7 Evdeki Shani Satürn'ün Astrolojide Etkileri

 7 Evdeki  Shani Satürn'ün Astrolojide Etkileri 


7. evde Satürn: Satürn'ün bu konumu Terazi'de yüceltilmiş olduğu için hayırlıdır. Bu pozisyondan dolayı ciddi ve disiplinli bir ortak edinmeniz muhtemeldir ve Satürn geri dönüş döneminde olmadıkça veya kendi işaretini koymadıkça çok uzun bir bekleyişin ardından. Uzun süreli bir ilişki muhtemeldir, ancak aşk ve duygulardan yoksundur.
NEW,Gezegenler,Satürn Kavuşumları,Shani 7 Evde Etkileri ,

7 evde Shani Yine bu, geçmiş yaşamlarınızdaki ortaklardan ihanet ve incinmenin bir göstergesidir ya da belki onlara ihanet etmişsinizdir. Yalnız kalmaktan korkuyorsun ama kendini açmaya cesaret edemiyorsun.

Bu yüzden ilişkilerde soğuksunuz, sevginizi ifade edemiyor veya size sunulan sevgiyi kabul edemiyorsunuz. İlişki sonunda sıkıcı, hayal kırıklığı yaratan ve bir yük haline gelir. Siz ve eşiniz birbirinize uyum sağlayamayabilir, etik olmayan, acımasız, bencil davranabilir, maddi sıkıntıya girebilir ve sonunda birbirinize karşı kötü niyetli davranabilirsiniz.

İlişkilerde güvenlik istiyorsunuz, ancak çok fazla istikrar boğucu olabilir.

Ayrıca 7. ev sadece maddi şeyler değil, aynı zamanda ruhsaldır. Bu nedenle, bazı basit ruhsal uygulamalar yapabilirseniz, Asla ortaklarınızın zaafından yararlanmayın, size kötü bir şekilde geri dönecektir.

7 inci ev ilişkileri, sadece evlilik ancak karşılıklı bağlılık ile birlikte çalışmak profesyonel veya kişisel ortaklık her türlü ev. Öncelikle 7 inci ev olarak kabul edilir ve bu yerleşim medeni umudu veya yaşamı etkileyecek mi yüzden evlilik için danışılır.

O kadar da kötü bir yerleşim değil. Satürn sizi ilişkide ciddi, sorumlu ve pratik yapar. Ortaklığın işe yarayıp yaramadığını veya bunu düzeltmek için ne gibi önlemler alınabileceğini veya bu ilişkiyi sürdürmenin yeterince pratik olup olmadığını yakında anlayacaksınız. Bu insanlar genellikle aşktan ziyade hayattaki güvenlik duygusuyla evlenir. Bu yüzden ilişki çok sağlıklı olmayabilir, yine de sürdürürler.

Burada genel olarak Satürn, başkalarıyla olan ilişkinizi farklı parametreler üzerinde test etmeye devam edecek. İlişkinin bitmesi mümkündür, ancak yeni bir yaklaşımla hayata yeni bir başlangıç ​​​​yapmak için alan sağlayacaktır.


Bazı Olumsuz Etkiler:


Gecikmiş evlilik için güçlü şanslar

Kendinden büyük biriyle evlenmek

Başarısız bir ilişkinin sonu Boşanmak

Sağlıksız bir ilişkinin devamı

Başkalarının beklentilerini karşılama yükü

Uzun süre her türlü ilişkiden tecrit ve çekilme

ortak ile Yüzleşme

Satürn ilişki becerilerinizi test etmeye devam edecek

Aşktan çok duygusal güvenliğe ihtiyaç duyarak evlenebilirsiniz.

Evlilik hayatında heyecan eksikliği olabilir.

Evliliğin ilk yıllarında sık sık çıkan kavgalar ve gerginlikler

Evlilik dışı ilişki için bir fırsat yaratır.

İş veya evlilik ortaklığında dava açma olasılığı vardır.

Satürn, zührevi enfeksiyonlar ilişkilidir.

Erkek haritasında iktidarsızlık ihtimalini düşündürür.7. Evdeki Satürn'ün Bazı Olumlu Etkileri :


İyi bir şey, yedinci ev, lordu Venüs'ün Satürn'ün arkadaşı olduğu Terazi'yi temsil ediyor .

İnsanlar sizi becerileriniz ve yetenekleriniz için tanıyacak

Ayrıca başarınız için ödüllendirileceksiniz

7. evde Satürn'ü olan kişiler, pratik, istikrarlı veya çok sakin bir ortak ister.

Bu yüzden daha yaşlı ve sosyal konumu iyi olan biriyle evlenebilirler.

İşe gelince, politikacılar, iş adamları, avukatlar ve komisyoncular olarak harika bir iş çıkarırlardı.

7. evden Satürn açıları:

Buradan Satürn 9. ev , 1. ev ve 4. eve açı yapıyor .9. evde açısı


9. ev dini, maneviyatı, kişinin hayata bakışını, şansı ve talihi temsil eder. Bu bireyler hayata felsefi bir bakış açısına sahip olacaklardır. Bu insanlar çok zekidir ve kendi din, Tanrı, maneviyat ve inanç kavramlarına sahiptirler. İnatçı tavırları vardır ve uyum sağlama konusunda fazla esnekliğe sahip değildirler. Gizli bilimlere derin bir ilgileri vardır. 9. ev ayrıca uzun yolculuğu temsil eder; yabancı ülke veya dini yerler olabilir. Satürn bu evde iyi durumdaysa, o zaman kesinlikle yabancı yerleşime yardımcı olacaktır. Bu yerleştirme aynı zamanda onlara iyi bir eğitim ve daha yüksek başarı sağlar. Genelde uzun ömürlüdürler.1. evdeki görünüm:

1. evdeki açı kişiyi kurnaz ama aynı zamanda etik yapar, kişiyi materyalist yapar, çok zenginlik verir ama aynı zamanda tutumlu yapar. Bu yönü, kişiyi toplumda çok popüler hale getirebilir. Satürn çok yavaş bir gezegendir, bu yüzden ne olacaksa, büyük bir sabırla yavaş yavaş gerçekleşecektir.4. evdeki görünüm:

4. ev görünümü çocukluk döneminde problemler verebilir. Büyük ölçüde anne ile ilgilidir; annenin sağlığı, anneden ayrılığı ya da sert disiplinli kötü bir anne olabilir.Önemli:

Bunlar genel gözlemlerdir. Genel sonuç hayıra bağlı olacaktır. 7. evdeki gezegenlerin görünümü, 7. evdeki diğer gezegenin yönü ve yerleşim evleri.Güneş burçlarını evlilik analizi- çocuk sahibi olmak ve ruh eşi bulmakta kullanıyorum. Ay Burçlarını psikolojik denge, sağlık ve hastalık analizini ve HAYATIN TÜMÜNE YAYILAN TÜM KARARLAR için kullanıyorum. Yükselen burcu kişinin karakterini güvenirliğini görmek için kullanıyorum.

DAHA FAZLASI..

Shani 7 Evde Etkileri 8692322887454145751

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item