Aslan burcu 17 Agustos 16 Eylül


Aslan  veya Simha, Zodyak'ın beşinci burcu aslan başı ile gösterilir. Güneş 17 Ağustos - 16 Eylül tarihleri ​​arasında Sider Zodyak tarafından  transit takip edilen döngüdedir..

 17-27 AĞUSTOS tarihleri ​​ Güneş, Aslan tarafından yönetilen 1 Decan'da kalır cömert ve iddialı  Kader hızla gelişir  değişir   hayatı iktidar sevgisinin ve örgütlenme yeteneğinin bir sonucudur.  sorunlar genellikle aceleci ve tutkulu dürtülerden kaynaklanır. Mükemmel bir canlılık ve muhteşem bir fiziki sağlar.

 28 Ağustos - 6 Eylül arasında doğarsa, Güneş Jüpiter'in hüküm sürdüğü Aslan'ın 2. Decan'ında kalır. daha gösterici, aktif ve zaman zaman isyankar hale gelerek  aşırılıklara karşı bir sorumluluk getirir.felsefi yönünü fazladır..

 7-16 Eylül arasında doğarsa, Güneş Mars'ın hüküm sürdüğü 3. Leo'nun Decan'ında kalır. itici ve ısrarcı liderliği ekler. Bazı durumlarda, baş ve kalbi birleştirmek için fırsatlar sunar ve akıl, coşku ve çekicilik sağlayan daha yüksek duyguları güçlendirir..
Aslan, sabit burç   ateşli, erkeksi kalbi, sırtı omurga   öz-bilinç, cesaret, baskınlık arzusu ve kendi isteklerini gerçekleştirme, bencillik, canlılık ve yaratıcılıktır.  


Aslanlar   yaratıcılığına, organizasyon kabiliyeti  şefkatli, neşeli, iyimser insanlardır. Son derece cömertler. Drama için belirgin bir yetenekleri var ve partilerde öyküler ve şakalar anlatmanın tadını çıkarıyorlar. Aslanlar iyi vakit geçirmeyi sever. Tiyatro, sanat ve spor onlar için özel ilgi alanıdır

Nadiren depresyona girerler, ancak oldukları zaman harap olurlar.. Arkadaşlarının dikkat, övgü ve tanınmalarını sağlama ihtiyacı vardır. En sinir bozucu özelliği, zihinleri kapalı olmaları. Görüşlerine inatla tutunurlar ve duygusal olarak ya da gerekçelerle itiraz edilemezler.

ASLAN  Olumlu Özellikleri: Sevgi, Asalet, Cömertlik, Sadakat, Onur, Liderlik, Yaratıcılık, Coşku ve Geniş Görüşlü.

ASLAN olumsuz özellikleri : Kibir,  Otokrasi, Zorba, Yanlış gurur,Müdahale, Hoşgörüsüz

Aslan Sağlığı  kalbi. Neredeyse tüm kalp rahatsızlıkları formları  Ayrıca birçok çeşidin sırt rahatsızlıklarından da sorumludur. Aslan burcu olan  melefik gezegenler, akut  ateşin yanı sıra kalp ve sırt sorunlarına da neden olabilir.

ASLAN Kariyeri ve Mesleği Yetki, Kural, Komuta, İktidar, Onur, Devlet, Altın, Bankacılar, Başkanlar, Daire Başkanları, Borsa İşçileri, Borsa Spekülatörleri, Yatırım Bankacıları,  Meslekler Çocuklar, Kuyumcular, Altın İşçileri, Kalp Uzmanları, Sinema ve Sahne, Tiyatro Sahipleri ve Yöneticileri, Aslan Ustaları ve Portakal Yetiştiricileri.

Aslan Magha Nakshatra , Purva Phalguni Nakshatra ve Uttara Phalguni Nakshatra'nın birincisi olmak üzere üç Nakshatra veya ay konağı içerir.

Dualite: Eril Öğe: Ateş
Hakim Gezegen: Güneş (ışık tanrısı)
Sembol: Aslan
Vücud  Kalp, Omurga ve Sırt
Caydırıcılık : Satürn
Şanslı Numaralar: 1
Şanslı Yıllar: 19, 28, 37 ve 46
Şanslı Gezegenler: Güneş ve Mars
Şanslı Taş (Vedic): Yakut Altın
Şanslı Renk: Altın ve Turuncu
Şanslı Yön: Doğu
Çiçekler: Ayçiçeği, Kadife çiçeği, Kırlangıçotu, Tutku çiçeği, Biberiye, Aster,
Ağaçlar: Hurma, Defne, Ceviz, Zeytin, Portakal ve tüm Narenciye ağaçları.

Otlar: Safran, Biberiye,  Papatya ve Anason.

Hayvanlar: Aslan, Bütün kedigiller, özellikle de kediler.
Ülkeler: Fransa, İtalya, Romanya, İtalya, Madagaskar, Zanzibar, Romanya, Irak ve Lübnan.
Bill Clinton: 19 Ağustos 1946
Yaser Arafat: 24 Ağustos 1929
Rahibe Teresa: 26 Ağustos 1910
Michael Jackson: 29 Ağustos 1958
Warren Buffet: 30 Ağustos 1930
Cameron Diaz: 30 Ağustos 1972
Rajiv Gandhi: 20 Ağustos 1944

                  ASLAN BURCUNDA AY

Ay Aslan burcundayken, ateşli ve coşkulu, gururlu, yaratıcı, geniş fikirli ve eğlenceli sevgi dolu olacağınızı gösterir ancak aynı zamanda kendini beğenmiş, kendinden merkezli zorba olabileceğini gösterir. . Kişisel çekiciliğe, manyetizmaya ve iyi bir mizah anlayışına sahipsiniz. tiyatro, müzik, oyunculuk ve sanat dünyasına çekilebilirsin. Duygularına zarar vermenin en kesin yolu seni görmezden gelmektir. Hayatta başarılı olmak konusunda çok hırslısınız ve doğuştan ve doğal bir lider olduğunuz gibi işlerin başında olacağınız otorite pozisyonunu  istiyorsunuz. küçük veya dar düşünmeden nefret ediyorsun.

 Harika bir romantiksiniz ve başkalarını eğlendirmek için nasıl bir şov yapılacağını biliyorsunuz ama gurur ve ego, bazen otoriter, zorba ve baskın hale geldiğiniz ve kendi kendine irade ve savurganlığa karşı korunmanız gerekeceği için ilişkilerinizi zedeleyebilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar