*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Yükselen kova burcu

Translate

14 Ocak 2019 Pazartesi

Yükselen kova burcu

yükselen kova özellikleri Yöneticiniz Uranüs (Değişiklik,Özgürlükleri temsil eder)

Grubunuz: Hava,

Üstün yeteneğiniz: Sağduyu dayanışma

Yenmeniz gereken huyunuz: İhmalcilik ve paraya değer vermemek

Uğurlu gününüz: Pazar

Uğurlu sayılarınız: 4, 8, 10, 84,

Uğurlu taşınız: Kristal ve yeşim

Uğurlu renkleriniz:koyu mavi ve lacivert

Uğurlu çicekleriniz:Zerren, menekşe, kır çiçekleri ve kuşburnu Uğurlu kokularınız: Sümbül, yasemin,

Yükselen Kova


Kova Yükselen Özellikleri ve Temel Özellikleri

Yükselen Kova ve Fiziksel Görünümleri

Kova yükselenlerinin genellikle ince bir figürü vardır. Genellikle gruplarındaki zayıf ve uzun kişi olarak görülebilirler. Uzun boyları ve ince bir vücutları eğilmelerine neden olabilir. Genellikle nispeten daha büyük bir yüz, boyun, sırt ve ayağa sahiptirler.

                    Yükselen Kova

Yürüyüşleri neşeli ve rahat. Tatlı siyah saçları var. Yüzleri bir ciddiyet duygusu yaysa da, kendilerini rahat bir rahatlıkla taşırlar. Onların önemli özelliği, doğal bir canlılıkla çekici olabilen gözleridir.

Ayrıca araştıran bir bakışları var ve kendilerine özgü bir görünüm sergiliyorlar. Yükselen Kova Yerlileri, bireysel olarak ya eksantrik ya da ciddidir, ancak durum ne olursa olsun, kendilerine sadık ve orijinal olmaya sadık kalırlar.

 

Yükselen Kova'nın Zihinsel Eğilimleri

 

Yükselen Kova  doğaları gereği yardımseverdir. İyi kalpli bireylerdir ve bağımsızlıklarına değer verirler. özgürlüklerini sevdikleri için hiçbir şeye bağlı olamazlar.

 

Yükselen Kova bütünsel varlıklardır, genellikle insanlığın ve içinde yaşadığımız dünyanın iyiliği ve refahı için bir şeyler yapmak isterler.

Nazik kalpleri ve ilginç kişilikleri, onlara farklı yaşam alanlarından çeşitli arkadaşlar kazandırır. Bu bireyler yeni yerler görmeyi ve keşfetmeyi sever ve hevesli gezginler olarak adlandırılabilir.

Kendilerine sadık kalan güvenilir bir arkadaş çevreleri var. Bu yükselişin yerlileri, arkadaşlarına ve ailelerine karşı son derece korumacı ve sevgi dolu.

 

Kova yükselenleri aktif bireylerdir ve zihinsel uyarım sağlanmadıkları takdirde sıkılma veya ilgilerini kaybetme eğilimindedir. Kova havadar bir burçtur, bu nedenle zihinleri sürekli meşguldür ve sürekli aktif kalmaları gerekir. Zihinsel kapasiteleri büyüktür ve yeni ve yenilikçi fikirler üretmekte iyidirler.

 

Kova yükselenleri "Bizim sadece bir hayatımız var" atasözü ile yaşarlar, hayatlarını bilir ve değer verirler. Bu yükselişin yerlileri hayatta yüzmek istemiyorlar, ancak her parçasını yaşadıklarından emin olun.

 

 

Kova Yükselen  bilgiye açlık duyarlar ve hayatta karşılaştıkları tüm farklı deneyimlerden ve insanlardan bilgi aramaktan zevk alırlar. Hayata ve tavırlara yaklaşımları, onlara gizemli bir hava katıyor. Onlar da özel bireylerdir ve bu öngörülemezlik havası onların dünyaya karşı dış koruyucu kabuklarıdır.

 

Kova yükselenleri, düşüncelerini ve fikirlerini başkalarıyla iletme konusunda istekli bireylerdir. Ancak biraz daha geleneksel olan insanlara karşı isyankar ve muhalif görünebilirler. Kova yükselenleri, konuşmalarında daha diplomatik olmaya çalışırlarsa daha iyisini yapabilirler.

 

Yükselen kovalar doğuştan gelen zekaları ve her anı dolu dolu yaşama istekleri nedeniyle büyüleyici görünürler. Aynı zamanda doğal olarak utangaç ve oldukça hassas bireylerdir, utangaçlıkları iyi kalpli ve canlı bir kişiliğiyle tamamlanmaktadır. Bununla birlikte, bilgileri ve diplomatik olmayan doğası, diğer insanlar için gürültülü gelebilir.

 Doğaları romantik ve pragmatik bireylerin ikiliği ile tamamlanır. Yeni bir fikir veya projeye ihtiyaç duyulduğunda, Kova'nın yükselen  ideal adaylardır.

 Başkalarına son derece faydalıdırlar ve ihtiyaç duydukları zaman yardıma muhtaç bir kişiye yardım etmek için ellerinden geleni yaparlar, ancak seviyelerini en iyi şekilde deneyebilirler, ancak soruna duygusal olarak bağlanmazlar.

 Yükselen Kova'nın Sağlığı

 

Kova yükselenleri doğal olarak sağlıklı bireylerdir. Bununla birlikte, zihinsel aktiviteyi fiziksel aktiviteden daha çok isterler ve bu da sonunda istenmeyen kilo almalarına yol açabilir.

 

Atardamarların tıkanması ve sertleşmesi, düşük tansiyon ve anemi gibi Kova burcu yerlileri vücutlarında dolaşım sorunlarından muzdariptir .

 

Kovalar aynı zamanda oldukça azimli bireylerdir ve genellikle çalışırken yemeklerinden ödün verirler. Bu düzensiz diyet ve sağlıksız atıştırma, hazımsızlık ve değişken iş sorunları ile ilgili birçok soruna yol açabilir.

 

Kova Yükselen  aşırı aktif olma eğilimindedir. Bu, hassas beyinleriyle birleştiğinde, Kova burcunun yükselenleri arasında şiddetli endişe ve strese yol açar.

 

Hiperaktif ve hassas zihinleri huzursuzluğa ve sinir yorgunluğuna eğilimlidir. Bu aşırı yük ve stres uykusuzluğa ve hafıza kaybına da yol açabilir. Kova yükselenleri ayrıca kuru cilt ve saç problemlerinden rahatsızlık duyabilir.

Balık, istiridye, kümes hayvanları, ton balığı, turp, kereviz, lahana, mısır, limon, portakal ve armut gibi yiyecekler, Kova burcunun  için faydalıdır. Kova yükselenleri tam tahıllı ekmekler, sebzeler ve meyvelerden de yararlanabilir.

 

Ayrıca, bol miktarda kafein anksiyete veya sinirlilik gibi sinir sistemi sorunlarını tetiklediği için kahve alımını da azaltmalıdırlar. Bu yükselişin yerlileri, bitki çaylarını gevşetmek için daha uygundur.

 

Bu ayrıca, iş yüklerinden zihinsel olarak bunalmaktan kaçınmak için düzenli iş molaları verdiklerinden emin olmalıdır.

 

Zihinsel ve ruhsal sağlıklarını kontrol altında tutmak için yoga ve meditasyon yapabilirler. Spor ve atletizm gibi egzersiz ve fiziksel aktiviteler, uzun vadede Kova burcuları için verimli olabilir.

 

Yükselen Kova'nın Finansmanı

 

Yükselen Kova Evleri'nin mali durumlarını etkileyen farklı hizalamaları aşağıdaki gibidir.

 

İkinci Ev Balık'ta: Balık'taki ikinci evin hizalanması, Kova'nın yükselenlerini mali meseleleri söz konusu olduğunda giderek daha duygusuz hale getiriyor. Parasal zenginlikleri konusunda ciddi değiller hayalperesttir .  finansal refah için yenilikçi ve parlak fikirler üretme konusunda zihinsel potansiyele sahiptir, ancak finansal konulara ilgisizlikleri, planlarını takip edememelerine neden olur. Bu yerliler, başkalarının mali durumlarından yararlanabilecekleri noktaya dikkatsizdir.

Zeki insanlar olmalarına rağmen, Kova yükselen mali durumlarını ciddiye almaları ve hedeflerine ve fikirlerine ulaşmak için çalışmaları gerekir. Kova burcu yükselenleri finansal sorunlarını görmezden gelmeye devam ederse, bunun felaketle sonuçlanacak sonuçları olabilir ve başkaları tarafından da dolandırılabilirler.

 

 Yükselen Kova  para söz konusu olduğunda harcama yapan ve cömert insanlardır. Başkaları için büyük masrafları ikinci kez düşünmeden ödemekten çekinmezler. Bu dikkatsizlik tutumu bazen onların başkaları tarafından kullanılmasına ve yararlanılmasına yol açabilir.

 

Altıncı Ev Yengeç'te: Yengeç'teki altıncı evin hizalanması, Kova burcunun yükselenlerinin işlerine ve iş arkadaşlarına duygusal olarak bağlı olmalarını etkiler. Akranlarını derinden önemseyen ve işyerine duygusal olarak bağlı olan iyi kalpli bireylerdir. Olumsuz yanı, işyerine olan saplantıları, hayattaki diğer önemli şeyleri hafife almalarına yol açar.

Kişisel yaşamları ve aileleri bu davranışın yükünü taşıyabilir ve işlerine olan saplantıları nedeniyle tam bir arka koltukta oturabilirler. Bu aynı zamanda fiziksel ve zihinsel sağlıklarına ilişkin ciddi yansımalara da yol açabilir. Yükselen Kova burcuları, yaptıkları iş nedeniyle aşırı stres yaşamamak için iş hayatlarından düzenli olarak ara vermelidir. Aileleri ve arkadaşları için yeterli zamanı olan düzenli molalar, Kova burcunun yükselenlerinin zihinsel ve fiziksel sağlıklarını korumalarına yardımcı olabilir.

 

Öte yandan, bu uyum aynı zamanda uygun çalışma ortamı ve iş güvenliğinin Kova burcunun yükselenleri için önemli olduğunu vurgulamaktadır. İş arkadaşlarından veya astlarından herhangi biri profesyonel yaşamlarında herhangi bir sorunla karşılaşırsa, Kova burcunun yerlilerinin yükselen yardımına güvenebileceklerinden emin olabilirler.

 

Onuncu Ev Akrep'tedir: Akrep'teki onuncu evin ikametgahı, yükselen bir Kova'yı mesleğine giderek daha kararlı hale getirir. Bu yükselenler, mesleklerine tamamen bağlıdırlar ve karşılaşabilecekleri engellere teslim olmazlar.

Mesleki hedeflerini gerçekleştirmek için yönlendirilen ve motive edilen son derece hırslı bireyler. Bu bireyler, fiziksel ve zihinsel sağlıklarını kontrol altında tutarlarsa başarılı olacaklardır. Daha sıklıkla bu yerliler kendilerini fiziksel ve zihinsel olarak sınırlarına zorlama eğilimindedir, bu da başarıya giden yoldaki en büyük engeldir.

 

İyi dengelenmiş bir çalışma rejimi, Kova burcunun yükselenlerinin hayallerini gerçekleştirmelerine ve başarıyı çekmelerine yardımcı olabilir. Yükselen Kova Yerlileri, nazik ve zeki oldukları için bir üne sahiptir, dolayısıyla daha iyi bir halk etkisine sahiptirler. İnsanlar hayattaki pek çok konuda fikirlerini anlar ve saygı duyar. Bu yerliler aynı zamanda yeni fikirler ve yaratıcılık gerektiren mesleklere de meyillidir. Pek çok dinamik problem ortaya çıkaran araştırma ve yaratıcılıkla ilgili çalışmalar, Kova burcuları için çekicidir.

 

Yükselen Kova İçin Aşk ve Evlilik

 

Yükselen Kova adamı eksantrik bir aşıktır. Hayattaki normal şeylerle ilgilenmiyor ve aynı zamanda sıra dışı birini istiyor. Eksantrik zevklerini ve fikirlerini tamamlayan bir ortak istiyor. Bir partnere yerleştiğinde sadık ve kararlı bir aşıktır. Ancak Kova burcunun havadar bir burç olduğu ve havadar burç ailesinde bir istisna olduğu söylenebilir. Zodyak'taki tüm havadar burçlardan Kova, eşini aldatmayı tercih etmeyen tek burçtur.

Partneriyle olan ilişkilerinde şeffaftır ve hayattaki temel kaygısı özgürlük olduğu için aceleyle yerleşmeye pek hevesli değildir.

 

Yükselen Kova insanı, evlendikten sonra bile aşağı yukarı aynı kişi olarak kalacaktır. Yaşam tarzı ve düşünce süreci evlendikten sonra çok daha az etkilenir. Hayatına uyum sağlamak için değişiklikler yapan ve ona bağlı bir eş arar. Aynı zamanda bağımlı kocalar ve evlilik yaşamlarında eşlerinden destek arıyorlar. Yükselen Kova burcu bir adam, ilişkisinde yalan söylemeyecek veya aldatmayacak, ancak diğerlerinden farklı olduğu için toplumda kendini yabancı gibi hissedebilir.

 

Ayrıca sevgiye olan ihtiyacı ile yaşamdaki özgürlüğe olan değeri arasında sürekli olarak çatışacaktır. Ancak ilişkisinde çok fazla taviz vermeyen inatçı bir ortak olabilir. Genellikle işlerin kendi yolunda yapılmasını ister ve tavrındaki bu katılık aşk hayatında ve evliliğinde bazı sorunlar yaratabilir.

 

Kova Yükselen Kadın

 

Yükselen Kova kadını sosyal çevrelerde pek yer almaz ve bir şekilde izole bir varlıktır, ancak mesafeli tavrına rağmen birçok erkek ona ilgi duyma eğilimindedir. Sürekli şikayet eden ve kötümser insanların yanında olmaktan nefret ediyor. Sadece sadık ve kendini adamış bir kocaya razı olmayacak, aynı zamanda en iyi arkadaş olabileceği zeki ve esprili bir arkadaş istiyor.

 

Yükselen Kova kadını için eşini seçerken saygı, arkadaşlık ve anlayış önemlidir. Başlangıçta bir kişiyle gerçekten ilgilenmeyebilir, yalnızca fikirleri ve düşünce süreciyle ilgilenebilir. İstikrarlı bir evlilik istemesine rağmen, geleneksel bir aileyle ilgilenmiyor. Bireyselliğe sadık bir inanan ve eşinden de aynısını bekliyor.

 

Kova burcu bir kadın için ideal partner, kendisi kadar tutkulu ve özgür olan kişidir. Kendisiyle ilgilenilmeyi seviyor ve seyahat edebileceği ve dünyanın farklı yerlerini birlikte deneyimleyebileceği birini arıyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme