Vedıc astrology Rahu Merkür kavuşumu

Vedıc astrology Rahu Merkür kavuşumu

Merkür ve Rahu bir araya geldiğinde, iletişim, konuşma, zeka ve kişinin el becerileri hızla ve büyük ölçüde güçlenir ve genişler.
NEW,Rahu,Vedıc astrology Rahu Merkür kavuşumu


Rahu, tarafsız, yargılayıcı olmayan doğası nedeniyle Merkür'ü sever. Bu kişi, egzotik ve benzersiz bir konuşma biçimine sahip olacak ve gerçek dünya için çok sıra dışı olabilecek şeyler hakkında konuşacak.

Astrolojide Merkür prens olarak bilinir. O, kralın kraliyet elçisidir. Kralın önemli mesajlarını başkalarına iletir. O, her türlü iletişimin karakasıdır.

Merkür ayrıca, prensin partiye ve iyi vakit geçirmeye olan sevgisinden beri konuşmayı ve içsel oyunculuğumuzu temsil eder.

Astrolojide Rahu , Ay'ın kuzey düğümüdür ve hiçbir zaman tatmin olmadan bir şeyler yemeye devam eden, vücudu olmayan bir kafadır. Maddi şeylere ve dünyevi başarılara karşı bir arzusu vardır. Temsil ettiği ev ve burç ne olursa olsun mümkün olan en yüksek başarıyı elde etmek ister.

Merkür ve Rahu Etkileri

Son derece zekidirler ve özellikle satış, pazarlama, halkla ilişkiler ve topluluk önünde konuşma alanlarında istedikleri her şeyi yapmalarını sağlayan mükemmel iletişim becerilerine sahiptirler.

Eşsizliğe sahipler ve hayata yaklaşımları ve planı alışılmadık ve tabuları yıkıyor.

Rahu, diğer gezegenlerle bir araya geldiğinde Jüpiter gibi davranır.

Rahu, Merkür'ün zekasını sadece hızlı değil, aynı zamanda esprili ve zeki yapar; Merkür bir anlamda zekidir, diğeri onu vermeye hazır olmasa bile insanlardan istediğini istediği zaman alabilir.

Kendilerine verdiğinizi bilmeden paranızı alacak doğal satıcılardır.

Topluluk önünde konuşurken, bu insanlar seks, uyuşturucu, kadın ve zevk hakkında maneviyat duygusuyla konuşabilirler.

Tabuları yıkma fikrini haklı çıkarabilecek ve izleyicilerine satabilecekler.

Bir kitap yazarlarsa, bu rastgele ilişkiler, seks, ırklar arası bağlantılar ve yabancı topraklar hakkında olabilir.

Bu sadece akıllı bir satıcı değil, aynı zamanda dahi bir bilgisayar programcısı ve matematikçi yapar çünkü Rahu bu çağda hızlı hesaplamalarla birlikte bilgisayarları da temsil eder.

Merkür aynı zamanda hesaplayıcı ve mantıklı doğası ve piyasaya olan sevgisi nedeniyle iş ve yönetim becerilerimizdir.

Merkür hakkında hatırlamanız gereken bir şey, nötr bir doğal olduğu için aynı anda hem faydalı hem de zararlı olabileceğidir.

Eğer Merkür, doğal bir benefik ile kavuşum halindeyse, o zaman o, bir benefik gezegen gibi davranır. Merkür doğal bir zararlı gezegen ise, o zaman zararlı bir gezegen gibi davranır.

Rahu Merkür Bağlaç - İyi veya Kötü


Rahu ve Merkür en iyi arkadaşlardır. Aslında Rahu, Merkür İkizler Burcunda yücedir. Rahu, tarafsız, yargılayıcı olmayan doğası nedeniyle Merkür'ü sever. Bu yoga, İkizler'de veya Başak'ta gerçekleşirse çok daha güçlüdür. Bu kombinasyon çok fazla beyin gücü verir, bir kişinin onu kullanması veya kötüye kullanması, bu kombinasyonun doğasına (yaralı olup olmadığına) bağlıdır.

Rahu illüzyondur ve Merkür zeka+iletişimdir, bu kombinasyon bir kişiyi çok kurnaz, keskin, kurnaz ve eğer yerleşim iyiyse zeki yapar. Gazetecilik, yazarlık, bilgisayar programcılığı, pazarlama, satış gibi alanlarda veya hisse senedi piyasası gibi keskin düşünme, analitik yetenek veya iletişim gerektiren diğer alanlarda iyi şanslar elde edebilirler.

Bu insanlar, yeterli kaynaklara sahip oldukları takdirde harikalar yaratabilecek iyi bir iş adamı olabilirler. Merkür ayrıca sinir sistemi ile de ilişkilidir, bu nedenle kötü yerleşim sinir sistemi ile ilgili sorun veya strese neden olabilir. Kötü niyetli kombinasyon kekemeliğe, peltekliğe ve sayılarla ilgili zorluklara, zayıf hafızaya, depresyona vb. yol açabilir.

Bu insanlar sosyal çekicidir, Rahu Merkür kavuşumu onların herhangi bir grup insanla çok kolay ve hızlı bir şekilde karışmalarına yardımcı olur.

Yabancı yerlere seyahat etmeyi ve yabancılarla iletişim kurmayı seveceklerdir.

Rahu, kendi gezegenine göre şeklini değiştirir, bu nedenle bu durumda Merkür'ün faydalı veya zararlı durumu oldukça önemli olacaktır.

Merkür Boğa, İkizler, Başak ve Terazi'de iyi oynar ve bu burçlar bu kombinasyon için iyidir.

Bu insanlar herhangi bir konuda seks, uyuşturucu, ilişki, ırklar arası bağlantılar, yabancı kültür ve kadınlar hakkında her şey hakkında konuşabilirler. Herhangi bir fikri haklı çıkarabilir ve size satabilirler. Medya endüstrisi, yazılar, konuşmalar ve yayınlar için çok iyi.


Burada Rahu, özel faydaları hak eden zihinsel veya manuel olarak özel bir kişi olarak görülmeyi, tanınmayı, tanımlanmayı arzu eder. Bu insanların mükemmel bir sesi var.

DAHA FAZLASI..

Rahu 5480704671593389387

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item