Ay yengeç burcunda 16:40 30 :00 (Nakshatra: Aslesha)Ashlesha 9 Nakshatra Yengeç burcu  Derece 16:40 ′ ile 30 arası
Karakteristikleri:, acımasız, cesur ve öfke uyumuna yatkındır. Aynı cinsiyetten insanlarla yaşama eğilimindedirler. Göçebe insanlar gibi, amaçsızca seyahat ederler, istenmeyen işleri üstlenirler ve genellikle cinsel şiddet severler   sinirlenirler.


Ashlesha Nakshatra Anlamı: Kucaklayan veya yakın bir bağlantısı olan kişi
Ashlesha Nakshatra Lordu: Ay ve  Merkür  vishnu  sembolü: Sarmal bilgeliğin nagası ve  yılan, daire veya tekerlek (yılının gücü) zehirli
Ashlesha Nakshatra : Keskin, korkunç: Çiviler
Ashlesha Nakshatra: Çene
Ashlesha Nakshatra Evlilik: Hayırlı değil
Ashlesha Nakshatra Tercüme: Ashlesha aldatma, aşırı güven, aşırılık, hile, yoğun araştırma ve çalışma ile şifa  anlamına gelir.
Ashlesha Nakshatra Cinsiyet: Kadın Değerli Taş: Zümrüt
Ashlesha Nakshatra Şanslı harfler: D Şanslı Renk: Siyah-Kırmızı
Ashlesha Nakshatra Şanslı veya Uygun Sayılar: 5
Ashlesha Nakshatra : Küçük Mavi Serçe Hayvan Sembolü: Erkek Kedi (Marjala)
Ashlesha Nakshatra Ağacı: Punnaga Ağacı veya Naga Champa
Aslesha Takım yıldızında doğan kadınlar çok iyi bir görünme sahip değillerdir. Bu kişiler Mars’ın etkisiyle kaba bir görünüme sahip olurlar. Yağlanmaya olan meyilleri de bu duruma neden olabilir. Bu insanlar doğuştan utangaçtırlar. Çok yüksek ahlâki değerlere sahiptirler.
Bu kişiler, bir şeye körü körüne baştan ya da başkalarından duyarak inanmazlar.  Zengin ya da  fakir, iyi ya da kötü insanlar arasında herhangi bir ayrım yapmazlar. İnsanları, insan oldukları için severler. Kendi yaşam alanına dahil ettiği, karşılıklı olarak saygı duyduğu ve saygı gördüğü kişilerin dediklerini yapmaya hazırdır. Bu kişiler, sevdikleri insanlar için her şeyi feda edebilir.

Ashlesha Nakshatra Kadın Karakteristikleri:

 dişi, kendi kendini kontrol altına alacak,  Utangaç bir kadının temel kalitesi,vardır  Ahlaki bir karakteri var ve ona yakın  sevgili olurlar 

Eğitim, Gelir / meslek kaynakları:

Eğer eğitilirse, mesleğinde çok üretken olması ve çoğunlukla idari bir kapasitede istihdam edilmesi muhtemeldir. Ancak eğitimli değilse, balık satmakla meşgul olabilir veya çiftçi olarak çalışabilir.

Sanat ve ticaret konusunda, kendi eğitimini kendisi yapar. 35. ve 36. yaşlarında ağır para kaybı yaşabilirler.
Obezite, sarılık, bacak ve ekrem ağrıları ile dizlerde sorunlar ve mide problemleri yaşayabilirler.  Alkol ve uyuşturucu bağımlısı olmaya meyilli olduklarından, bu maddelerin de etkisiyle sık sık sinir krizine girebilirler.
Aslesha takım yıldızında doğanlar, yönetici tehlikeli gezegenlerin etkisiyle doğuştan sahip oldukları bazı şanssızlıkları kendilerine iyi bakarak ve kendilerini iyi yetiştirerek aşmak durumundadırlar…


Ashlesha Nakshatra 1. Pada: Yay Navaması'na gelir ve Jüpiter tarafından yönetilir. Zor iş ve özveri anlamına gelir. Düşmanlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ve sağlık sorunları .

Ashlesha Nakshatra 2. Pada: Oğlak Navamsa'sına gelir ve Satürn tarafından yönetilir.  son derece hırslı olacaksınız ve tüm negatif özelliklerinizi hedeflerinize ulaşmak için  sahtekarlık  kullanacaksınız.


Ashlesha Nakshatra 3. Pada: Kova Navamsa'sında yer alır ve Satürn tarafından yönetilir. Bu aşamada gizlilik hakim olacak ve siz Nakshatra'nın gizli tarafı ile ilişkilendirileceksiniz. Gezegenler, annenin sağlığını etkileyebilir.


Ashlesha Nakshatra 4. Pada: Jüpiter'in yönettiği Balıklar Navamsa'sında gelir. Burada yanılsamalar ve ahlaklar arasında bir savaş çekimi olacak. Bu, Ashlesha yılanının en son katledildiği padadır. Bu pada sırasında insanlar zayıflar ve başkalarını fazla kontrol edemezler. Babanın sağlığı olumsuz yönde etkilenebilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar