Ay kova burcu 20:00 03:20 BALIK (Purva Bhadrapada)


Purva Bhadrapada 25 Nakshatra( 20 Kova Aralığı - 3:20 Balık burcu)
Karakteristikleri: Akıllı bilgin; para kazanmada yetenekli


Purva Bhadrapada Nakshatra  yöneticisi :  Satürn Jüpiter
Purva Bhadrapada Nakshatra Vücut- : Bacaklar Sol uyluk
Purva Bhadrapada Nakshatra Sembol: Cenaze yatağının önü, iki yüzlü adamı
bir ayaklı yılan, boynuzlu keçi, tek boynuzlu at
Shakti (gücü… / /): Hayata tapan birisini yetiştirmesi için ateş verir
Purva Bhadrapada Nakshatra Evlilik: Hayırlı değil
Purva Bhadrapada Cinsiyet: ErkekTaş: Sarı Safir
Purva Bhadrapada Şanslı harfler: S & D Renk: Gümüş Gri Sayılar: 3
Purva Bhadrapada Nakshatra Astronomik adı: Alfa Pegasi
Purva Bhadrapada Nakshatra Ağacı: Neem Hayvan adı: Bir Erkek Aslan

P.Bhadra takım yıldızında doğanların bedeni biçimlidir, yalındır, ne uzun ne  dekısadır. Bu kişiler dış görünüş olarak çok güzeldir, parlak dudakları ve geniş yanakları vardır.
P.Bhadra Takım yıldızında doğanların dürüstlük ve samimiyet  ana özellikleridir. Aşırı iyimserdirler.
Çok prensipli olduklarından  küçük bir çatışma veya sorun bile onun kalbini kırar ve çok acı verir.  Yemek yemeyi severler ve kilo sorunları olur.
Puvarhadra Takım yıldızında doğanlar genelde dinin kör ilkelerine inanmazlar, araştırır ve sorgularlar.  Düşkünlere yardım eli uzatmaya hazırdırlar. Onun durumu zayıf olsa dahi, başkaların kolayca saygılarını ve güvenini kazanabilirler.
Puvarhadra Takım yıldızında doğanlar 24 ve 33 yaş arasında sosyal olarak büyük ilerleme kaydederler. Bu dönemde ara ara ruhsal gerginlikler de yaşayabilirler. 40-54 yaş arası hayatlarının altın çağlarını yaşarlar.
Puvarhadra Takım yıldızında doğanlar sağlık olarak diyabete eğilimlidir. Kaburga, yanları ve  ayak tabanı ile ilgili sorunlar olabilir. Düşük kan basıncı, ödem veya şişmiş ayak bilekleri, kızarmış ayak sorunları olacaktır…
Purva Bhadrapada 1. Pada:  Mars tarafından yönetilen Koç  Navamsa'ya düşer.fiziksel  zihinsel olarak agresif  hedeflerine ulaşma isteklerini toplamak için , öfkelerini ve saldırganlıklarını kontrol etme sorunları olacak


Purva Bhadrapada 2. Pada:  Venüs'ün yönettiği Boğa  Navamsa'sına düşüyor. Merkez  hoşgörülü olmaktır. doğalarının karanlık tarafını fiziksel olarak ifade etmeye meyilli olduğu için enerjiktir.


Purva Bhadrapada 3. Pada:  Merkür tarafından yönetilen ikizler Navamsa'sına düşüyor.  iletişimde  meraklı.  mizah duygusu  fazladır


Purva Bhadrapada 4. Pada: , Ay'ın yönettiği Yengeç Navamsa'sına düşüyor. Burada, hem zulmün hem de zulmün yönlerini ortaya koydukları için  çok tehlikeli olabilir. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar