Ay yengeç 03:20 16 :40 (Nakshatra: Pushya)Pushya 8  NakshatraYengeç burcu Derece 3:20 - 16:40 arasında değişmektedir)
Karakteristikleri: mutlu, saygı duyulan, kararlı görüşlü ve iyi görünüme sahip
Pushya Nakshatra Anlamı:, çiçek, en iyisi Yönetici  Lordu: Satürn Ay 
Pushya Nakshatra Vücut : Ağız, yüz Dudaklar
Pushya Nakshatra Symbol: İnek, ok, çiçek meme
Pushya Nakshatra - Devaların öğretmeni: Manevi enerji yarat
Pushya Nakshatra : Işık (Lagu)Evliliği: Hayırlı
Pushya Nakshatra Tercüme: Beslenme sağlamak
Pushya Nakshatra Cinsiyet: ErkekTaş: Mavi Safir
Pushya Nakshatra Şanslı harfler: H & D Renk: Kırmızı
Pushya Nakshatra Şanslı veya Uygun Sayılar: 8
Pushya Nakshatra Kuş: Deniz Karga Hayvan Sembolü: Aja (Keçi)
Pushya Nakshatra Ağacı: Ashwatha Vriksha / Peepal


Pushya takım yıldızında doğanların  vücudun yapısını ve görünümünü tanımlamak veya tarif etmek çok zordur. Bu kişilerde fark edilir bir boy kısalığı, açık kumral ten, ve yüzlerinde bir işaret veya yara izi olabilir.
Bu kişilerin çok dostane bir karakteri vardır ve bu bazı durumlarda suistimal edilebilmektedir. Bu kişiler samimi ve sevecendir, dine inanan muhafazakar bir yapısı vardır. Bu takım yıldızında doğanların çok hassas bir kalbi vardır. Bilgili, sosyal ve yardımseverdir.
Çoğu zaman 15-16 yaş ile 32 yaş arası yoksulluğun pençesindedir. 33 yaşından itibaren ekonomik, sosyal ve sağlık alanında önemli iyileşmeler ve değişimler yaşayacaktır.
Bu kişilerin 14-16 yaşlarına kadar çocukluk dönemlerini sağlıklı bir şekilde geçirmesi zordur. Safra taşları, mide ülseri, sarılık, öksürük, egzama ve meme kanseri, bu kişilerin sınav edileceği olası hastalıklardır.


Pushya Nakshatra 1. Pada: Güneş'in yönettiği Aslan Navamsa'da düşüyor. Burada odaklanma başarı, zenginlik, aile ve ataların gururudur. 


Pushya Nakshatra 2. Pada: Merkür tarafından yönetilen Başak Navaması'na düşer.  çalışkan profesyonellerin başkanıdır dakik ve titizdir


Pushya Nakshatra 3. Pada: Venüs tarafından yönetilen Terazi Navamsalarına düşer. Buradaki odak nokta ev, lüks ve yaratıcılık  konforudur.  elverişli gezegenler Merkür, Satürn, Venüs ve Ay'dır.


Pushya Nakshatra 4. Pada:, Mars tarafından yönetilen Akrep Navamsa'sına düşüyor ruhsal  güçlerle y bağlantı kurmaya çalışan gizli yönleri temsil ediyor. Hoşgörüsüzlük ve başkalarına çok fazla bağımlılık gibi olumsuz özellikler de burada ortaya çıkıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar