*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Astroloji Bağışıklılık gücü

Translate

30 Nisan 2020 Perşembe

Astroloji Bağışıklılık gücü

vedıc astroloji sağlık

Bağışıklığımız, fiziksel gücümüz, hastalıklarla savaşma yeteneğimiz, dayanıklılığımız,  enerjimiz Güneş  ve Yükselen  gücü ile bilinir.
Güneş (benlik veya beden) kaarakası'dır.

Güneş  canlılık yaşam enerjisi ve hayat verdiği için yaşam gücüdür. Burçtaki iyi yerleştirilmiş bir Güneş, güçlü ve sağlam bir vücudun göstergesidir.

Zararlı Güneş'in zayıflığı, sık görülen rahatsızlıklar kronik hastalıklar  zayıf ve hastalığa eğilimli vücudu gösterir .

Güneş, Agni  enerji ve canlılığı temsil eden ateşli bir gezegendir . Genellikle, Güneş ve Yükselen efendisi iyi yerleştirilmezse, o kişi fiziksel acı ve kronik rahatsızlıklarla  baş edemez  hastalıktan kurtulmak için mücadele edemez.

Genellikle sporcular, vücut geliştiriciler,  fiziksel olarak formda olan insanların doğum grafiklerinde  güçlü  Güneş' yerleşimine  sahiptirler.

Güneş ile birlikte Yükselen yönetici gezegen  6,8,12 eve yerleştirilen bir kişinin vücudu zayıf olur
Koç  Aslan  Yay burçları Güneşi ve   Yükselen altında doğan insanlar en güçlü olarak kabul edilir ve hastalıklardan diğerlerinden daha hızlı iyileşebilir.

Güneş'in faydalı evlere ve Koç, Aslan, Akrep, Yay ve Balık dostu dostlarına yerleştirilmiş olması durumunda kanıtlanmıştır.
Terazi'deki Güneş  en zayıf noktasındadır (16 Ekim - 15 Kasım arasında doğanlar)  insanlar vücutlarına iyi bakmazlarsa daha hızlı hastalanabilirler.

Boğa  Başak  ve Oğlak  fiziği sağlam ve  güçlüdür  Sağlam yapılı ve disiplinli bir yaşam tarzına sahiptirler.  rahatsızlıklardan mümkün olduğunca uzak durmalarına yardımcı olur.hastalıklardan diğerlerinden daha hızlı iyileşebilir.

Hava Burçları  İkizler  Terazi  ve Kova  Yükselen hastalık  astım, grip, viral enfeksiyonlar gibi rüzgarla ilgili rahatsızlıklardan etkilenebilirler. Ayrıca kan basıncı, migren mümkündür.
Klima, kirli atmosfer ve enfekte insanlardan uzak durmak onları büyük ölçüde kurtarabilir.

Güneşi ve yükselenleri Yengeç Akrep ve Balıklar Su burçları  altında doğan insanlar  en az fiziksel sağlığa sahip  olanlardır.
Soğuk algınlığı, öksürük, balgamla ilgili hastalıklar ve viral enfeksiyonlardan kolayca muzdarip olabilirler.
Akrep Yükselen mars ve pluton dolayı   kabiliyetine sahip oldukları ve düzenli fiziksel egzersiz yapabildikleri için daha iyisini yapabilir.

Nakshatra  Ay  olanlar  (Aslesha, Jyeshta, Revati) ve Naksatrası  Ketu   (Aswini, Magha, Moola) 1. çeyreği en zayıf fiziksel güce sahiptir.

Ay  zihni kontrol eder ve iyileşmede önemli bir rol oynar.
Zayıf bir ayla doğanlar (Amavasya'ya veya Yeni Ay gününe daha yakın) endişe verici tutumlarından dolayı hastalanabilirler.
Kötümser düşüncelerinden dolayı iyileşmeleri de yavaş olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme