Ay terazi burcu 06:40 20 :00 ( Nakshatra: Swati)
Swati 15 Nakshatra (Swati - Terazi burcu 6:40 - 20 arasında değişmektedir)

Swati Nakshatra Karakteristikleri: Yumuşak konuşma, şefkatli, ticarette yetenekli, yardımsever tutkuları kontrol eder


Swati Nakshatra Anlamı: Bağımsız, kılıç
Swati Nakshatra  yönetici : Rahu  Venüs  Diş ve Mide
Swati Nakshatra Sembolü: Mercan, safir
Swati Nakshatra İlahı: Vayu: Rüzgar gibi dağıl
Swati Nakshatra Evliliği: Uğurlu Cinsiyet: Kadın
Swati Nakshatra Değerli Taş: Gomedhaka
Swati Nakshatra Şanslı harfler: R & LŞanslı Renk: Siyah
Swati Nakshatra Şanslı  Sayılar: 4  Ortak Adı: Kraliçe'nin Çiçeği
Swati Nakshatra Elemanı: Ateş Hayvan adı: Erkek Bufalo

Swati Nakshatra Ağacı: Arjuna Ağacı (Matti)

Swati  takım yıldızında doğanların kendine özgü fiziksel özelliklerinden biri, ayaklarının altı- kavisli ve ayak bileğinin  görünür olmasıdır. Onun bu özelliği kadınların çok cazip ahenkli ve yavaş bir yürüyüşe sahip olmalarına neden olur. Bu kadınların yürüyüşleri, tıpkı bir terazinin iki tarafının uyumlu bir şekilde aşağı-yukarı salınması gibidir.
Swati  takım yıldızında doğanlar; ılımlı, tartışmadan uzak duran, dürüst, doğruları söyleyen erdemli, sempatik ve sevgi dolu olurlar ve toplumda çok yüksek konumlara gelirler.   Bu kişiler barışı seven özgür ruhlardır. Ne başkalarının malında mülkünde gözü vardır, ne de onlarla ilgilenir.
Bu kişiler işleriyle ilgili eleştirileri sevmezler. Zekaları ile giriştikleri her işi hemen hemen mükemmel bir şekilde kotarırlar.  25 yaşına kadar, zengin bir ailede doğmuş olsalar bile çeşitli maddi kayıplar yaşarlar ancak öte yandan 30 yaşına kadar mesleki veya kariyer anlamında da ciddi gelişimler gösterirler.  40 – 60 yaşları arası altın çağlarını yaşarlar.
Swati  takım yıldızında doğanların sağlığı görünüşte çok iyidir. Fakat bronşit, astım, göğüs ağrısı, kırık ayak bilekleri, bel sorunları, ve rahim problemlerinden muzdarip olabilirler.

Swati Nakshatra 1. Pada: Jüpiter tarafından yönetilen Yay Navaması'na düşer. odak meraklı olmak ve huzursuzluğunuzun üstesinden gelmek. Seyahat etmek


Swati Nakshatra 2. Pada: Satürn'ün yönettiği Oğlak Navaması'na düşer. materyalizmi temsil ediyor. Burada yerli çok topraklı ve sabittir.


Swati Nakshatra 3. Pada: Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor. odak nokta ortak hedeflere ulaşmak için yaratıcılık, bilgi ve takım ruhudur.


Swati Nakshatra 4. Pada: , Jüpiter'in yönettiği Balıklar Navamsa'sına düşüyor. Ruhsal olarak  en esnek ve gelgit ile memnuniyetle yüzüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar