// Terazi burcu 17 ekim 15 kasım

Translate

22 Mart 2020 Pazar

Terazi burcu 17 ekim 15 kasım
Terazi burcu 17 ekim  15 kasım


17-26 Ekim arası  Güneş Venüs tarafından yönetilen Terazi'nin 1 Decan'ında kalır. Nazik, etkileyici, kibar ve şefkatli bir ifade sunar. Kader, koşulları değiştirme konusunda çok az yetenek olduğundan, çoğunlukla başkalarının elindedir. Gözlemlemeyi seven  sanatsal, zarif ve  sempatik.

27 Ekim - 5 Kasım tarihleri ​​arası , Güneş Satürn'ün yönettiği 2 Terazi Decan'da kalır.  sempatik yönünü vurgular sosyal ilişkiye dair keskin bir zevk alabilir, yaşamın sosyal yönüyle ilgili her şeyi sevip takdir edebilir. Kaderleri  arkadaşlar ve ortaklardan etkilenir.

6-15 Kasım arası  Güneş Merkür tarafından yönetilen Terazi'nin 3. Decan'ında kalır.  hayatı talihsizlikler  şanssızlıklar doludur. Bununla birlikte, genellikle doğal olarak yükselme kabiliyeti sağlayan bir etki vardır.  huzursuzluk ve sabırsızlıktan mahrum kalırsa, onun zararına çalışabilir. kaderi eğitim yoluyla geliştirebilir ve değiştirebilir.

Terazi burcu Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Kardinal, havadar, erkeksi bir işarettir, böbrekleri yönetir  Özellikleri uyum, zevk ve ortaklık ve denge bilinci için özlem duymaktadır.

Terazi burcu insanlar doğal çekiciliğe, mükemmel ve düşünceli  Evleri, uyum sevgilerini yansıtıyor  yalnız kalmakta zorlanıyorlar. Bu yüzden hayatlarını birisiyle paylaşmaları gerekiyor. Ne yazık ki, romantik ve duygusal doğaları nedeniyle "aşka aşık" olma eğilimindedirler. Böylece, önceden tahmin edilmeden kolayca evlenirler, Kararsızlık  üstesinden gelmesi en zor sorunlardan biridir. Karar vermek için çok uzun süre beklerlerse, birçok mükemmel fırsatı kaçırabilirler.

 Çok zihinseller ve  çeviklikler , kolay ve dostça görünümleri nedeniyle genellikle başkaları tarafından hoş görülmez.  bir şey istediğinde, onu almak için ince teknikleri nasıl kullanacaklarını bilirler. Sezgileri, diplomasileri ve hoş kişilikleri, sakin olmalarına rağmen, çok fazla itilirlerse, ani sinirleriyle sizi şaşırtacaklar..

Terazi burcu, Chitra Nakshatra'nın ikinci yarısı, tüm Swati Nakshatra ve Vishakha Nakshatra'nın üçte ikisini oluşturan üç Nakshatra veya ay konağı içerir.

Natal Chart'taki Terazi Evi, dengeye ihtiyacın olduğunu, doğanın ekonomisinde uyum sağladığını gösterir. Ölçekleri dengelemek zorundasın. Geçmiş yaşamlar önceki dengesizlikleri ile akıyor. Uyum, huzur ve karar verme tohumlarının ekimine dikkat edin.

TERAZİ SAĞLIĞI  böbrekleri yönetir. Zehirli atıkların giderilmesi yaşam için esastır. Terazi ayrıca, bazal metabolizmayı, özellikle asit-alkalin metabolizmasını da yönetir. Vücut yeterince alkalinite sağlayamadığında, sonuç sebep, uykusuzluk, gerginlik  baş ağrısı ve mide ekşimesi yaratır  Terazi burcunda  melafik gezegenler etkilenirse, nefrit veya Bright hastalığı gibi böbrek hastalıkları, deri hastalıkları gibi çeşitli rahatsızlıklar yaratabilir.

KARİYERİ  Mesleği Venüs ve yedinci evle ilgili olan ancak Hakimler, Avukatlar, Diplomatlar, Sanatçılar, Aktörler ve Eğlencelikler gibi  tüm meslekler. Ayrıca Evlilik, Aşk, Güzellik, Sanat, Genç Kadınlar ve Kızlar ile ilgili tüm meslekleri ifade eder. Bayan Giyim İmalatçıları ve Bayileri, Terziler, Mobilya Üreticileri ve Bayileri, Sosyal Sekreterler, Sanat Müzesi Küratörleri, Saray Boyacısı, Oymacılar 

TERAZİ'nin Olumlu Özellikleri: Dengeli, Sanatsal, Büyüleyici, Nezaket, Umutluluk, Cazip, Diplomatik, Adalet Sevmek, Kolay Katılabilir ve Barışçıldırlar 

TERAZİ'nin olumsuz özellikleri: Kararsız, Duygusal dalgalanma, Hayır diyemezsin  Kolayca etkilenen ve Çapkındırlar 

Dualite: Eril Element : Hava
kardinal veya hareketli
Yönetici Gezegen: Venüs (aşk tanrıçası)
Vücudun  Sırt ve Böbrekler
Yücelt işareti: Satürn Debil : Güneş Caydırıcı : Mars
Şanslı Numaralar: 6
Şanslı Yıllar: 15, 24, 33 ve 42
Şanslı Gezegenler: Venüs ve SatürnŞanslı Taş: Safir ve Opal Metal: Bakır
Şanslı Renk: Soluk Mavi ve Lavanta
Şanslı Yön: Batı

Terazi Tarafından Yönetilen Çiçekler:
Gül, Kozmos, Ortanca ve Nane Papatyalar.

Ağaçlar: Badem, Selvi, Kül, Erik ve Kavak.

Otlar:  Kekik, Nane, Başmelek ve PennyroyalHayvanlar: Güvercin, Kuğu, Yılanlar, Kertenkeleler ve küçük Sürüngenler.

Ünlü Terazi Kişilikleri
Kim Kardashian 21 Ekim 1980
Pele 23 Ekim 1940
Bill Gates 28 Ekim 1955
Madame Curie 7 Kasım 1867
Demi Moore 11 Kasım 1962
Leonardo DiCaprio 11 Kasım 1974
Prens Charles 14 Kasım 1948Claude Van Damme: 18 Ekim 1960
                        
              AY TERAZİ BURÇU ETKİLERİ 
Ay burçta Terazi  hava ve hareketli bir i yaratıcı, sosyal, çekici ve diplomatik olduğunuzu gösterir ancak kararsız, kendine uygun, bağımlı, anlamsız ve değişken olabilirsiniz Size zarif bir kişilik kazandırır ve sizi  sanat ve sosyal buluşmalara sevilip dengeli bir entelektüel yaklaşım sunar. ancak kararsızlığa yol açabilir. Çatışma durumlarından hoşlanmadığınız için iddialı olmak sizi  zor olabilir. Güzellik, sanat ve simetri konusunda keskin bir  yeteneğiniz  var. Manyetizmanızı ve zaafınızı karşı cinse karşı yükseltir ve size adalet içgüdüsü ve sanatsal çekici bir görünüm kazandırır. her tür ilişkide olmanız refahınız ve güvenliğiniz için önemlidir, 

                                TERAZİ BURÇTAKİ MERKÜR

Terazi burcundaki Merkür, dengeli, akılcı adil  olan bir zihin üretir. Tartışmalardan nefret edersiniz ve sorunları tartışmayı veya birlikte düşünmeyi tercih edersiniz. İfadenizde cilalısınız ve bu her zaman çok diplomatik görünmenize yardımcı olur. İnsan ilişkileri ve psikoloji ile derinden ilgilenebilirsiniz. İnsanlara ve düşüncelerine ilişkin bir merakınız var. Başkaları ile iyi geçinmek ilgi alanlarınız için çok önemlidir. Dostça ve geniş görüşlü olmanıza rağmen, ilkeleriniz söz konusu olduğunda sert olabilirsiniz. Adalet ve denge doğanızda güçlüdür..

                           TERAZİ BURÇTA VENÜS

Terazi burcundaki Venüs, Size başkalarının duygularını anlamanız için doğuştan gelen bir yetenek verebilir. Venüs Terazi'de en iyisidir çünkü bu doğal bir işarettir. Estetik algılar en iyisidir. Düşünce ve eylemde bir romantiksiniz, bazen pratik sağduyu geride bırakırsınız. Mum ışığında akşam yemeği gibi romantik bir ortam size gerçekten ulaşabilir.. Erken ve sık sık aşık olma eğilimindesiniz. Güzellik ve uyumla çevrili olmak istiyorsunuz Gerçekten büyüleyici bir insansınız, birçok hayranı çeken bir özelliksiniz. Gerçekten, Terazi Venüs zodyaktaki en baştan çıkarıcıdır. Bu baştan çıkarıcılık en ince biçimlerde ifade edilir; asla aşırı derecede cinsel veya fiziksel değilsiniz, ancak genellikle görünüm ve davranışta mükemmelliğe yakınsınız. Yakın uyumlu ilişkiler sizin için çok önemlidir. Mutlu bir evlilik  önceliktir.. Diğer kişinin, özellikle eşinizin hissini anlama ve mükemmel bir şekilde tepki verme yeteneğine sahipsiniz. Aşk uğruna ve ilişkiniz için neredeyse her türlü fedakarlığa hazırsınız. Özellikle kişisel görünümünüz ve eşinizin sizi fiziksel olarak nasıl algıladığı ile ilgileniyorsunuz. Eşinize tamamen bağlısınız ve her romantik arzuyu doldurmakla  ilgileniyorsunuz.
                            MARS TERAZİ BURÇ


Terazi burcundaki Mars, sosyal davranış kuralları ve işbirliği ve onay ihtiyacı ile kısıtlanmıştır. Enerjiler çok kontrollü ve ezici bir çoğunlukla zihni destekliyor. Mars'ın ikna kabiliyeti sayesinde büyüleyici, cömert, sevimli ve işbirlikçisiniz. Mars'ın normal iddialı davranışı Terazi'de yumuşatılır ve tutkuların düşünmeyi yönetmesine asla izin verilmez. Oysa adalet algınıza hizmet edilmediğinde üzülebilirsiniz.. Çok iddialı ve enerjik bir partner seçme olasılığınız var. Mars Terazi'de biraz tembel olabileceğinden, Sıklıkla motivasyona ihtiyacınız vardır. Asla saldırgan ya da çok kuvvetli olmasanız da, sağlam bir ilişkiye doğru nazik ve sürekli çabalar gösterirsiniz. Çok sevecen ve romantik olmanıza rağmen, cinsel dürtü biraz düşüktür ve fiziksel tutkudan daha fazla duygusal tatmin beklersiniz. İstediğiniz şeyin peşinden giden bir inançla hareket eden kişi siz değilsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder