Ay koç burcu 13:20 26 :40 ( Nakshatra: Bharani)
Bharani 2 inci Nakshatra -Karakteristikleri:

(Bharani - Koç burcunda derece 13-20 ′ - 26-40 ′ arasında değişmektedir.)
işte genellikle başarılı, verimli, doğru, sağlıklı ve mutludurlar .


Bharani Nakshatra Anlamı: Değişikliklerin içeriden geldiğini, büyük dönüşümlerin meydana geldiğini gösterir. Lordu: Venüs Sembolü: Vajina temsil ettiği alan Baş ve  Alın
Bharani Nakshatra Evliliği: Hayırlı değil
Bharani Nakshatra Tercüme: Bu yerliler besleyici, destekleyici ve önemser
Bharani Nakshatra Kontrol / Gezen Gezegen: Venüs - Şukra
Venüs'ün İlahiyatı: Lakshmi Cinsiyet: Kadın taşı Elmas
Bharani Nakshatra Şanslı harfler: L  Renk: Kan Kırmızı
Şanslı ve Uygun Sayılar: 9
Bharani Nakshatra : Karga  Hayvan Sembolü: Fil

Bharani Nakshatra Ağacı: Amalaka veya Amla
Bharani Koç 13:20 26:40  Yönetici: Mars, Venüs
Bharani takım yıldızında doğanlar az saçlı, geniş alınlı, parlak gözlü, güzel dişli, kırmızı tenli ve oldukça uzun yüz ve boyunlu olurlar. Doğumu gün ortasında gerçekleşirse  kafa ve çenesi dar, kaşları da gür olur.
Bu takım yıldızında doğanlar başkalarını ve  sevdiklerini yönetmeyi severler ve onlara her zaman üstünlük kurmayı isterler. Bu kişiler kibirli görünebilir ama işin gerçeği, onların saf ve temiz kalpli olduklarıdır. Bu kişilerin hayatları iniş ve çıkışlarla doludur.
Bharani takım yıldızında doğanlar genellikle  saf yürekli olmasına ve kimseye zarar vermek istememesine rağmen herkes tarafından sevilen insanlar değillerdir.
Bazen çok küçük meselelerden ötürü ilişkilerini bir çırpıda bitirebilirler.
Bharani takım yıldızında doğan kadınları sağlığı genel olarak iyidir. Fakat bazen adet problemleri, rahim bozuklukları, anemi ve tüberküloz gibi hastalıklardan muzdarip olabilirler.

Aile hayatı / Uyumluluk:

23 yaş civarında evlenir. eşinin güvenini sağlayacaktır . Bununla birlikte, yasaları gereği, sık sık sorunlarla karşılaşması muhtemeldir. Bharani doğumlu kadınlar  biraz saldırgandır, bu yüzden onun yaşam ortağı onunla uğraşırken çok sabır gerekir.
Bu takım yıldızında doğan erkeklerin sağlıkları da genel olarak iyidir. Karşılaşabilecekleri muhtemel hastalıklar ise dişlerde sorunlar, diyabet ve şiddetli vücut ağrısı, yüksek ateş, alında ve sadece göz çevresinde yaralanma olabilir.  Eğer sigara içiyorsa (ki muhtemelen içecektir) akciğer sorunlarına da dikkat etmelidir.

Bharani Nakshatra 1. Pada:   Güneş tarafından yönetilen Aslan Navamsa'da gelir. Bu pada hakkında önemli olan şey, kişinin  yaratıcılığa karşı tamamen emilmiş olmasıdır. Bu insanlar  egolu ve  bencil olabilir ve başkalarına bilmeden zarar verebilir.


Bharani Nakshatra 2. Pada:  Başak Navamsamındadır ve Merkür tarafından yönetilmektedir. zor iş üzerinde. Bu padada doğmuş olan kişinin özgüvenli  olması muhtemeldir.  etrafındaki kaos hükümdarlığında bile tam olarak ne yaptığını bilir.


Bharani Nakshatra 3. Pada:  Terazi Navamsa'sına düşüyor. karşıtları uzlaştırma konusunda özel bir yeteneğe sahiptir. yaşayacağı çok fazla seks deneyimi  olabileceği ve onun için iyi ya da kötü olup olmadığına göre ne kadar olgun olduğuna bağlıdır.


Bharani Nakshatra 4. Pada:  Mars tarafından yönetilen Akrep  Navamsa'ya düşüyor. enerjiyle dolup taşacak ve son derece üretken olabilir keşifler 

Yorum Gönder

0 Yorumlar