Venüs Gerilemesi ve Yanması Aralık 2021-Ocak 2022, Etkileri

Venüs Gerilemesi ve Yanması Aralık 2021-Ocak 2022, Etkileri

Aşk ve güzellik gezegeni Venüs, 19 Aralık 2021 29 Ocak 2022 arasında Oğlak ve Yay burçlarında geri hareket yapacak.

41 gün boyunca Venüs de 04 Ocak 14 Ocak 2022 arasında Güneş'e yakınlığı nedeniyle Yanacak.NEW,Günlük Astroloji Yorumları,Venüs Gerilemesi ve Yanması Aralık 2021-Ocak 2022, Etkileri,


Aşk gezegeni Venüs her 18 ayda bir, yaklaşık 40 gün boyunca geri hareket eder ve yönettiği her şeye zarar verir: ilişkiler, sevgi, aşk, cinsel ilişkiler, para, zevk, konfor ve sanat.

Evlenmek, yeni bir ilişkiye başlamak, yeni yatırımlara başlamak, Estetik ve kalıcı yapmak için iyi bir zaman DEĞİLDİR.

Genel olarak, retro Venüs ile doğan insanlar Aşk hakkında gerçekçi olmayan rüyalar görme eğilimindedir ve sonunda ilişkiler bozulur.

Transit retroVenüs aslında herkes için aşk için kötü değildir. Ele alınması ve iyileştirilmesi gereken temel sorunları ortaya çıkaracaktır. Durumlar şu anda çok zor gelebilir, ancak doğru bir şekilde ele alınırsa, hızla düzelecek ve gelecekte daha iyi şanslar için kapıları açacaktır.

Eğer bir ilişkinin kaderi asla gelişmeyecek veya daha uzun süreli olmayacaksa, Venüs bu 41 gün boyunca ilişkiyi sonlandıracaktır.

Çok az insan için Venüs eski aşklarını da geri getirecek.

Bu, aralarında kalan karmik yükü temizlemek veya önceden çözülmemiş sorunları varsa yeniden bir araya getirmek için yapılır

Retrograd Venüs ile doğan insanlar müzik, sanat, mizah, doğa, ilişkiler vb. gibi başkaları tarafından sevilen basit şeylerden zevk alamazlar. Hareket ederler. ilişkilerde çok mekanik olurlar ..

Yalnız kalma eğilimindedirler, kimse tarafından sevilmediklerini varsayarlar ve hayal kırıklığı geliştirirler. Transit Venüs Retrosu dönemlerinde, kendilerini aşkta, finansal ve tüm materyalist işlerde kısıtlanmış, yavaşlamış veya bağlanmış bulurlar.

Aile, aşk vb. hakkındaki idealist görüşleri, onları hayatta başarısızlığa uğratır.


venüs yanması 2022


04 Ocak 20:50 14 Ocak 2022 arasında gerçekleşen Venüs yanması (Sukra Moudyami) , ilişkilerde ' gerçek ' niyetleri test edecek .

Venüs'ü göremediğimizde “ rehbersiziz ” ve buna Venüs Tutulması da denir.

Venüs, Değer (Sevgi ve İlişkiler) gezegenidir. Görünmez veya geriye dönük olduğunda, herhangi bir şeyin gerçek değerini belirlemek daha zordur. Sukra Moudyami

olarak adlandırılan bu dönemde, Venüs'ün olumlu etkileri önemli ölçüde azalacak ve bu nedenle astrolojiye inanan insanlar bu dönemde düğün, nişan, ev ısınması, yeni iş kurma vb. uğurlu başlangıçlar yapmayacaklar.

yeni bir eve taşınma, işyeri değişikliği, evde veya ofiste iç tasarım.

Bu ' Venüs Tutulması ' batı yönünde gün batımından birkaç saat sonra görülebilir. Venüs, Güneş'te küçük siyah bir nokta olarak görünür.

8 yıl önce Venüs Retro Aralık 2013 – Ocak 2014 arasında Oğlak-Yay arasında yanıyordu.

Venüs bu sefer aynı burçlardan geçtiği için benzer durumlar herkes için tekrarlanabilir.

Ayrıca Venüs, önümüzdeki 2-3 ay içinde 3 kez kesişeceği Satürn ile kavuşum yapacak.

Bu, birçokları için derin aşk duygularını tetikleyecektir. Çoğunun sonu şüpheler, ihanetler ve kalp kırıklıkları olacak.

' Karanlık ' taraf birkaç kişi için aktif hale gelecek (doğum haritasında benzer bir kavuşumla doğmuşsa) ve Venüs'ü iyi konumlanmış birçok kişi yazı, şiir, resim, sanat vb. işlere girebilir.

Venüs, Aralık 2021'de Satürn ile ve Mart 2022'de Mars ile kavuşum, alışılmadık cinsel ilişkileri, aşkta saldırganlığı, kontrol edilemeyen arzuları ve birçokları için uykusuzluğu tetikleyecektir.

Yönetici gezegeni ay burçları Venüs doğanlar (yükselenlerde veya boğa veya terazi burcunda doğanlar, ay bharani nakshatralarında, Poorva phalguni, Poorvashada, Cuma günü doğmuş) kolayca hüsrana uğrayabilir, küçük meseleler üzerinde kendi kontrolünü kaybedebilir, gelir, eğlence programları izleyerek sinirlenirsiniz.


Ay Burcu (Yengeç) için 6. evde geçiş yapıyor. Bu ekonomik, politik olarak zorlu bir dönemdir.

Kala Sarpa Yoga / Dosha 2022 zaten aktif ve dünya hala salgından dolayı özgür değil.

Bu süre zarfında Merkür de 14 Ocak 2022'den itibaren geri harekette

olacak. Bu, mevcut birkaç planı, programı iptal edecek, bizi çok fazla yeniden çalışma, yeniden programlama, yeniden planlama yapmamıza neden olacak.

Genel olarak, bu 41 gün boyunca Venüs, herhangi bir ay burcunda veya Yükselen'de doğan hiç kimse için iyi değildir.

DAHA FAZLASI..

Venüs Gerilemesi ve Yanması Aralık 2021-Ocak 2022 1909873386746956388

Yorum Gönder

  1. Jeetwin Casino Bonus - 200% up to €20 No Deposit Bonus
    Jeetwin offers a jeetwin variety of payment 카지노사이트 methods. You'll receive 200% bonus with a deposit bonus of up to €20 for the first 메리트카지노 time.

    YanıtlaSil

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item