri vardır.
Dhanishtha takım yıldızında doğanlar 24 gibi genç yaşlarda maddi anlamda kazanç ve ilerleme göstereceklerdir. Ticari konularda başkalarına güven duyma konusunda aceleci olmamalı ve dikkat etmelidirler.
Dhanishtha takım yıldızında doğanların sağlık durumları pek iyi olmayabilir çünkü bu kişiler sağlıklarını o kadar umursamazlar. Boğmaca, anem, akut solunum bozuklukları ve rahim bozuklukları yaşayabilirler.

Dhanishtha Nakshatra 1. Pada: Aslan Navamsa'ya gelir ve Güneş tarafından yönetilir. Maddi başarılara yoğunlaşırken Mars, Satürn ve Güneş'in etkilerini birleştiriyor. Evlilik dışında, yerel tüm alanlarda başarı elde edecektir.


Dhanishtha Nakshatra 2. Pada:  Merkür tarafından yönetilen Başak Navaması'na gelir  halkın iletişim becerileri iyidir. Yine evlilik burada zor, ama atletik ve müzikal beceriler su yüzüne çıkacak.


Dhanishtha Nakshatra 3. Pada: Venüs tarafından yönetilen Terazi Navamsa'sında gelir  evlilik başarılı olacak.  sanat, astroloji ve maneviyat gösterisinde üstün olacak.Dhanishtha Nakshatra 4. Pada:  Mars tarafından yönetilen Akrep Navaması'na geliyor. Enerjisi cok fazladır  fiziksel aktiviteler ilgilidir   imtiyazlıları koruyacak, ancak evdeki sürtünmeden kaçınamayacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar