7+8 Evdeki Rahu – Etkileri

7+8 Evdeki Rahu – Etkileri


Rahu, önceki doğumda yapılan ve ödenmesi gereken bazı günahlarla da bağlantılıdır. Sağlık açısından kolayca teşhis edilemeyen karın, kalp, basur, siyatik ile ilgili problemler olabilir.


NEW,Gezegenler,Rahu Kavuşumları,7+8 Evdeki Rahu – Etkileri,


Rahu, zihnin karışıklığı ve yanılsamasıdır; maya, gizli şeyler, sürprizler, kural bozucu. Rahu 7 ev çizelgede yerleşimi burçların temalarına arzularımıza olan saplantıdır. Rahu grafikte çok etkilidir. Yedinci ev ,evlilik uyumu, ayrılık veya boşanma gibi ortaklıklar, iş sözleşmeleri, başkalarıyla müzakereler ve anlaşmalardır. Yedinci evdeki Rahu başkalarına takıntılı.

Mutlu bir evlilik için 7. evin herhangi bir zararlı etkiden arınmış olması gerekir. 7. evdeki Rahu evliliği geciktirir; evlilikte mutsuzluğa, hatta eşin ölümüne neden olabilir. İş ortağıyla çok fazla muhalefet, engel ve zorluk olacak. Olumsuz etki, Rahu ile birlikte bu eve başka uğursuz gezegenler yerleştirildiğinde büyür. Kişi, partnerden gelen herhangi bir hile girişimine karşı dikkatli olmalıdır.

Partnerlerin aynı cinsel, fiziksel veya zihinsel uyumluluğa sahip olmaması mümkündür.

7. Rahu partneri aileye sorun getirebilir, kişi evlilik hayatında alışılması zor olacaktır. Rahu burada eşin başka bir topluluğa veya ülkeye ait olduğunu öne sürüyor. Yedinci evdeki Rahu, öfke, baskın ve tartışmacı bir doğa verir. İlk eş ölebilir veya boşanabilir, 2. evlilik de pek bir şey getirmez. Evliliğin temeli sadece fiziksel ilişkiler olacaktır. Dul, alt sınıf vb. kadınlarla bir tür tutucu, geleneksel olmayan ilişkiler olabilir. Ayrıca arkadaşlarından haberdar olması gerekir, zengin olacağı için, sadece parasının tadını çıkarmak için orada olacak birçok gereksiz arkadaşı kendine çekecektir. ve statü ve hayatında çok destekleyici olmayacaktır.7. evdeki Rahu, ilişkiler ve ortaklık konusunda takıntı yapar; ilişkiler hayata hakim olacak. Bu, kişi ne kadar ilişki yaşarsa yaşasın her zaman memnuniyetsiz hissedecek olsa da, çeşitli insanlarla birçok cinsel karşılaşmaya yol açabilir. Çoğu zaman bu ilişkilerde, özellikle uzun vadeli ortaklıklarda ve işlerde kendilerini kaybeden hissedeceklerdir. Bu kaos onları yaşamda bir benlik ve huzur aramaya yöneltecek ve tersine ilişkilerini sürdürmeye daha fazla odaklanabilecektir.


Rahu söz konusu olduğunda her şey büyük ölçüde şunlara bağlıdır: hangi Rashi'de olduğuna - 7. evin sahibi kimdir - nerededir - kiminle birliktedir - 7. eve hangi gezegenlerin açı yaptığı. Rahu harika bir para verendir, kişi zengin olabilir ve onun da zengin bir ortağı olabilir, ancak eşi acı çekecek. Rahu'nun iyi ve dostça bir işaret ve konumu işgal etmesi, gelir ve zenginlikte refah sağlar. Herhangi bir zararlı etkisi olmayan önde gelen bir Rahu kişiliği çok çekicidir. Hükümetle iyi ilişkileri olabilir.7. evdeki Rahu, önceki doğumda yapılan ve ödenmesi gereken bazı günahlarla da bağlantılıdır. Sağlık açısından kolayca teşhis edilemeyen karın, kalp, basur, siyatik ile ilgili problemler olabilir.8. Evdeki Rahu – Etkileri


8. evdeki Rahu , Albert Einstein'ı büyük bir araştırmacı yaptı.

8. Ev genellikle Satürn ve Mars ile ilgilidir , Rahu bu gezegenlerin düşmanıdır, bu yüzden bu ters bir yerleşimdir. 8. ev ani ve gizli olaylarla ilgilidir ve Rahu'nun kendisi patlayıcı gezegenlerdir, 8. evdeki Rahu hem olumlu hem de olumsuz birçok eylem vaat eder.

Rahu'nun 8. evde bir partneri varsa, o gezegenin ve gezegenin sahibi olduğu ev de oldukça hareketli olacaktır. Örneğin, Rahu ile Ay 8. evde kesinlikle zihinsel sorunlara veya zihinsel bozukluklara yol açacaktır, delilik de olabilir.

Yengeç, Oğlak, Akrep veya Balık 8. evdeki burçlardan biriyse, kişinin çok dikkatli olması gerekir. Rahu'nun kötü yerleşimi, kaçakçılık, adam kaçırma,insan ticareti ve diğer suçların eğilimine bile yol açabilir. Rahu bir gölge gezegendir, bu yüzden tek başına Rahu her zaman her evde iyidir, daha az zarar verir, ancak Güneş , Ay, Mars, Merkür , Jüpiter , Venüs gibi herhangi bir katı gezegenle birlikte olduğunda daha ani ve şok edici sonuçlar verir. , veya Satürn.

8. ev kayınvalideleri temsil eder ve bu yerleşim kayınvalidenin yerli ile ilişkisi için kesinlikle iyi değildir. 8. ev gizli aktiviteleri, okült, mistisizmi temsil eder; bu yerleşim dedektif, gizli ajanlar, istihbarat görevlisi, casuslar, gizli operasyonla ilgili kişiler için çok uygundur. Rahu ayrıca bir rüyanın şifresini çözme, telepati vb. gibi psişik yetenekler de verebilir. 8. ev, kazalar veya ani servet vb. gibi ani olaylarla ilgilidir, bu nedenle kişi ani ve yıkıcı davranış değişikliklerine eğilimli olabilir. 8. ev ortaklık ve evlilik bağı ile ilgilenir ve bu Rahu yerleşimi kesinlikle aile-evlilik hayatı veya başkalarıyla ilişkileri sürdürmek için iyi değildir. İlişkilerde samimiyet, sadakatten yoksun olacaklar; başkalarına da ihanet edebilir, maddi kayıplara da neden olur.


hükümeti veya bireyleri aldatmak için dolandırıcılık faaliyetleri yapmaya meyillidir. Ayrıca okült bilgiye, sihire majiye, tantra vidya ve benzeri şeylere eğilimlidirler. İster kendi eşinden olsun, ister başkalarından olsun, onun zihniyetini her zaman bozacak bir konu finans, çeyizle ilgili konular buradan kaynaklanabilir. kişi kesinlikle zengin eş arayacaktır.

cinsel organlar ve cinsel haz, cinsellik ve cinsel eylem 8. ev ile temsil edilir. Bu kişiye Rahu öğesi eklemek, çok güçlü bir cinsel açlığa sahip olabilir ve bunu tatmin etmek için farklı yollar kullanıyor olabilir.

Rahu'nun 8. evde tek başına ölümle bağlantılı olmadığı gözlemlenir; ancak kesinlikle dövüş, gösteri vb. fiziksel şiddet yoluyla ölümcül yaralanma şansı yaratacaktır.Sulu burçlardaki Rahu su kütlelerinden gölet, kuyu, nehir, deniz veya okyanus vb. tehlikeler yaratır, su maceralarıyla uğraşırken çok dikkatli olmaları ve kesinlikle yüzmeyi öğrenmeleri tavsiye edilir. Diğer bir tehlike ise özellikle suda yaşayan yılan, timsah ve diğer su sürüngenleri gibi hayvanlardan kaynaklanmaktadır.


DAHA FAZLASI..

Rahu Kavuşumları 7197295387302050451

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item