Ay aslan ve başak burcu 26:40 10 :00 (Nakshatra: Uttara)


Magha 10 Nakshatra Aslan burcunda 0.00-13.20 derece arasında değişmektedir)


 Karakteristikleri:hizmetçiler, tanrı ve atalara ibadet etme eğilimindedir, önemli işlerde bulunur
Uttaraphalguni 12  Nakshatra ( 26:40 Aslan - 10 Başak burcu)

Karakteristikleri: Kendine bağımlı, arkadaş canlısı, düşünceli, sevimli, başarılı ve lüks yaşamayı seviyor

Uttaraphalguni Nakshatra Yönetici: Güneş  Merkür Vücut Parashara: Kalp
Uttaraphalguni Nakshatra Sembol: Yatak, karyola bacaklar
Shakti (iktidarı /…): Sendika veya evlilik yoluyla refah gelmesi
Uttaraphalguni Nakshatra Evlilik: UğurluCinsiyet: Kadın
Uttaraphalguni Nakshatra Değerli Taş: Yakut  Şanslı harfler: T & P
Uttaraphalguni Nakshatra Şanslı Renk: Parlak maviŞanslı veya Uygun Numaralar: 1

Uttaraphalguni Nakshatra Elemanı: Ateş Ağacı: Badari Ağacı ( Hünnap)Uttara  Takım yıldızında doğanlar, sağlam ve dayanıklı, orta boyda ve yumuşak bir vücuda sahip olurlar. Ten renkleri orta, burunları kalkık ve büyüktür. Bu kişilerin yüzlerinde, küçük mor renkli, kendilerine has bir işaret olabilir.
Uttara  takım yıldızında doğanların hayatları, 32 yaşına gelinceye kadar tam bir karanlık döneml halindedir.  Bu yaştan sonra yavaş yavaş bir yükselme trendine geçerler. 38 yaşından itibaren ilerlemeleri çok hızlanır ve hedeflerini tek tek başarmaya başlarlar. Hayatlarının düzlüğe girmesi ve tam bir refaha kavuşmaları ise 62 yaşında ancak tamamlanır. Bu kişiler 50’li yaşlarına vardıklarında büyük şöhret ve servet kazanmak için şanslıdırlar.
Bu takım yıldızının insanlarının sağlıkları genelde iyidir. Ancak  mide, karaciğer ve bağırsak problemleri sorunlar ve şiddetli baş ağrısından muzdarip olabilirler.


Uttaraphalguni Nakshatra 1. Pada:  Jüpiter'in yönettiği Yay Navaması'na düşer. odak noktası çok etik bir yaşam sürdürmek ve bir danışmanın işini aramaktır.

Uttaraphalguni Nakshatra 2. Pada:  Satürn'ün yönettiği Oğlak Navaması'na düşer.  örgütsel yeteneğidir. 

Uttaraphalguni Nakshatra 3. Pada:, Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor. Buradaki odak, finansal ve entelektüel kaynakları iyi kullanarak yardım çalışmaları yapmaktır.
Uttaraphalguni Nakshatra 4. Pada:  Jüpiter'in yönettiği Balık Navamsa'sına düşüyor.  odak, koşulların bütünsel bir resmini elde etmek ve her şeyde doğru dengeyi yakalamaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar