Ay ikizler burcu punarvasu 20:00 İKİZLER 03:20 YENGEÇPunarvasu  7 Nakshatra 20 derece  İkizler 03 :20 Yengeç  )

Karakteristikleri:Fikri ve manevi bilgelik, dünyasal refah, sevimli, yumuşak sözlü, sabırlı


Punarvasu Nakshatra Anlamı: Işığın dönüşü Yöneticisi : Jüpiter Ay 
Punarvasu Nakshatra Body- Parashara: Yanaklar parmaklar
Punarvasu Nakshatra Sembol: Okların sadakati - Tanrıların annesi
Shakti (gücü /…): Zenginlik  maddesel kazanma kabiliyeti
Punarvasu Nakshatra Evlilik: Hayırlı değil Cinsiyet: Kadın
Punarvasu Nakshatra Değerli Taş: Sarı Safir
Punarvasu Nakshatra Şanslı harfler: K & H
Punarvasu Nakshatra Şanslı Renk: Gri veya Kurşun
Punarvasu Nakshatra Şanslı veya Uygun Sayılar: 3
Punarvasu Nakshatra Ortak ad: Bambu
Punarvasu Nakshatra Kuş: Kuğu
Punarvasu Nakshatra Yoni / Hayvan Sembolü: Dişi Kedi

Punarvasu Nakshatra Ağacı: ruksha ve BambuPunarvasu takım yıldızında doğanların gözleri alaca, saçları kıvırcık, yüzleri uzun ve burunları havadadır.  Bu kişilerin yüzünde veya başlarının arka tarafında kendilerine has bir işaret ya da leke vardır.
Punarvasu takım yıldızında doğanlar tatlı bir konuşma uslübuna da sahip olsalar, akrabaları ve komşuları ile sık sık sürtüşme içerisine girerler. Bu tatlı konuşmaları bazen çok tartışmacı olabilir. Ancak bu kişiler hayırseverdir ve Allah inancı taşırlar. Bu kişiler müziğe düşkündür, dansı sever.

Eğitim, Gelir / meslek kaynakları: müziğe düşkün ve çeşitli halk dansları konusunda uzmanlık kazanırlar . Sahnede bu yeteneklerin yorumlanması şöhret ve hatta para getirecek.


Bu takım yıldızının insanların hayatları 32 yaşına kadar  çok iyi olmayacaktır. Dolayısıyla  yaş 32 yaşına kadar herhangi bir büyük işe kendisi dahil edilmemelidir.
Bu kişilerin herhangi ciddi bir sağlık sorunu olmasa da, en ufak problem bile onun için bir endişe kaynağı olacaktır. Bu kişiler  çok su içer. ve güçlü sindirim sistemleri vardır. Sarılık, tüberküloz, guatr, mide rahatsızlığı ve kulak sorunları karşılaşabilecekleri muhtemel hastalıklardır.

Punarvasu Nakshatra 1. Pada: Mars tarafından yönetilen Koç Navamsa'ya düşer.  macera ve diğer çeşitli aktiviteler. Amaç takım ruhuyla hedeflere ulaşmaktır.


Punarvasu Nakshatra 2. Pada:, Venüs tarafından yönetilen Boğa Navamsa'sına düşüyor. Toprak tarımsal faaliyetleri  sabit ve materyalist konforlar üzerinedir.


Punarvasu Nakshatra 3. Pada: Merkür tarafından yönetilen ikizler Navamsa'sına düşüyor.  hayal gücü, bilim ve zihinsel aktivitelerdir.Punarvasu Nakshatra 4. Pada:, Ay'ın yönettiği Yengeç Navamsa'sına düşüyor.  besleyici bir ruh gücü ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmektir.
Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Yorum Gönder

0 Yorumlar