Ay akrep burcu 16/40 :30 Derece(Nakshatra: Jyeshtha)(Jyeshta - Akrep'teki derece 16:40 - 30 arasında değişmektedir)

Jyeshta Nakshatra sayısı 18 Karakteristikleri:

Mükemmel analitik yetenekler, çok az öz arkadaş, ama neşeli ve erdemli dürüst

Jyeshta Nakshatra Anlamı: En büyüğü Yöneticisi : Merkür (Budha) Merkür'ün İlahiyatı: Vishnu
Jyeshta Nakshatra Body VarahaMihira: Boyun ve  Üst kalçalar
Jyeshta Nakshatra Sembol: Küpe, şemsiye, tılsım Cinsiyet: Kadın
Jyeshta Nakshatra Gemstone: Zümrüt Şanslı harfler: N & Y
Jyeshta Nakshatra Şanslı Renk: Krem Şanslı veya Uygun Sayı: 5
Jyeshta Nakshatra Kuş: Brahmani Ördek
Jyeshta Nakshatra Hayvan:  Erkek Geyik veya Tavşan
Jyeshta Nakshatra Ağacı: Shalmali (Pamuk Ağacı)

Jyeshtha takım yıldızında doğanlar, uzun kollara ve kaslı vücuda sahip olurlar. Bu kişilerin geniş yüzlü, kısa ve kıvırcık saçlı, çekici ve  iyi bir kondisyona sahip fizikleri vardır.
Bu takım yıldızında doğanların zihinlerinde çok temiz ve güçlü duygular vardır, özgürlüğe düşkündürler. Tutkulu ve kıskançtırlar, derin aşklar yaşarlar.  Bu kişiler akıllı, düşünceli ve yeteneklidir. Bu takım yıldızının doğasında bulunan kadınsı karakter, bu takım yıldızında doğanların otoriter görünmesine izin vermez ancak yine de bu kişiler iyi birer organizatördürler.
Jyeshtha takım yıldızında doğanlar zor kazandıkları itibarlarını bir anda ellerinin tersiyle itebilirler. Bu yüzden meyilli oldukları alkol ve uyuşturucudan uzak durmaları gerekir.
Bu takım yıldızının insanları  18 – 26 yaş arasında zahmetli bir dönem geçireceklerdir. Bu dönemde bazı durumlarda zihinsel problemler ve maddi sorunlar yaşayabilirler.
Bu kişilerin sağlıkları o kadar iyi olmayacaktır.  Bu takım yıldızının kadınları özellikle rahim sorunları yaşayabilirler. Dizanteri, öksürük ve soğuk algınlığı sık sık maruz kalabilecekleri hastalıklardır. Ayrıca kol ve omuzda şiddetli ağrılar yaşayabilirler.
1. Pada:  Jüpiter tarafından yönetilen Yay Navaması'na düşer.  Kişi çömerttir Finansal işlemler meşkul olup . Daha yüksek gelirli  çalışmalara katılmak istersiniz. 


2. Pada: Satürn'ün yönettiği Oğlak Navaması'na düşüyor. Bu sorumlu bir aşamadır ve uygun olanı değil, doğru olanı yapacaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız gerekecek.


3. Pada:  Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor.  başkalarının ihtiyaçlarına karşı hassastır ve  yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Garip cinsel ilişkiler ve cinsel hazlar yüzünden sıkıntıya düşmeye dikkat edilmesi gerekir .4. Pada:  Jüpiter'in yönettiği BalıkNavaması'na düşüyor. Bu aşamada duygularınızdan uzaklaşmanız kolaydır.  çocukları sever ve egzotik bilimleri keşfetmekle çok ilgilenir.


Yorum Gönder

0 Yorumlar