Swati-Nakshatra

            Swati-Nakshatra

(15 Swati - Terazi burcu 6:40 - 20 :00

Swati Nakshatra Karakteristikleri: Hareketli sert kadın, Yumuşak konuşma, şefkatli, ticarette yetenekli, yardımsever tutkuları kontrol eder
Swati Nakshatra Anlamı: Bağımsız, kılıç
Swati Nakshatra yönetici : Rahu  
Swati Nakshatra Sembolü: Mercan, safir
Swati Nakshatra İlahı: Vayu: Rüzgar gibi dağıl
Swati Nakshatra Evliliği: Uğurlu Cinsiyet: Kadın
Swati Nakshatra Değerli Taş: Gomedhaka
Swati Nakshatra Şanslı harfler: R & LŞanslı Renk: Siyah
Swati Şanslı Sayılar: 4 Ortak Adı: Kraliçe'nin Çiçeği
Swati Nakshatra Elemanı: Ateş Hayvan adı: Erkek Bufalo
Swati Nakshatra Ağacı: Arjuna Ağacı (Matti)
Sembol Bir bitkinin sürgünü, mercan
hayvan sembolü erkek bufalo
Başkanlık Tanrısı Vayu, rüzgar tanrısı
Gezegenin Yönetici Tanrısı durga

Swati Nakshatra'nın 4 padası

1 st çeyrek Jüpiter tarafından yönetilir

2 nd çeyrek Satürn tarafından yönetilir

3 rd çeyrek Satürn tarafından yönetilir

4 th çeyrek Jüpiter tarafından yönetilir

Doğa Devalar (Tanrı gibi)
Kişilik  Pasif  Cinsiyet Dişi
Numara 15
doşa Kapha
Guna Tamasik
Yangın  eğilim hareketli
Kuş Bal arısı
Ağacın Ortak Adı Arjuna
Ağacın Botanik Adı Terinalia
tohum sesleri Ru, Re, Ro, Tacinsiyet: Kadın

Swati Nakshatra'nın cinsiyeti kadındır ve bu Nakshatra'nın şefkatli, merhametli, hayırsever ve tatlı dillidir. Sakin ve kontrollü bir yapıya sahiptirler ve muhtaç ve acı çekenlerle ilgilenirler.


Doşa: Kapha

Swati doğumlu insanlar, canlılıklarının korunması için bu doshaya dikkat etmelidir. Mide ağrısı, hazımsızlık ve iştahsızlık,

Guna: Tamasik

Swati Nakshatra'nın gunası, bu Nakshatra kişileri aşırı hoşgörülü ve müsrif olabileceğinden dolayı Tamasik'tir. Ayrıca tembel olabilirler. inatçı, eleştirel ve asabi.


Element: Ateş

Swati Nakshatra, bu Nakshatra' kişileri tutku ve coşku veren Ateş elementi tarafından yönetilir. Aynı zamanda hedeflerine ulaşmak için enerji ve canlılık verir. cesur ve yiğittir ve kelimenin tam anlamıyla hayatta kalanlardır.

Kuş: Bal arısı

Swati Nakshatra'nın simgesi olan kuş, hem bağımsız olarak hem de bir ekip içinde çalışma yeteneğini ve hedeflerine ulaşmak için sabrı gösteren bal arısıdır. Son derece verimlidirler ve hedeflerine ulaşmak için her zaman motive olurlar.

Swati Nakshatra'da yükselen sahip olanlar genelde Kibar, mutlu, komik, dini, elbiseler, psikoloji, tıp, siyasi doğaya ilgi duyuyorlar, doğum yerinden uzak yaşıyorlar.


Swati'de Ay


Dürüst, şefkatli, doğru, ünlü, zekice bir konuşma, cömert doğası, sıcak tavizli, bağımsız, gezgin, 30 yaşından sonra ilerleme, insani kaygı, hayırsever genellikle müzikal, sanatsal, yaratıcı, sezgisel ve psişiktir. İyi iş ve finans becerilerine sahipler ve iyi iletişimciler. İyi öğrenenlerdir, yaklaşımları konusunda bilgili, meraklı ve esnektirler. Korunmasız olabilirler ama hayatta kalanlar iyi. Ancak, değişken, huzursuz ve kararsız da olabilirler.

Swati takım yıldızında doğanların kendine özgü fiziksel özelliklerinden biri, ayaklarının altı- kavisli ve ayak bileğinin görünür olmasıdır. Onun bu özelliği kadınların çok cazip ahenkli ve yavaş bir yürüyüşe sahip olmalarına neden olur. Bu kadınların yürüyüşleri, tıpkı bir terazinin iki tarafının uyumlu bir şekilde aşağı-yukarı salınması gibidir.

Swati takım yıldızında doğanlar; ılımlı, tartışmadan uzak duran, dürüst, doğruları söyleyen erdemli, sempatik ve sevgi dolu olurlar ve toplumda çok yüksek konumlara gelirler. Bu kişiler barışı seven özgür ruhlardır. Ne başkalarının malında mülkünde gözü vardır, ne de onlarla ilgilenir.

Bu kişiler işleriyle ilgili eleştirileri sevmezler. Zekaları ile giriştikleri her işi hemen hemen mükemmel bir şekilde kotarırlar. 25 yaşına kadar, zengin bir ailede doğmuş olsalar bile çeşitli maddi kayıplar yaşarlar ancak öte yandan 30 yaşına kadar mesleki veya kariyer anlamında da ciddi gelişimler gösterirler. 40 – 60 yaşları arası altın çağlarını yaşarlar.

Swati takım yıldızında doğanların sağlığı görünüşte çok iyidir. Fakat bronşit, astım, göğüs ağrısı, kırık ayak bilekleri, bel sorunları, ve rahim problemlerinden muzdarip olabilirler.

Swati Nakshatra 1. Pada: Jüpiter tarafından yönetilen Yay Navaması'na düşer. odak meraklı olmak ve huzursuzluğunuzun üstesinden gelmek. Seyahat etmek

Swati Nakshatra 2. Pada: Satürn'ün yönettiği Oğlak Navaması'na düşer. materyalizmi temsil ediyor. Burada yerli çok topraklı ve sabittir.

Swati Nakshatra 3. Pada: Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor. odak nokta ortak hedeflere ulaşmak için yaratıcılık, bilgi ve takım ruhudur.

Swati Nakshatra 4. Pada: , Jüpiter'in yönettiği Balıklar Navamsa'sına düşüyor. Ruhsal olarak en esnek ve gelgit ile memnuniyetle yüzüyor.


SWATİ YÜKSELEN VEYA AY BURCU OLAN İNSANLARBu nakshatra ile doğan insanlar genellikle kararlara varmak için zaman alır. Bazen gecikme o kadar uzundur ki karar vermemek anlamına gelir.


nakshatranın bulunduğu burcunun materyalist doğası ile birleştiğinde, Ay burcu veya Yükselen olarak gören insanların zihni odaklama zorluğu olduğu anlamına gelir. Hepimizin bildiği gibi, zihin insanların en verimli ama en uçucu ve değişken yönlerinden biridir. Bu yüzden çabalarında başarı elde etmek için bu nakshatra ile insanlar kendilerini 'topraklamanın' bir yolunu bulmalıdır.


Bu, meditasyon yaparak ve düşüncelerine daha sakin bir taraf getirerek veya bunu başarmalarına yardımcı olabilecek insanlarla ilişkilendirerek bir dünya elementini yaşamlarına sokmak anlamına gelir. Hayattaki diğer 4 elementin dengesini korumak için sürekli olarak materyalist kazançlar peşinde koşmaya ve aşırı zevklere düşmeye karşı korunmaları gerekiyor.


Swati insanları yaratıcı ve yenilikçi olma yeteneği ile kutsuyor. Venüs'ün ödünç verdiği karizmayı göz önünde bulundurarak sosyal ağ kurma ve diğer insanlarla etkin bir şekilde etkileşim kurma yeteneğine sahiptir. Bu yeteneği dengeli bir davranışa sahip olmak için pratik forma sokmak daha da önemlidir. Bu tür insanlar tarafından dikkat edilmesi gereken şey, fikirleri fiziksel olarak uygulamaya koymamaktan kaynaklanan uyuşukluk veya ataletten uzak durmaktır.
 
Özellikle, böyle insanlar Venüs'ün ödünç verdiği karizmayı göz önünde bulundurarak sosyal ağ kurma ve diğer insanlarla etkin bir şekilde etkileşim kurma yeteneğine sahiptir. Bu yeteneği dengeli bir davranışa sahip olmak için pratik forma sokmak daha da önemlidir. Bu tür insanlar tarafından dikkat edilmesi gereken şey, fikirleri fiziksel olarak uygulamaya koymamaktan kaynaklanan uyuşukluk


Venüs
'ün fiziksel özellikleri ve Rahu'nun inovasyonu ile, bu tür insanların içinde bulunan meslekler arasında şarkı söyleme, müzik, havacılık (pilotlar veya hava temsilcileri), ağ iletişimi sağlayan BT ticareti, diplomatik mesajlar veya yazılım veya etkileşimli ile ilgili olanlar bulunur. web siteleri. Swati, halkla ilişkiler, satış ve rüzgârdan söz etme gibi şeyler için iyidir, bu nedenle iletişim önemli bir özelliktir.


Diğer önemli mesleklerden biri, enerji iyileşmesini sağlamak için psişik ve sezgisel güçlerini kullanmayı içerir. Bu insanlar, başkalarının zihinsel, duygusal ve hatta fiziksel yaralarını iyileştirmelerine yardımcı olmak için en iyi yaratıcılık, sezgi, psikolojiden yararlanabilir.Ek olarak, Satürn, Swati'yi Ay işareti veya Yükselen olarak gören bir kişinin burçlarına iyi yerleştirilirse, bu gezegen harika sonuçlar verebilir. Satürn'ün Terazi'de yüceltildiği ve en iyi Swati'ye yerleştirildiği bilinmektedir. Burçtaki iyi yerleştirilmiş bir Satürn, Satürn'ün bir yaşam olayına istikrar ve kalıcılık getirmesi nedeniyle böyle bir yerlinin harika bir hayata sahip olma şansını artıracaktır.

DAHA FAZLASI..

Swati Nakshatra 5193584294512963613

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Mars Başak burcunda Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item