Ay başak burcu ( 23:20 Terazi burcu 06:40) etkileriChitra  14 Nakshatra Başak 23 ° 20 ′ ile Terazi 6 ° 40 ′ arasındadır)
Karakteristikleri:genel olarak sağlıklıdır yaşlarını göstermezler ve daha genç görünürler. İlk görünüşte oldukça zayıf  görünebilirler, ancak büyük bir dayanıklılığa sahipler ve çok kaslıdırlar


Chitra Nakshatra Anlamı: Mükemmel, seçkin
Chitra Nakshatra Efendisi: Mars Venüs  Sembolü: İnci
Shakti (gücü… / /): Hayatta liyakat kazanma yeteneği

Chitra Nakshatra : Alın  Göğüs
Chitra Nakshatra Evliliği: Hayırlı
Chitra Nakshatra Cinsiyet: KadınTaş: Mercan
Chitra Nakshatra Şanslı harfler: P&R Şanslı Renk: Siyah Şanslı  Sayılar: 9
Chitra Nakshatra  Hayvan adı: Dişi Kaplan

Chitra Nakshatra Ağacı: Bilva
Chitta takım yıldızında doğanlar, sağlam ve dirençli bir gövdeye, doğal sık ve modern kesimli saçlara ve mükemmel bacaklara sahip olurlar.
Chitta doğumlu doğumlu kişiler 22, 27 veya 32 yaşlarına gelinceye kadar genel olarak rahat bir hayat yaşayamazlar. 33 – 54 yaş arası dönem onların altın çağları olacaktır.
Bu kişiler, aşkları uğruna çok para harcarlar ve Yeni Ay’dan önce doğdukları için mutlu bir evlilik yaşamının tadını alamazlar. Evlilikte çiftler arasındaki ilişkide küçük konularda sık sık sürtüşme yaşadıklarından çocukları geç olur…
Böbrek ve mesane, beyin humması, parazitler ile bağlantılı hastalıklar, tümörler, apandisit sorunları ve bazı iltihaplar, bu kişilerin maruz kalabileceği hastalıklardandır

Chitra Nakshatra 1. Pada: Güneş tarafından yönetilen Aslan Navamsa'nın ilk padası, içsel benliği anlama ve gerçek hayatta uygulamaya koymaya odaklanır. gururu, kendini ifade etmenin olumlu ve bencillikten yoksun olması için kontrol edilmesi gerekiyor.


Chitra Nakshatra 2. Pada:  Başak burcu  Mercury tarafından yönetiliyor ve buradaki odak nokta ayrımcılık, öz disiplin ve grup aktivitelerinde yer almak. Tutkuların genellikle bu pada'da meyveye ulaştığı görülmüştür.


Chitra Nakshatra 3. Pada: Terazi Navamsa'sına düşüyor ve Venüs tarafından yönetiliyor.  müzik, sanat ve egzotik bilimler üzerinde. Ayrıca gereksiz harcamalara ve iyi işlerin geri alınmasına dikkat edilmesi gerekirChitra Nakshatra 4. Pada:  Akrep Navaması'na ve Mars tarafından yönetiliyor. Her türlü tutkunun peşinden koşar ve enerjisi çok yüksektir.. Enerjiyi olumlu bir şekilde kanalize etmek için bilinçli bir çaba gösterilmelidir.
.

Yorum Gönder

0 Yorumlar