Ay boğa burcu 10:00 23 :20 ( Nakshatra: Rohini)

Rohini 4  Nakshatra Boğa burcu 10.00 - 23.20 arası dereceler)
Karakteristikleri:Muhteşem güzellik, zenginlik, sanatsal


Rohini Nakshatra Anlamı: Kırmızı inek, Yöneticisi: Ay
Rohini Nakshatra : Gözler  Sembol: Savaş arabası
Rohini Nakshatra Evlilik: Uğurlu Cinsiyet: Kadın
Rohini Nakshatra Değerli Taş: İnci Şanslı harfler: O ve V
Rohini Nakshatra Renk: Beyaz Şanslı  Sayılar: 2
Rohini Nakshatra Astronomik Adı: Aldebaran
Rohini Nakshatra Botanik Adı: Syzigium kimyon
Rohini Nakshatra Bird: Baykuş
Rohini Nakshatra Yoni / Hayvan Sembolü:  Erkek Yılan (Sarpa)

Rohini Nakshatra Ağacı: Jambu

ROHİNİ TAKIM YILDIZI 10:00  23:20 BOĞA
Yöneticiler: Venüs, Ay
Rohini  takım yıldızında doğanlar çok güzel gözleri olan orta boylu ve açık tenli kişilerdir. Gözleri adeta bir mıknatıs gibi çeker. Dış görünüşü itibariyle omuzları büyük, kasları gelişmiş, çekici ve biçimlidir.

Aile hayatı / Uyumluluk, babası ve baba tarafı akrabalar ile sorunlar yaşar   Annesine ve annesinin diğer akrabalarına daha fazla bağlı olması muhtemeldir. Dini ve ahlaki yasaları kesin bir şekilde yerine getiremeyebilir ve bu nedenle evli hayatının genellikle rahatsız olduğu görülmektedir.

Bu takım yıldızında doğanlar, özgürlüğe aşıktırlar. Onlar için yarın değil, bugün vardır ve bugünü yaşamak isterler. Başkalarının hatalarını bulmak konusunda ustadırlar.
Bu takım yıldızında doğanların 18 ve 36 yaş arasındaki dönemi, hayatlarının en zorlu ve kritik dönemi olacaktır. Bu dönemde birçok ekonomik sıkıntıyla karşı karşıya gelirler. Bu kişiler genelde 38 – 50 ve 65 -75 yaşları arası hayatlarının en huzurlu ve mutlu günlerini yaşarlar.
Bu kişilerin sağlıkları genelde iyidir. Bazı durumlarda -kadınlar için- meme kanseri, adet düzensizliği ve her iki cin için de boğaz ağrısı, sivilce, sarılık, idrar bozuklukları gibi hastalıklardan muzdarip olabilirler.


Rohini Nakshatra 1. Pada: Mars tarafından yönetilen Koç Burcu burcunda Navamsa'ya düşüyor. Buradaki odak nokta karnaval zevkleri elde etmektir.  aynı zamanda cömert olacak ve gereksiz zevkler için para harcayabilir.


Rohini Nakshatra  Venüs tarafından yönetilen Boğa  Navamsa'sına düşüyor sıkıntılarla yüzleşmek için çok cesaretli  Materyalist olacak. 


Rohini Nakshatra 3. Merkür tarafından yönetilen ikizler  Navamsa'ya düşer.sanat ve ticaret ilgisi tutkusu yüzünden çok fazla servet biriktirebilirler.


Rohini Nakshatra 4. Pada:, Ay'ın yönettiği Yengeç Navamsa'sına düşüyor. Aile yaşamı  maddi ve iç konfordur  iş amaçlı yapacağı yolculuklar kazançlı olacaktır…

Yorum Gönder

0 Yorumlar