*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Gezegenler Burçlarda yerleşimi

Translate

18 Temmuz 2020 Cumartesi

Gezegenler Burçlarda yerleşimi

vedıc  astroloji gezegenler


Koç'ta Güneş: olanlar,  güçlü iradeli, baskın ve agresif olabilirler.  ayrıca eğitim, şöhret ve otorite sağlayabilir. kişi savaşa, argümanlara düşkün ve cesur olacak.  aynı zamanda kişinin maceracı olmasına, doğayı  sevmesine ve güçlü kemik yapısına sahip olmasına neden olabilir.

 

Boğa'da Güneş:  ağız veya gözlerle ilgili sağlık sorunları veya hastalıkları verebilir. kişi dayanıklılı ve dostane mizaç sahip  İyi sosyal ilişkileri olabilir, yaklaşımda akıllı ve pratik olacaktır. Ayrıca  maddiyat müzik, dans ve benzeri sanatlara yönelebilir.

 

İkizler'de Güneş: Kişi iyi görünümlü, zeki, sevecen, erdemli, iyi kalpli ve tatlı bir sesle olabilir. Mesleki konularda da yetkin olabilir ve iyi zenginliklerin tadını çıkarabilir. Bilime karşı güçlü bir eğilimi olabilir.

 

Yengeç te Güneş: kişinin  ruhsal olmasına neden olabilir  Ayrıca içmeye yatkın olabilir ve aile ilişkileri içinde uyumu olmayabilir. İyi bir hatip ve dini düşünceli olabilir.

 

Aslan'da Güneş:  güçlü ve baskın bir doğa verebilir.  düşmanlarına karşı başarılı devlet dairelerinde sorun yaşamaz ve çalışır  kişi  kısa boylu ve acımasız olabilir; hevesli, cesur ve güçlü  ünlü ve zengin olabilir.

 

Başak burcundaki güneş:  ile doğanlar, fiziksel olarak ince ve / veya zayıf olabilir. Bununla birlikte, bir kişiyi zeki ve bilgili yapabilir. Kişi yumuşak konuşulacak ve dilbilimi iyi bilmektedir.

 

Terazi'deki güneş :  halkın mali konularda ve mesleki konularda başarısız olmasına neden olabilir. Yabancı topraklara eğilimi olabilir ve hizmet verebilir. Ayrıca evlilik dışı ilişkilere eğilimi olabilir.

 

Akrep burcunda güneş: Akrep burcuna güneş yerleştirilmiş olanlar, doğada kısa boylu ve agresif olabilirler. Fiziksel yaralanmalardan muzdarip olabilirler ve yumuşak konuşulmayabilirler. Din ve aile geleneklerine inanıyor olabilirler.

 

Yay burcundaki güneş: Güneş'in burç burcuna yerleştirilmesi, yerlileri zenginlik ve otorite ile kutsayabilir. Öğrenilebilir ve saygı duyulabilir. Toplumun zayıf kesimine bakıyor olabilir ve dini düşüncelere de sahip olabilir.

 

Oğlak'ta Güneş:  halk yakın ilişkiler içinde düşmanlığa sahip olabilir ve fiziksel zeminde zayıf olabilir. Seyahat etmeyi sever, doğal olarak oynak değişken menfaatçi  olabilir ve fazla cesur olmayabilir. Evlilik hayatında da sorunları olabilir ve mesleki konularda normalden daha fazla çalışması gerekebilir.

 

Kovada Güneş: Kova burcunda  doğanlar,  diplomatik olabilirler ve bazen manipüle etme eğilimi gösterirler.  vasat finansal kazançlar olabilir.

Balıklarda Güneş:  yerleştirilmesi sosyal konularda iyi sonuçlar verebilir ve  birçok arkadaşı olabilir. Toplumda ünlü ve saygın olabilir; yumuşak konuşulur ve ailesine adanmış olabilir.

 

Koç'ta Ay: Burçlarında Koç burcunda olanlar akıllı ve çekici görünebilirler. Bu, finansal konularda istikrar ve güç sağlayabilir ve  toplumda da tanınabilir. Eklemler, kemikler, kıllarla ilgili sağlık sorunları olabilir ve sudan korkabilir.

 

Boğa  Ay:  geniş vücut yapısı ve kıvırcık kıllar verebilir. Yardımsever, dinç, güzel ve ünlü olabilir. Ayrıca akıllı olabilir ve orta yaş sırasında / sonrasında memnuniyet ve başarıdan zevk alabilir.

 

İkizler'de Ay: Kişi keskin zekâya sahip olabilir. Belirgin burun ve siyah gözlerle uzun boylu olabilir. Müzik, sanat, şiir ve yazıya karşı ilgisi ve eğilimi olabilir. Doğada mizahi de olabilir.

Yengeç burcunda Ay: kendi çabalarında  şanslı olmasına neden olabilir. Vücutta biraz fazla kıl bulunan kibar olabilir. Tanınmış olabilir ve devlet otoritesinden yararlanabilir. Ayrıca uzak yolculuklara yönelebilir.

 

 Aslan Ay : Ay'ın vedik astroloji burçlarına böyle yerleştirilmesi güçlü kemik yapısı, büyük yüz ve yetersiz saç verebilir. Hayırsever olabilir ve ormanlara ve doğaya eğilimi olabilir. Ayrıca güçlü bir öngörüye sahip olabilir.

 

Başak burcundaki Ay: Vedik astroloji doğum çizelgelerinde Başak burcunda doğanlar, görünüşte güzel ve çekici olabilir. Eller uzun olabilir. Doğada sabırlı, iyi kalpli, yardımsever ve kibar olabilir. Ayrıca hayatındaki zenginliklerin ve lükslerin tadını çıkarabilir.

 

Terazi'deki Ay: Bu yerlilere belirgin burun ve büyük gözler verebilir; ve vücut ince olabilir. Doğası gereği dindar olabilir ve öğretmenine ve yaşlılarına iyi saygı duyabilir. Ayrıca iyi kalpli ve zengin olabilir.

 

Akrep burcundaki Ay: Akrep burcuna Ay konmuş olanlar açgözlü, saldırgan ve doğada baskın olabilir. Çocuklukta güçlü fiziksel ve sağlık sorunları verebilir. Güzel gözleri olabilir; mesleki ve finansal konularda sık karşılaşılan sorunlarla karşılaşabilirler.

 

Yay Ayı: Ay'ın Burç burcuna yerleştirilmesi, yerliyi geniş omuzlar, uzun el, yuvarlak gözler ve güçlü kemiklerle kutsayabilir. Doğada sosyal ve cesur olabilir; zengin olabilir ve suya yakın yerde yaşamayı sever.

 

Oğlak burcundaki Ay: Yerli halkın geniş ön kafası, büyük kulakları ve güzel gözleri olabilir. Dini ve ünlü de olabilir. Ailesine ve öğretmenine adanmış olabilir. Böyle bir kişi doğada sofistike ve dokunaklı olabilir ve umudunu kolayca kaybetme eğilimindedir.

 

Kovada Ay: Vedik astroloji burçlarında Kova burcunda Ay ile doğanlarda belirgin burun ve kuru cilt olabilir. Tembel olabilirler ve içme gibi mengene eğilimi gösterebilirler. Ateist olabilirler ve hayatlarında mali zorluklarla karşılaşabilirler.

 

Balıklarda Ay: Ay'ın bu şekilde yerleştirilmesi,  büyüleyici kişiliğiyle kutsayabilir. O öğrenilebilir, hayırsever ve deniz yolculuklarına eğilimli olabilir. İyi bir hatip olabilir ve iyi sosyal ilişkileri devam ettirebilir.

 

Koç burcunda Mars: Burcunda Koç burcunda olanlar dürüst, güvenilir ve cesur olabilirler. Güçlü ve görkemli bir görünüme sahip olabilirler. Oldukça aktif olabilirler ve liderlik özelliklerine sahip olabilirler.

 

Boga  Mars: Bu şarkı söylemeye ve spora ilgi verebilir. Yerli doğada açık sözlü olabilir ve aynı zamanda yaramaz olabilir. Yaşamında sık sık sorunlarla ve zorluklarla karşılaşabilir. Ve aile sorumluluklarını oldukça erken alması gerekebilir.

 

İkizler'de Mars: Kişi görünüşte güzel ve çekici olabilir. Farklı konular hakkında bilgi sahibi olabilir ve hevesli bir okuyucu olabilir. Ayrıca yabancı yolculuğa eğilimi olabilir ve doğada yardımcı olabilir.

 

Yengeç de Mars: Yerlinin fiziksel olarak kısa huylu ve zayıf olmasına neden olabilir. Sağlığında sık karşılaşılan sorunlarla karşılaşabilir; arazi, mülk ve ikamet ile ilgili sorunlarla karşılaşmak zorunda kalabilirler. Ancak yaklaşımında dürüst ve dürüst olabilir.

 

Aslan Mars'ta: Mars'ın vedik astroloji burçlarına böyle yerleştirilmesi, kişinin sabırsız, cesur, güçlü ve agresif olmasına neden olabilir. Başkalarına yardım etmeye eğilimli olabilir ve başkalarının argümanlarına müdahale etmeye istekli olabilir.

 

Başakta Mars: Vedik astroloji doğum çizelgelerinde Başak'ta Mars ile doğanların görünüşü çekici olabilir. Bununla birlikte, fiziği zayıf ve ince tutabilir. Onlar da zengin ve abartılı olabilirler. Ayrıca dinsel olarak eğimli ve öğrenilmiş olabilirler.

 

Terazi'deki Mars: Bu bazı fiziksel kusurlara neden olabilir. Yerli seyahat etmeyi sever. Mali durumlarını yönetmede sorun yaşayabilirler; ve mali kayıplardan muzdarip olabilir. Genellikle iyi hatiplerdir.

 

Akrep burcunda Mars: Akrep burcuna Mars yerleştirmiş olanlar dürüst olabilir ve özellikle profesyonel işlerde güvenebilirler. Ayrıca zalim olabilirler ve fiziksel yaralanmalardan muzdarip olabilirler. Genellikle mesleklerinde yeterlidirler.

 

Yay burcundaki Mars: Mars'ın Yay burcuna yerleştirilmesi zayıf bir fizik verebilir; ve kişi yaralanmalardan muzdarip olabilir. Normalden daha fazla çalışması gerekebilir; öğretmenlerine ve büyüklerine aşırı bağlı olabilir.

Oğlak burcundaki Mars: Yerli, güçlü, sağlıklı ve görünüşte güzel olabilir. Mesleki konularda zengin, ünlü ve başarılı olabilir. Bu kişiler genellikle doğum yerlerinden ayrılmaktan kaçınırlar ve iyi evlilik mutluluğunun tadını çıkarırlar.

 

Kovada Mars: Vedik astroloji burçlarında Kova burcunda Mars ile doğanların vücutta aşırı saçları olabilir ve ayrıca içme gibi mengene eğilimi olabilir. Bunlar doğası gereği künt veya düz olabilir ve spekülasyon yoluyla finansal kayıplardan muzdarip olabilir.

 

Balıklarda Mars: Mars'ın bu şekilde yerleştirilmesi, yerli halkın büyükleri, öğretmeni ve yaşlıları ile tartışmalara ve anlaşmazlıklara neden olabilir. Uzak yolculuklara eğilimi olabilir ve sezgisel yetenekleri olabilir.

 

Koç'ta Merkür: Burçlarında Koç'ta Merkür olanlar diplomatik ve uçucu olabilirler. Tartışmalara ve tartışmalara düşkün olabilirler. Fizik ince olabilir ve borçlar ve anlaşmazlıklar nedeniyle finansal sorunlardan muzdarip olabilir.

 

Boğa burcundaki Merkür: Bu, spor ve fiziksel egzersize ilgi verebilir. Yerli, öğretmeni, akıl hocası ve büyüklerine itaatkar ve sadık olabilir. Ayrıca ünlü, öğrenilmiş ve bilgili olabilir.

 

İkizler'deki Merkür: Kişinin büyüleyici bir kişiliği olabilir. Başarılı bir yerel ve sosyal yaşama sahip olabilir. Bağımsız bir doğaya sahip olabilir ve hayatında şöhret ve zenginliklerin tadını çıkarabilir. Ayrıca yumuşak ve iyi bir hatip olabilir.

 

Kanserde Merkür: Yerlinin dışa dönük, vokal ve doğada biraz tartışmacı olmasına neden olabilir. Yabancı topraklara eğilimi olabilir ve aile içinde iyi ilişkilere sahip olmayabilir. Ayrıca akıllı ve yüksek nitelikli olabilir.

 

Aslan'da Merkür: Merkür'ün vedik astroloji burçlarına böyle yerleştirilmesi, kişinin profesyonel ve sosyal ilişkilerinde zayıf olmasına ve bazen de sahtekârlığa neden olabilir. Ancak ünlü ve zengin olabilir. Hafıza sorunları olabilir.

 

Başak'ta Merkür: Vedik astroloji doğum çizelgelerinde Başak'ta Merkür ile doğanlar dini, erdemli, zeki ve güzel olabilirler. Bilim ve teknolojiye eğilimli olabilirler; ve mesleki konularda da başarı elde edebilirler.

 

Terazi'deki Merkür: Bu tartışmalara, tartışmalara ve konuşmalara güçlü bir eğilim verebilir. Kişi doğada abartılı olabilir. Oldukça hırslı olabilir; öğretmenlerine, ihtiyarlarına ve akıl hocasına adanmış güven.

 

Akrep'teki Merkür: Akrep burcuna Merkür yerleştirilmiş olanlar doğada çalışkan olabilir. Bununla birlikte, çabalarında sık sık zorluklar ve engellerle karşılaşabilirler ve sık sık finansal sıkıntılardan muzdarip olabilirler.

Yay Merkürü: Merkür'ün Yay burçuna yerleştirilmesi, yerliyi şöhret, erdemler ve güçlü hafıza ile kutsayabilir. Ayrıca iyi kalpli olabilir; ve başkalarına yardım etme ve yol gösterme yönünde güçlü bir eğilimi olabilir.

 

Oğlaktaki Merkür: Yerli, sahtekâr, korkak ve tembel olabilir. Hayatında güçlü zorluklarla karşılaşabilir. Gezici bir doğaya sahip olabilir ve olaylarla ilgili bağımsız görüşüne dayanmak isteyebilir.

 

Kovadaki Merkür: Kova burcunda Merkür ile doğanların vedik astroloji burçlarında evlilik ilişkilerinde sorunlar olabilir. Çok görevli oldukça sık yapmaya çalışabilirler; sosyal ve mesleki konularda iletişim sorunları yaşayabilirler.

 

Balıklarda Merkür: Merkür'ün bu şekilde yerleştirilmesi, döl ve ev hayatı nedeniyle kişi halkın acı çekmesine neden olabilir. Nitelikli mesleklerde uzman olabilirler ve akademik eğitime fazla ilgileri olmayabilir.

 

Koç'ta Jüpiter: Burçlarında Koç'ta Jüpiter olanlar dini, erdemli ve ünlü olabilirler. Ayrıca çalışkan olabilirler ve öz çabalarla zenginlik ve zenginlik kazanabilirler. Bu kişilerde bir tür tartışmacı ve egoist tutum da görülür.

 

Boğa Jüpiter: Bu şişman veya şişman bir vücut verebilir. Yerli, şanslı olabilir ve kişisel ilişkilere layık olabilir. Etkileyici bir sesi olabilir ve politika oluşturma konusunda iyi bilgiye sahip olabilir.

 

İkizler'deki Jüpiter: Kişi çekici gözlere sahip olabilir ve büyükleri veya öğretmenleri tarafından verilen tavsiyelere uymak isteyebilir. Bilim ve teknolojide iyi bir komuta sahip olabilir. Basit ama görkemli bir kişiliğe sahip olabilir; ve çok yönlü bir hatip olabilir.

 

Yengeç Jüpiter: Yerliyi güçlü ve büyüleyici bir vücutla kutsayabilir. Öğrenilebilir, bilgili ve bilge olabilir. Ayrıca dürüst olabilir ve değerli insana güvenebilir. Toplumda tanınmış olabilir; ve hayatının büyük çabalarında başarıya ulaşabilir.

 

Aslanda  Jüpiter: Jüpiter'in vedik astroloji burçlarına yerleştirilmesi, yerli hastayı güçlü, bilgili ve zengin yapar. Liderlik nitelikleriyle çalışabilir. Ancak düşmanlarına karşı acımasız olabilir.

 

Başak'ta Jüpiter: Vedik astroloji doğum şemasında Başak'ta Jüpiter ile doğanlar, dini düşünceli, zeki, yetkin ve mesleklerinde yetenekli olabilirler. Dil ve dilbilgisi konusunda iyi bir komuta sahip olabilirler; ve hayatta iyi zenginliklerin tadını çıkarabilir.

 

Terazi'deki Jüpiter: Bu yolculuklar ve / veya yabancı topraklar yoluyla mali kazançlar sağlayabilir.  dans ve oyunculuk ile ilgilenecek. Bağımsız iş veya profesyonel faaliyetlerle ilgilenebilir; ve servet birikimine meyilli olabilir.

Akrep burcundaki Jüpiter: Akrep burcuna yerleştirilmiş Jüpiter olanlar birçok alanda öğrenilebilir ve bilgili olabilir. Dilbilim ve yazmaya karşı güçlü bir eğilimi olabilir. Genellikle başarılı evlilik ve mutlu evli yaşam ile kutsanırlar.

 

Yay Jüpiter: Jüpiter'in Yay burcuna yerleştirilmesi yerliyi finansal konularda güçlü sonuçlarla kutsayabilir. İyi miras ve zenginlikten yararlanabilir. Mesleki konularda da yetki ve istikrara sahip olabilir.

 

Oğlak'ta Jüpiter: Yerli zayıf olabilir ve adaletsizliğe karşı durmak cesaretinden yoksun olabilir. Yaşamın birçok alanında zorluklarla ve zorluklarla karşılaşabilir; ve uzak yerlerde ikamet edebilir. Çok eğitimli olmayabilir ve geçimini kazanmak için başkalarına hizmet etmek zorunda kalabilir.

 

Kova'daki Jüpiter: Kova burcunda Jüpiter ile doğanların astroloji burçlarındaki yaşlıları, öğretmenleri veya akıl hocalarıyla farklılıkları ve tartışmaları olabilir. Diplomatik ve açgözlü olabilirler.

 

Balıklarda Jüpiter: Jüpiter'in bu şekilde yerleştirilmesi,  toplumda otorite ve güçle kutsasın. Öğrenilebilir ve bilgili olabilir. Ayrıca ünlü, erdemli ve zengin olabilir. Ailesinden ve sosyal ilişkilerinden iyi destek alabilir.

 

Koç'ta Venüs: Burçlarında Koç'ta Venüs olanlar dindar olmayabilir ve olumsuz tutum gösterebilirler. Ekstra evlilik ilişkilerine eğilimi olabilir ve bu tür faaliyetlerden muzdarip olabilirler. Maceraya ve yolculuğa düşkün olabilirler.

 

Bogada  Venüs: Bu büyüleyici ve çekici bir kişilik verebilir. Yerli halk hayırsever ve toplumun daha zayıf kesimlerine karşı iyi kalpli olabilir. Erdemli olabilir ve çeşitli konularda çıkarları olabilir.

 

İkizler'deki Venüs:  bilim ve teknolojide iyi komuta ile kutsayabilir. Hevesli bir okuyucu olabilir; ve yazma ve konuşma konusunda iyi bir komuta sahip olabilir. Ayrıca iyi sosyal ve dostane ilişkilerin tadını çıkarabilir.

 

Kanserde Venüs: Kişi zengin ve müreffeh olabilir. Lüks bir yaşam tarzına sahip olabilir; içmeye eğilimli olabilir ve bu nedenle sağlık sorunlarından muzdarip olabilir. Ancak erdemli olabilir ve liderlik özelliklerine sahip olabilir.

 

Aslan Venüs: Venüs'ün vedik astroloji burçlarına böyle yerleştirilmesi, yerel olarak ilişkiler açısından şanslı olur. Zengin ve başarılı olmasına rağmen zayıf bir vücuda sahip olabilir ve üzüntü yaşayabilir.

 

Başak'ta Venüs: Vedik astroloji doğum şemalarında Başak'ta Venüs ile doğanların dini olmayabilir ve yasadışı ilişkileri olabilir. Mengene ve kötü faaliyetlere karışabilir. Vasat bir servete sahip olabilir; ve medeni stabilitede sorunlarla karşılaşabilirler.

Terazi burcundaki Venüs: Bu halka devlet yetkisi veya hükümet işi verebilir. Büyüklerinin favorisi olabilir, şanslı, cesur ve ünlü olabilir. Şiir, müzik ve benzeri sanatsal becerilere güçlü ilgi duyabilir.

 

Akrep'teki Venüs: Akrep burcuna Venüs yerleştirenler doğada tartışmacı olabilir. Dışa dönük, diplomatik olabilirler ve düşmanlarına karşı acımasız olabilirler. Borçlar ve kadınlar nedeniyle mali sorunlarla karşı karşıya kalabilirler.

 

Yay'daki Venüs: Venüs'ün Yay burçlarına yerleştirilmesi, tanınmış ailede doğumu doğumla kutsayabilir. Güzel, erdemli, ünlü ve zengin olabilir. Mesleki ve sosyal konularda kolay başarının tadını çıkarabilir.

 

Oğlak'ta Venüs: Yerli, masraflar ve finansal kısıtlamalar nedeniyle gerginliklerden ve endişelerden muzdarip olabilir. Zayıf bir vücuda sahip olabilir ve kalp problemlerinden muzdarip olabilir. Zenginlik ve mal edinme eğiliminde olabilir.

 

Kovadaki Venüs: Kova burcunda Venüs ile doğan burçlar burçlar burcunda profesyonel konularda odaklanmayabilirler. Yaşlıları ve öğretmenleri ile farklılıkları olabilir. Mali sorunlardan muzdarip olabilirler ve eşlerine aşırı derecede bağlı olabilirler.

 

Balıklarda Venüs: Venüs'ün bu şekilde yerleştirilmesi, yerliyi iyi miras ve zenginlikle kutsayabilir. İyi eğitimli, zeki, erdemli ve ünlü olabilir. Ayrıca zeki olabilir ve ilişkilerine layık olabilir.

 

Koç'ta Satürn: Burçlarında Koç'ta Satürn olanlar, profesyonel ve sosyal konularda güçlü engellerle ve sorunlarla karşılaşabilirler. Kısa huylu, aceleci ve inatçı olabilirler. Ayrıca mali kısıtlamalarla da karşılaşabilirler.

 

Boğa'da Satürn: Bu ortalama bir görünüm verebilir; ancak, yerli doğada çalışkan ve zahmetli olabilir. Yaşlı kadınlara eğilimi olabilir ve vasat finansal kazançları olabilir. Bencil ve kurnaz insanlarla arkadaşlığı olabilir.

 

İkizler'deki Satürn: Yabancı topraklara ve yolculuklara eğim verebilir. Yerli ailesi ailesinden uzak kalabilir. Doğada çalışkan ve zahmetli olabilir. Doğası gereği esprili olabilir ve kredi almaya ya da vermeye meyilli olabilir.

 

Yengeç Satürn: Kişinin çocukluk döneminde sağlık sorunları olabilir. Eş erdemli olabilir, güvenine layık ve güzel olabilir. Ancak annesi sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Öğrenilebilir, derin düşüncelere sahip, ünlü olabilir ve kendini meşgul etmek isteyebilir.

 

Aslan'da Satürn: Satürn'ün vedik astroloji burçlarına böyle yerleştirilmesi,  hevesli bir okuyucu yapar ve eğitim ve öğrenmeye eğilimlidir. Mesleğinden hayal kırıklığına uğrayabilir; ve aile içindeki ilişkileri uyumlu olmayabilir.

Başak'ta Satürn: Vedik astroloji doğum çizelgelerinde Başak'ta Satürn ile doğanların zayıf ve / veya ince fiziği olabilir. Eşleri ve dölleri yüzünden ılımlı bir mutluluğu olabilir. Mühendislik ve ilgili konularda bilgili olabilir.

 

Terazi'deki Satürn: Bu, devlet otoritesine ve / veya toplumda saygın statüye sahip olabilir. Güçlü liderlik özelliklerine sahip olabilir ve sosyal hizmete eğilimi olabilir. Erdemli, zeki, ünlü, varlıklı ve seyahat etmeyi sever.

 

Akrep'teki Satürn: Akrep burcuna yerleştirilmiş Satürn olanlar açgözlü, kısa huylu, doğada egoistik olabilir. Fizik güçlü olabilir. Profesyonel ve sosyal ilişkilerde sorunlarla ve zorluklarla karşılaşabilirler.

 

Yay Satürn: Satürn Yay burç içine yerleştirilmesi yerli bilgi ve görgü kuralları ile korusun olabilir. Toplumun yüksek konumdaki insanlarıyla iyi ilişkileri olabilir; ve orta yaştan sonra iyi zenginliklerin ve lükslerin tadını çıkarabilir.

 

Oğlak'ta Satürn:  yabancı topraklarda veya uzak yerlerde başarı ve şöhretin tadını çıkarabilir. Doğada öğrenilmiş, zeki ve dini olabilir. Ayrıca ünlü, çalışkan ve mühendislik konusunda yetenekli olabilir.

 

Kova'daki Satürn: Kova burcunda Satürn ile doğanlar, vedik astroloji burçlarında çoklu görevlere yönelebilir. Yaklaşımlarında oldukça diplomatik, açık sözlü ve açık sözlü olabilirler. Kötü ve / veya kötü insanlarla arkadaşlıkları olabilir.

 

Balıklarda Satürn: yerleştirilmesi,  iyi eğitim ve bilgi ile kutsayabilir. Bilim, teknoloji ve mühendislik konularında yetenekli olabilir. Doğada dindar ve kibar olabilir. Arkadaşlar ve sosyal ilişkiler arasında popüler olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme