11+12 Evdeki Rahu – Etkileri

11+12 Evdeki Rahu – Etkileri Rahu'nun 12. eve yerleştirilmesinin çok rahat olmadığı söylenir çünkü Rahu materyalist bir gezegendir ve m...

11+12 Evdeki Rahu – Etkileri


Rahu'nun 12. eve yerleştirilmesinin çok rahat olmadığı söylenir çünkü Rahu materyalist bir gezegendir ve materyalist mutluluğu arzular ve bu nedenle Rahu'nun 2. (servet evi), 6. (düşman evi), 11. (ev kazanır ) evlerinde mutlu olduğu söylenir. ). 12. ev izolasyon, kayıplar ve yatak keyfi (uyku, rüyalar veya seks), hayırseverliktir. 12. ev özellikleri Rahu karakteriyle hiç uyuşmadığı için burada garip hissettirecek.NEW,Gezgenler,Rahu Kavuşumları,11+12 Evdeki Rahu – Etkileri,


11. Evdeki Rahu – Etkileri

11. evdeki Rahu, maddi bakış açısı için mükemmel bir yerleşimdir. Rahu, tüm arzular yerine getirilene kadar ruhun yaşamın tüm yönlerini deneyimleme arzusudur. Ruhun fiziksel planda doğmasına neden olan arzu Rahu'nun yerleştirildiği evden görülür. 11. ev, kazanç veya geliri, yüksek öğrenimi, arkadaş çevrenizin veya sosyal çevrenizin kalitesini, servet konularını temsil eder, ayrıca üvey çocukları, koruyucu çocukları ve evlat edinilmiş çocukları yönetir.

11. evdeki Rahu, arkadaşlar, sosyal gruplar ve organizasyonlar ile ilgili benzer ilgi alanlarını paylaşan insanlarla bağlantı kurarak büyük önem verir. Kişi mutluluğu elde edecek, bu bağlantılardan hem maddi hem de duygusal olarak yardım alacaktır. Kişi zengin, güçlü ve etkili arkadaşlara sahip olacak.

Belirli bir evde bulunan Rahu, kişinin yerleştirildiği belirli evin bilinmeyen bölgelerini deneyeceği ve dokunacağı anlamına gelir. Rahu, zorluklarla ruhsal büyümeye ulaşmak için korkularımızı aşmak istiyor.

Jüpiter veya Venüs son derece yararlı olacaktır. 11. ev aynı zamanda hayalleri ve umutları da yönetir, Rahu çılgın hayalleri kovalamak ve muhtemelen başarılı olmak için en iyi gezegendir.

Bu yerleşim aynı zamanda beklenmedik iyi kazançlar da getirebilir; ancak servet kazanmak için kumar gibi faaliyetlerden kaçınılmalıdır. En büyük kardeşle ilişkilerde ve bir çocuğun doğumu sırasında veya sonrasında zorluklar olabilir. Rahu'nun bundan daha fazla etkilenmemesi koşuluyla, bu kişiler devlet işi ile kutsanmış olabilir.

Güneş , Mars vb.gibi zararlılar . Kişi servetinin bir kısmını yabancı kaynaklardan elde edebilir. Meslek açısından bu, pazarlamacılar için harika bir yerleşim.

Rahu, 11. evde tek başına yerleştirilirse Boğa, İkizler, Oğlak ve Kova'da iyidir. Kişi medya, filmler, kamu sektörü alanında iyi bir kariyer yapabilir. Kişi çok iyi hatip olabilir, Süslere düşkün olur. Rahu'yu tamamen işlevsel hale getirmek için Venüs, Merkür, Jüpiter ve Mars'ın iyi yerleştirilmiş olması önemlidir. 11. evdeki her şeyin Upachaya evi olduğu için zamanla büyüdüğü söylenir .

12. Evdeki Rahu – Etkileri


Rahu'nun 12. eve yerleştirilmesinin çok rahat olmadığı söylenir çünkü Rahu materyalist bir gezegendir ve materyalist mutluluğu arzular ve bu nedenle Rahu'nun 2. (servet evi), 6. (düşman evi), 11. (ev kazanır ) evlerinde mutlu olduğu söylenir. ). 12. ev izolasyon, kayıplar ve yatak keyfi (uyku, rüyalar veya seks), hayırseverliktir. 12. ev özellikleri Rahu karakteriyle hiç uyuşmadığı için burada garip hissettirecek.

Giderler her zaman kazançtan daha fazla olacaktır, sağlık sorunları kolay teşhis edilemeyen göz hastalıkları ve uykusuzluk sorunu ya da rüya gibi uyku ile ilgili herhangi bir problem yaşama olasılığının yüksek olmasıdır. Abartmak için değil ama bu kişinin hayatı intihar düşüncelerine karşı sert ve zor olabilir. Bu ev için geçerli olan prensip, eğer Rahu'ya başka bir gezegen eşlik ederse, bunun farklı sonuçlar vereceğidir.

Rahu'nun bu zorlu yerleşimi, kişiyi daha manevi ve dindar olmaya ve kurtuluş yolunu almaya teşvik edecektir. Rahu, bireyi hayır işleri ve sosyal işler için para harcamaya teşvik edecektir.

12. evdeki Rahu, kişinin daha fazla paraya ihtiyaç duyması nedeniyle haksız yollardan veya yasadışı-ahlaki olmayan faaliyetlerden kazanç elde etme riskini verir. Bu aynı zamanda onu hapse atmaya veya cezalandırmaya da götürebilir, ancak Rahu tek başına hapis veya cezalandırmaz.

Yabancılar ve yabancı topraklarla çalışma şansı. STK üyesi olabilir, hemşire, doktor veya psikoloji, maneviyat alanında kariyer yapabilir.

12. Rahu genellikle işsizliğe, iş memnuniyetsizliğine, istikrarsız iş durumuna ve finansal krize yol açar.

Sonuçlar ayrıca yükselene göre değişir ve değişir; ve Koç yükseleni Rahu Mars'ın baş düşmanı olduğu için daha yoğun sonuçlarla karşılaşabilir , ancak Boğa yükselen Rahu biraz daha elverişli hale geldiğinden daha az derecede kayıplarla karşılaşabilir.

Mesele şu ki, eğer 12. Rahu iyi bir ruh haritasına yerleştirilirse, onun kurtuluşu için çalışacak ve aynı zamanda temas edecek olan insanları da etkileyecektir. Bu kişiler sadık kalabilirlerse, bu onların ruhlarını saf tutacaktır. Öte yandan, ahlaksız davranış, Rahu'yu bu insanlar için daha zararlı hale getireceğinden, yerlinin yaşamına çok olumsuz etkiler getirecektir.

Rahu burada karmik temizlik yapan bir karmik ajan olarak çalışır. Manevi cephede ilerlemek için böyle bir temizlik gereklidir.


DAHA FAZLASI..

Rahu Kavuşumları 7139560758856833744

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item