Ay koç burcu : 26:40 Boğa burcu 10 (Nakshatra: Krittika)

Ä°lgili resim
Krittika 3 Nakshatra Koç burcunda 26.40 dereceden Boğa burcunda 10.00 dereceye kadar) Karakteristikleri: Kahramanca, keskin, koruyuculuk cesurca kararlar alıp , inisiyatiflerle dolu bir yaşam


Krittika Nakshatra  Yöneticisi :Mars, Güneş, Venüs
Krittika Nakshatra Anlamı: Tıraş bıçağı / kesici
Krittika Nakshatra  Kalça, bel, bel: Kalın Kaşlar
Krittika Nakshatra Symbol: Balta, keskin kenar veya alev, tıraş bıçağı
Krittika Nakshatra İlahı: Agni - Ateş Yakmak
Krittika Nakshatra Cinsiyet: Kadın taşı kırmızı Yakut
Krittika Nakshatra Şanslı harfler: AI, U & V Renk: Beyaz
Krittika Nakshatra Şanslı  Sayılar: 1
Krittika Nakshatra Kuş: Tavuskuşu/ Hayvan adı: Dişi Koyun

Krittika Nakshatra Ağacı: Eta Tauri

Krittika takım yıldızında doğanlar normalde orta boyludurlar. İri omuzları, iyi gelişmiş kasları, kalın ve iri boyunları ve sağlam yapılı bir gövdeleri vardır. Ancak eğer aynı zamanda Satürn yönetimde iseler zayıf ve uzun bir gövdeye sahip olurlar.
Bu kişilerin hayatları 27 yaşına kadar son derece güzel olur. Bu yaştan sonra ani psikolojik veya ikincil değişiklikler nedeniyle bu güzellik yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlar.
Krittika takım yıldızında doğanlar zekidirler. Bu kişiler iyi bir tavsiye  yeteneğine sahip olup çevresindeki insanların sorunları için yol göstericidir fakat kendi hayatlarında bazı dönemlerde karşısına çıkan sorunlara çözüm yolu bulamazlar. Bu takım yıldızının insanları genelde toplum içinde saygın ve şöhret sahibi olurlar.

Eğitim, Gelir / meslek kaynakları: işe giremeyecek kadar eğitimli değiller, bu yüzden ev hanımı oluyorlar. Ayrıca tarım veya inşaat alanlarında işçi olarak yaşamını kazanabilir. .

Aile hayatı / Uyumluluk:

 Nakshatra'nın  kızı, evlilik hayatının mutluluğunu yaşayamaz. Kaçınılmaz koşullar nedeniyle ayrı yaşamaya zorlanabilir. Hamile  kalamayabilir veya bazı durumlarda 37 yaşına kadar evlenmeyebilir. İyi niyetli olsalar bile akrabalarıyla sağlıklı bir ilişki kuramazlar, çünkü kendilerini anlayamazlar. niyetleri doğru.Aldatıcı bir dünyada yaşıyor ve bu yüzden çoğu zaman kendilerini yalnız hissedecek.


Sağlık bakımından diş hastalıkları, zayıf gözler, tüberküloz stresten  beyin humması,  menenjit sorunları yaşayabilirler. .


Krittika Nakshatra 1. Pada:  Jüpiter tarafından yönetilen Yay Navaması'na düşer.  odak cömertlik üzerinedir. Cesaretleri onların ordudaki kariyerlerini sürdürmelerini bile isteyebilir. Gezegenler güç, dayanıklılık ve irade gücü verir.


Krittika Nakshatra 2. Pada:  Oğlak Navamsa'sına düşerek Satürn'e hükmetti. Burada odak, etiktir, ancak manevi olmaktan ziyade daha maddi bir tezahürü vardır.


Krittika Nakshatra 3. Pada: Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor. Cömert ve şefkatli.  odak nokta, bilgi öğrenme ve biriktirmedir.

Krittika Nakshatra 4. Pada:  Jüpiter'in yönettiği Balık Navamsa'sına düşüyor. Önemi olan manevi yaşam değil maddi rahatlığın  bilincinde olması ve onları kazanılması için çabalarının teşvik edilmesidir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar