*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Numeroloji kader sayınız 7 + 8 + 9

Translate

22 Eylül 2020 Salı

Numeroloji kader sayınız 7 + 8 + 9


 

MARS VE KETU'NUN ETKİSİ ALTINDASINIZ .

Doğum numaranız  yani kader numaranızı nasıl bulabilirsiniz: 16 Haziran 1983'te doğduysanız , 1 + 6 + 6 + 1 + 9 + 8 + 3 = 34.

3 + 4 = 7 .

Yani,  kader numaranız 7 .

Özellikler : Zihinleri kararsız ve her zaman şaşkın bir haldedir şansa rağmen hayatta ilerleme kaydedemeyebilir. Veya bazı hastalıklardan muzdarip olabilirler.

Cesur görünseler de zihinsel olarak cesur değiller. Ayrıca akıl huzuru da yok. Sık sık ortaya çıkan sorunlar nedeniyle akıllarında acı çekerler. Ancak yaşadıkları zorlukları ortaya çıkarmazlar, akıllarında saklı tutarlar. İnatçı ve düşüncelidirler. Yakışıklı görünürler

 

Bazen konuşmalarıyla birçok insanı kızdırırlar Doğal manzaraya, hayvanlara, dağlık alanlara ve deniz kıyılarına bakarak gönül rahatlığı yaşarlar. Acı çeken insanlara sempati duyuyorlar ve mümkün olan her türlü yardımı yapmak için öne çıkıyorlar. Basit kıyafetler giydiklerinde bile temiz ve temiz görünürler.

 

YAŞAM TARZI

 

Zengin olsalar bile, bazı sorunların yükünü taşımak zorundadırlar. İyi bir hukuk, din, tıp ve felsefe bilgisine sahiptirler. Her işi süratle yapmak istiyorlar. Hızlı çalışmanın yanı sıra, başkalarının da tetikte olmasını beklerler. Başkaları gayretli olmazsa sinirlenirler. Evlerini ve araçlarını güzel durumda tutuyorlar. Tanrı'ya inanıyorlar. Fakat herhangi bir girişimde başarısız olurlarsa, namazlarını bir süre ertelerler.

 

Sekse ve şehvetli zevklere çok düşkündürler. Lüks mallara ve güzellik yardımcılarına karşı büyük bir beğenileri var..

MESLEK

 

Sözleşmeli işler, tarım, nakliye, genel (tedarik) işleri üstlenebilir ve çelikle bağlantılı çalışabilirler.

Bazıları doktor, mühendis, avukat, şair, hikaye yazarı, iş adamı ve memur oluyor.

 

HASTALIKLAR

 

Mental sıkıntı, eklem ağrısı, sırt ağrısı, göz problemi, sinir bozukluğu ve tansiyondan etkilenebilirler. Bunlar tedavi edilebilir.

 

Numeroloji İpuçları

 

Şanslı sayılar: 5, 6

Şanslı tarihler: 5, 6, 14, 15, 23, 24

Şanslı taşlar: Ay taşı, İnci, Kedi gözü

Şanslı renkler: Soluk mavi, Sarı renk

Uygun olmayan renkler: Nil

MARS VE SATÜRN'ÜN ETKİSİ ALTINDASINIZ .

Doğum ve kadersel numaranızı nasıl bulabilirsiniz: 17 Haziran 1983'te doğduysanız , 1 + 7 + 6 + 1 + 9 + 8 + 3 = 35.

3 + 5 = 8 .

YANİ, KADER SAYINIZ 8 .

Özellikler : Fiziksel ve zihinsel olarak güçlüler. Açık fikirli düşüncelere sahipler. Dünyevi konularda iyi bir bilgi sergilerler. Yıldırım hızıyla düşünürler. Hayatta başarılı olmak için kişinin hayatındaki sorunlara karşı cesurca mücadele etmesi gerektiğine inanırlar.

Her işi en iyi şekilde yapmak istiyorlar. Dinlerine bağlılar ve Tanrı'dan korkuyorlar. Konuşma tarzları ve yazma tarzları başkalarını büyülüyor.

Mesleklerinde önemli bir yere sahip olacaklar. Mali durumlarını iyileştirmek için sık sık yeni planlar yapacaklar. Arkadaşlarına yardım etmeye heveslidirler.

Düşüncelerini gizlemeden ifade edecekler. Seyahat etmeyi severler.

 

Yaşam Tarzı

Bazıları ticaret ve endüstri yoluyla yüksek bir konuma ulaşır. Bereketli bir hayal gücüne sahipler. Şiir ve hikaye yazabilirler. Gördükleri manzarayı güzelce anlatabilirler.

 

MESLEK

 

Sözleşmeli işler, acenteler, çalışma, çelikle bağlantılı, nakliye işi, tarım, mandıra, inşaat işleri ve genel (tedarik) işleri bu insanlara uygun olacaktır.

Genellikle fabrikaları ziyaret etmekten ve elektronik aletlere, yeni model araçlara ve yeni binalara bakmaktan mutlu olurlar. Bu kategorideki birçok kişi müteahhit, iş adamı, politikacı, mühendis, avukat ve memur oluyor.

 

Hastalıklar :Mide rahatsızlığı, sırt ağrısı, sinir hastalıkları, diş ağrısı, eklem ağrısı, astım, tansiyon ve şeker hastalığından muzdarip olabilirler.

 

Numeroloji İpuçları

Doğum Numarası  Sayı 8 için: -

Şanslı numaralar: 5, 6, 9

Şanslı tarihler: 5, 6, 9, 14, 15, 18, 23, 24, 27

Şanslı taşlar: Mercan, Mavi safir

Şanslı renkler: Kırmızı, Mavi, Sarı

Uygun olmayan tarihler: 2, 7, 8, 11, 16, 17, 20, 25, 26, 29

Uygun olmayan renk: Siyah, Kahve Kahverengi RenkMARS'IN TAM ETKİSİ ALTINDASIN .

 

Doğum numaranızı  kader sayısı nasıl bulabilirsiniz: 18 Haziran 1983'te doğduysanız , 1 + 8 + 6 + 1 + 9 + 8 + 3 = 36.    3 + 6 = 9 .

YANİ, KADER NUMARANIZ 9 .

Özellikler : Görkemli ve başkalarını çekmek için manyetik kişiliğe sahipler. Dikkatli ve aktifler.

Fikirlerini cesurca ifade ederler. Başkalarının büyümesine yardımcı olurlar. Her zaman arkadaşlarla çevrilidirler. Kendilerini ve bakmakla yükümlü oldukları kişileri geliştirmek için çok çalışıyorlar. Sanatsal zevkleri ve araştırma ilgileri var. Her zaman yeni girişimlerde bulunurlar.

Düzenli bir zihne ve net bir düşünce anlayışına sahipler. Hayatlarındaki engelleri bilinçli olarak aşacaklar. Yurt içinde ve yurt dışında geziler yapıyorlar. Böylece yeni arkadaşlar edinir ve yeni iş teknikleri öğrenirler.

YAŞAM TARZI

Başkalarına zararlı faaliyetlerde asla bulunmazlar. Başkalarına olabildiğince yardım eder ve iyi bir isim kazanır. İnsanlar onları liberal kalpli beyler olarak övecekler. Doğal manzara, güzel binalar, dağlık alanlar, el sanatları, yeni elektronik aletler ve lüks eşyalar gibi görünmekten hoşlanıyorlar.

 

Yazı ya da güzel sanatlar dersi vererek çok ünlü olacaklar. Çeşitli ticaret ve mesleklerle uğraşan kişilerle ilişkilendirilirler. Bu şekilde kendi konumlarını yükseltecekler.

MESLEK

El sanatları, sözleşmeli işler, komisyon işleri, acenteler, inşaat işleri, genel dükkan veya lüks eşyalarda ticaret yoluyla ilerleme kaydedecekler.

Bu kategorideki pek çok kişi aynı zamanda sanatçı, hatip, yazar, doktor, mühendis, sanayici, iş adamı veya memur olabilir.

HASTALIKLAR

Gaz sorunu, eklemlerde ağrı, mide rahatsızlığı, karın ağrısı, göz ağrısı, diş ağrısı, tansiyon ve kalp ağrısı çekebilirler. Bunlar kolayca tedavi edilebilir.

 

Numeroloji İpuçları Şanslı sayılar: 5, 6, 9

Şanslı tarihler: 5, 6, 9, 14, 15, 18, 23, 24, 27

Şanslı taş: Mercan

Şanslı renkler: Kırmızı, Mavi, Sarı

Uygun olmayan renk: Yeşil

Uygun olmayan tarihler: 2, 7 , 11, 16, 20, 25, 29


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme