9.+10 Evdeki Rahu – Etkisi

9.+10 Evdeki Rahu – Etkisi

Rahu güçlü bir gezegendir. Rahu iblisin başıdır, bu yüzden hayata zihinsel yaklaşımımızı etkiler. Burcun içinde bulunduğu ev, hayatın en derin arzularımızın olduğu ve en çok çaba göstereceğimiz ama aynı zamanda tatmin olmanın zor olabileceği alanı gösterir. Rahu kafa karışıklığı yaratır, daha çok metafizik bir dünya gezegenidir - kutunun dışında bir düşünür.NEW,Gezegenler,Rahu Kavuşumları, 9.+10 Evdeki Rahu – Etkisi,
9. ev (Dharma Bhava) trikona evlerinden biridir ve sizin servet evinizdir. Bilgelik ve dinle ilgili özellikleri gösterir - bir kişinin maneviyat, felsefe, din, hac, meditasyon, hayırseverlik, hukuk, yüksek öğrenime olan ilgisi buradan görülür. Gibi 3 evin , 9 ev öncelikle seyahat güçlü bir göstergedir yolculuklar, yabancı ve uzun mesafeli .

9. ev babayı temsil eden çok belirgin bir evdir. Güneş ,9. ev için karak gezegeni olarak kabul edilir.

Rahu burada diniyle karıştıracak ve dinini ve dini değerlerini değiştirebilir. Rahu, yaşamda daha yüksek bilgelik geliştirmeye, yaşamın amacını bulmaya takıntılı olacakları şeylere takıntı yaratır, din veya maneviyat konusunda takıntılı olabilirler. Harika bir filozof olabilirler ama Rahu tarzında. 9. Rahu, yabancı veya yabancıların veya yabancı din ve öğretimin göstergesidir. Bu pozisyon, kişinin hitabet becerileri ve sağduyusu nedeniyle siyasete girmek için şanslı. Rahu doğası ve 9. evin birçok kez hukuk evi olması nedeniyle, kişiye bir şekilde kendi çıkarları için yasalara karşı çıkma eğilimi verir, bu aynı zamanda dine karşı ilgisizliğe de işaret edebilir. Dokuzuncu evdeki Rahu, bir tür öğretmen veya yayıncı olmayı hayal eder. Kişi, enerjisini manevi, mistik, ve aydınlanmış şeyler. Yabancı yerlere seyahat hayatında önemli bir rol oynayacaktır. Kişi, kardeşleri ve akrabaları ile olan ilişkilerine pek dikkat etmeyebilir ve onlardan uzak durmayı tercih edebilir. Ancak onların malları veya malları ile ilgilenecek ve her ne şekilde olursa olsun ona sahip olmaya çalışacaktır.

5. evdeki Rahu Drishti, yüksek öğrenim, daha fazla çocuk, alışılmışın dışında bir evlilik için iştahı temsil edebilir.

Genel olarak, dokuzuncu evdeki Rahu, din ve yüksek bilgi için özlemi ve kırk yaşında sonra büyük gücü gösterir. Ancak baba ve dini veya manevi öğretmenlerle de zorluklar olabilir. 9. evdeki Rahu tek başına çok etkili değildir ve Güneş, Ay, Mars veya Satürn ile hiç de etkili değildir. Her ne kadar Venüs, Jüpiter veya Merkür ile verimli olabilir veya 9. ev lordundan bazı faydalı açılara sahip olabilir.9. Rahu, Pitri Dosha'nın varlığını da önerebilir. Rahu, illüzyon yapmada ustadır, bu nedenle, bir Papa veya Rahip gibi maneviyat ve din alanında daha yüksek, ancak Rahu tarzında - sahte, alışılmışın dışında, yanıltıcı, asi, vaaz veren ve sınıf seçkinlerine aitmiş gibi davranmayı yerli yapacaktır. aynı zamanda şarap ve biranın tadını çıkarmak ve diğer tamsik işleri yapmak. Rahu, 9. evin tüm özellikleriyle oynayan bu evde deneysel olmaya çalışacaktır.

10. Evdeki Rahu – Etkileri


10. Rahu iyi bir yerleşimdir. Dünyaya açılmak için güçlü bir istek verir. İş yabancıları, göçmenleri içerebilir. Polis, demiryolu, sigorta, banka.

Rahu'nun büyülü bir gezegen olabileceğini bildiğimiz gibi, kişinin kimlik bilgilerinin ötesinde ortaya çıkmasına neden olabilir.


Rahu materyalist bir gezegendir ve 10. ev aynı zamanda materyalist bir kariyer, ün, zenginlik, tanınma, itibar, medya/eğlence/yazılım vb. başarıların evidir. Bu insanlar yaklaşımda dinamiktir, zeki ve halkla maksimum elde etmek için uğraşırken zekidir. fayda. Her zaman sınırların ötesinde büyük hayaller kuracaklar ve elbette Rahu karakteri her zaman orada olacak ve kısa sürede başarıyı yakalayacak ve daha fazla başarıya aç olacak.

Rahu, çalışma koşullarının yabancılarla veya farklı etnik kökene sahip insanlarla çalışmayı içerebileceği anlamına gelen yabancı unsuru temsil eder. Bu kişiler kitlesel işlem yetenekleri nedeniyle özellikle siyasette başarılı olacaklardır, bu kişiler insanlar tarafından fark edilmek için elinden gelen çabayı gösterecek ve başkalarını etkilemeye, sosyal ve etkili çevrelerde fark edilmeye çalışacaklardır.


Filmlerde ve sinemada da kariyer verebilir. 10. evde iyi yerleştirilmiş Rahu, şehvetli, abartılı, varlıklı, düşman katili, drama, savaş düşkünü, iş dünyasında başarılı, diplomasi, yazma veya yayıncılık konusunda yetenekli olabilir.


10. evden Rahu 2. eve ve 6. eve açı yapar, kişinin yüksek derecede para odaklı olacağı ve kanca veya dolandırıcılık yoluyla servet elde edeceği anlamına gelir. Bu kişiler parayı, varlıkları ve kaynakları kendilerine aitmiş gibi talep etmekte tereddüt etmeyeceklerdir. Bununla birlikte, bu tür kazanılmış servet, Rahu'nun servet kazanma ve kaybetme doğası nedeniyle onlarla uzun sürmez

Aspect 6 evin üzerine 2 ev araçlarının düzensiz yeme alışkanlıkları ve (zeki ve asılsız) Rahular tipi konuşan becerileri rakipler veya düşman, yönü ile başa çıkmak için iyidir.


Bu insanlar başarılı olma arzularında oldukça fırsatçıdırlar ve çoğunlukla bencil amaçlar için önemlidirler. Sosyal, siyasi veya dini etkinlikler için kalabalıkları bir araya getirme konusunda çok iyidirler, ancak kardan aldıkları pay karşılığında taraf değiştirmekten çekinmezler. Bu pozisyon aynı zamanda doğru kariyer konusunda bir yanılsama/karışıklık yaratabilir ve kişiyi kariyer amaçlı yabancı ülkelere yönlendirebilir.


Satürn yerleşimi, 10. evin yöneticisi olarak aranması açısından önemlidir. 10. evde Rahu ile birlikte Ay'ın varlığı kişiye Raj Yoga'yı getirecektir. 10. evdeki negatif Rahu, birçok zorluk, karalama, çevredeki düşmanlar, maddi kayıplar, fiziksel sorunlar vb. getirecektir.

DAHA FAZLASI..

Rahu Kavuşumları 6279115227851198479

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item