Dokuz gezegenin navgrah çakrası.

Dokuz gezegenin navgrah çakrası. Yıldızdan itibaren saat yönündeki gezegenler: Venüs Kare Ay Üçgeni Mars Eleği Rahu Yay Satürn...

Dokuz gezegenin navgrah çakrası.

Yıldızdan itibaren saat yönündeki gezegenler:

Venüs Kare

Ay Üçgeni

Mars Eleği

Rahu Yay

Satürn Bayrağı

Ketu Dikdörtgen

Jüpiter Ok

Merkür İçteki çiçek her gezegene karşılık gelen rengi gösterir


Doğum haritasındaki herhangi bir gezegen başlıca sonuçları vermiyorsa veya sakinleştirilmesi gerekiyorsa, o zaman o gezegen için özel pooja'nın ayrı ayrı yapılması gerekir.
Doğum haritasındaki herhangi bir gezegen başlıca sonuçları vermiyorsa veya sakinleştirilmesi gerekiyorsa, o zaman o gezegen için özel pooja'nın ayrı ayrı yapılması gerekir.

Bazı ruhların saldırıları görüldüğünde ortaya çıkan Shaanti karmaları tamamen farklı bir kavramdır ve o yerdeki enerjileri dengelemeye yöneliktir.

Ancak Navagrahalarbelirtengeçmişin iyi ya da kötü karmamız ve sonuçlarına katlanmak zorunda kalacağımız ve kaçış yok.badetten sonra elinizi, okuduğunuz koltuğun altına koyun ve başınıza selam verin.

Ayrıca aşağıdaki bitkileri ekerek Navagraha'yı olumlu hale getirebilirsiniz.1. Güneş : Maddi ve entelektüel ilerleme, hafıza gücü gelişimi.

2. Ay :- Gece Kraliçesi, Yasemin, Palash :- Akıl hastalıklarından ve Duygusal rahatsızlıklardan kurtuluş.3. Mars:- Kher'e, kan rahatsızlıklarına ve cilt hastalıklarından kurtuluş4. Merkür: - çok fazla düşünmeyi azaltır ,paranoyayı bitirir zihinsel dengeyi korur.5. Guru: - Paras Peepal, ibadeti bilgiyi artırır ve Lord Vishnu'nun lütfu kalır.6. Venüs : Aşta sevgide blokajları bitirir, ilişkilerde negatif karmayı bitirir doğum kusurları yok edilir.7 Satürn :- Şami, zeka getirir, Kariyerde işlerde ilerleme sağlar, istenilen sonuçlara ulaşılır ve engeller ortadan kalkar.8. Rahu: Sandal ağacına ibadet ederek Rahu acıdan kurtulur ve yılan ısırığı korkusu sona erer.9. Ketu: - Ashwagandha, zihinsel bozukluk ortadan kalkar.Not: - Navagraha mantrasını 40 gün boyunca günde 108 kez söyleyerek, bu mantrayı kanıtlayabilirsiniz.Zayıf olan grahalar, Karma'yı geçmiş yerlilerden kaynaklanan zorluklara işaret ediyor.Bu nedenle mantra, zayıf grahanın işaret ettiği alanlarda gelişmek için çaba sarf etmektir..

Örneğin, Satürn bir kişinin haritasında zorluklara işaret ediyor, bu da kişinin geçmişte yaşlıları, emekçileri, fiziksel engellileri sömürdüğü, önceden belirlenmiş görevleri asla zamanında yerine getirmediği vb. anlamına gelir ve bu nedenle kişi mesleğinde gecikmeler, hayal kırıklıkları, hayal kırıklığı yaşayacaktır. , iş, hizmetçiler, işçiler veya astlar işbirliği yapmayacak vb.Şimdi bu graha için en iyi mantra, geçmişin sonuçlarını yaşarken bile kişinin yaşlı, emekçi, fiziksel engellilerle ilgilenmesi, kendisine verilen görevleri zamanında yerine getirmesi vb.'dir. Doğru ve tek çare budur.Dolayısıyla tek ve son derece güçlü tek mantra, öncelikle Navagraha'ların iyi ya da kötü olmadığını ve kişinin haritasındaki konumlarının yerlilerin geçmiş karmalarına bağlı olduğunu fark etmektir . İkinci olarak, Navagrahas belirtilerinin üstesinden gelmek için kişi, grahalar tarafından kötü sonuçlar olarak belirtilen alanlarda gelişmeye çalışmalıdır.

DAHA FAZLASI..

Tütsüler 8602425403497890738

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Satvik+Rajasık+Tamasıc+Faydaları

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

item