6 Evdeki Shani Satürn'ün Astrolojide Etkileri

Vedıc Astroloji 6 Evdeki  Shani Satürn'ün Astrolojide Etkileri 


Satürn , bilinen veya bilinmeyen tarafından kötü tanıtımı nedeniyle sıradan insanın gözünde iyi bir üne sahip değildir. Satürn'ün ana görevi, sizi kontrol altında tutmak ve hayatın ve zamanın değerini ve anlamını fark etmektir. Davranışlarınızı kontrol etmeye devam eder, iyiyi ödüllendirir, kötüyü cezalandırır, arzularınızı kısıtlar ve sınırlar.


NEW,Gezegenler,Satürn Kavuşumları,Vedıc Astroloji de 6. Evdeki Satürn'ün Etkileri,
x

Astroloji de 6. Evdeki Satürn'ün Etkileri

Satürn , bilinen veya bilinmeyen tarafından kötü tanıtımı nedeniyle sıradan insanın gözünde iyi bir üne sahip değildir. Satürn'ün ana görevi, sizi kontrol altında tutmak ve hayatın ve zamanın değerini ve anlamını fark etmektir. Davranışlarınızı kontrol etmeye devam eder, iyiyi ödüllendirir, kötüyü cezalandırır, arzularınızı kısıtlar ve sınırlar.

6 ev kariyer, meslek, iş arkadaşları, profesyonellik, hayata karşı tutum, sağlık sorunlarını vbmalefik evdeki Satürn olumlu sonuçlar verir. Hayattan düşmanları yok etmenize ve muhalefet kazanmanıza yardımcı olur. Zamanında kariyer büyümesini sağlar. Bu aynı zamanda uzun ömürlüdür. Bu yerleştirme, vatandaşa dava ve borçlarla etkin bir şekilde başa çıkmak için yapısal bir yaklaşım sunar. Satürn zayıflatılmışsa, kişi kemik sorunları vb. Gibi sağlık sorunlarına maruz kalmak zorunda kalabilir. 12. evdeki yönü yabancı toprakları ziyaret etme olasılığını öne sürer. Girişimciden ziyade çalışan olmanız ve kardeşlerden de destek almanız muhtemel.

6. Evdeki Satürn'ün Bazı Olumlu Etkileri:

Satürn 6'da kişi işkolik ve meslek hayatı, hedefleri ve taahhütlere karşı çok ciddi hale getirir.

Çok çalışırlar, takdir ve tanınma ararlar ve bunu elde ederler. 6 ev Satürn rakipleri ve rakipleri karşısında bireyi korur.

Bu tür Kişiler genellikle iyi ve geniş bir sosyal çevresi vardır. Kişi iş arkadaşlarından, personelden veya meslektaşından iyi destek alır.

Satürn ayrıca kişinin hükümetle iyi bir ilişki kurmasına yardımcı olacaktır. Memurlar, sendikalar, siyasi liderler ve bürokratlar, mesleki hedeflerine ulaşmasına daha fazla yardımcı olacak.

Satürn, bireyi herhangi bir tıbbi acil duruma karşı korur ve hızlı iyileşmeye yardımcı olur.

Shani Satürn 6 evde Olumsuz Etkiler:

6 ev Satürn için kişi karşı kişi işkolik olabilir muhtemelen iş yapar. Çok fazla çalışmak, refahı etkileyebilecek endişe ve endişe ile birlikte gelir.

Rekabette öne geçme arzusu veya yaşlıların gözünde kendini kanıtlama isteği, kişinin özel hayatını, aile üyeleri ve sevdikleriyle olan ilişkilerini etkileyebilir.

Başka bir deyişle, iyi kazanıyor olabilir ama hayatı yaşayamayacak. Hayatta başka şeyler için zamanları olmayacak.

Şüphesiz bunlar başarılı kişilerdir ancak başarının bir bedeli olabilir.

mesleki arzuları nedeniyle büyük bir arkadaş çevresine sahip olacaktır. Bununla birlikte, bu arkadaşlar çok fazla zamanını ve enerjisini tüketebilir ve bu, ev hayatını daha fazla etkileyebilir.

Bu kişinin partneri onu sadakatsizlik veya evlilik dışı ilişki ile suçlayabilir. Genel olarak, bu kişinin aile sorumlulukları için çok dikkatli ve duyarlı olması gerekir.

6 ev annenin kardeşi kız kardeşi temsil eder. 6 inci Satürn onları ve acı bir çatışma ya iyi ilişkiler vermez uzun vadede her zaman mümkündür.

6. evden Satürn açıları:


 Satürn 8. evde açısı :


8. ev dushsthana olarak kabul edilir . Uzun ömürlülüğü, gizli şeyleri, mirası, ani geliri, kazayı ve gizemli şeyleri temsil eder. Satürn'ün 8. evin karaka gezegeni olduğunu unutmayın. 8. evde iyi yerleştirilmiş Satürn açısı, kişinin uzun ömürlü olmasını sağlayan ve aynı zamanda sağlıklı olmasını sağlayan uzun ömür verir. Kişiyi çalışkan yapar ve iyi bir miras avantajı kapsamı vardır.

Bu yönü kişiyi çok manevi ve materyalizmden kopuk hale getirebilir. 8. evdeki görünüm, 5. evdeki görünümle birlikte5. ev romantizm, 8. ev evlilik ve seks olduğundan ve Satürn engel oluşturduğundan kişiye evlilik zevki eksikliği verir. Geç evlilik kesinlikle söz konusu.

6 evde Satürn maha-dusham-sthan . kargaşadan korkuyor borç verdiğiniz dostlarınız düşmanlarınız oluyor ,hayata yüksek borçlar ile başlıyorsunuz Mali durumunuzun farkındasınız ve işleri bütçelendirecek ve böylece borca girmekten kaçınacaksınız. Genel olarak çok çalışkan olacaksınız ve Satürn egonun işe müdahale etmesine izin vermez, bu nedenle düşman yaratma şansınız azalır. Satürn uğurluysa, sizin için çalışan hizmetçileriniz de olacak, ancak onlara karşı sempati duyacak ve onlara insanca davranacaksınız. Buradaki ipucu, sıkıcı olsa bile, tüm çalışmaların nihayetinde iyi olduğunu kabul etmektir. Genel olarak uğurlu bir Satürn, burada sosyal tanınma ve başarı sağlayabilir. Ancak uğursuzsa para kaybı, sağlıksızlık, ahlaksız davranışlar ve sonunda rezillik gibi ciddi sorunlara neden olacaktır.Satürn 12. evde açı :


12. ev açısı düşmanlarınızı kontrol altında tutacaktır. Ancak kişi yabancı ülke ile ilgili eğitim, meslek veya yerleşim gibi sorunlarla karşılaşabilir. Uyku sorunları olabilir.Satürn 3 eve görünümü :


Üzerinde Aspect 3 evin geçim, kazanç, kar ve yerine getirilmesi iyi bir başarı getirebilir ve daha yüksek hedeflere ulaşmak yardımcı olabilir. Ancak, varsayılan Satürn doğası gereği denemeler ve gecikmeler olacaktır. Bu yön, kişinin çok çalışması ve zorluklarla yüzleşmesi için gerekli motivasyonu ve yeteneği sağlayacaktır. Satürn iyi durumdaysa, kişi yazar olabilir, iyi iletişim yeteneklerine ve gizli bilimlere derin ilgiye sahip olacaktır. Ancak, kişi çok çekingen bir yapıya sahip olacak ve insanlara kolayca açık olmayacaktır. Bu yönü aynı zamanda iyi bir yurtdışı seyahat imkanı sağlar. İyi şeyler ne olursa olsun, hayatın sonunda olacak

Önemli:

Bunlar genel gözlemlerdir. Genel sonuç hayıra bağlı olacaktır. 6. evdeki gezegenlerin görünümü, 6. evdeki diğer gezegenin yönü ve yerleşim evleri.Güneş burçlarını evlilik analizi- çocuk sahibi olmak ve ruh eşi bulmakta kullanıyorum. Ay Burçlarını psikolojik denge, sağlık ve hastalık analizini ve HAYATIN TÜMÜNE YAYILAN TÜM KARARLAR için kullanıyorum. Yükselen burcu kişinin karakterini güvenirliğini görmek için kullanıyorum.

DAHA FAZLASI..

Vedıc Astroloji de 6. Evdeki Satürn'ün Etkileri 374141990291733642

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item