Güneş Tutulması Büyük Uyanışlar Getiriyor

Güneş Tutulması Büyük Uyanışlar Getiriyor

Yeni Ay, parçalı güneş tutulması (2022'nin ilk tutulması)

Güney Amerika'dan, Antarktika'nın bazı bölgelerinden ve Pasifik ve Atlantik Okyanuslarından görülebilecek.

30 Nisan'da bir güneş tutulması iç dünyayı sallıyor, uyuyan kalpleri ve ruhları uyandırıyor. tutulmanın garip ve dönüştürücü etkileri dünya çapında hissedilebilir.

30 nisan 2022 Güneş Tutulması


Güneş ve ay tutulmalarını garip haftalar genellikle endişe verici ve olağandışı durumlarla gelir.

Tutulmalar bitişler, yeni başlangıçlar ve genellikle büyük büyüme hamleleri getirir.


Güneş tutulması
, Bharani nakshatra bilinen, yoni veya rahim ile sembolize edilen bir bölgesinde meydana gelir ve “kısıtlama yıldızı” olarak da bilinir.

Bharani , ilahi dişil yaşam gücünü ve cinsel enerjinin iyileşme ve yenilenme gücünü elinde tutar.


Tutulma haritasının , yönetici gezegeni Mars halka açık kısmına karşılık gelen 11. Evde ve Satürn le birlikte YAMA yoga oluşturuyor,

Tutulma İngiltere Hindistan Afganistan Pakistan ve tropikal ülkeleri ağır etkileyecek ve yüksek sıcaklık getirecektir

Ayrıca, Tutulma haritasında Merkür, akıl ve belagat gezegeninin 2 ev ses evinde

Bu, konuşma ve ifade etme ihtiyacının Mayıs ve Haziran aylarında toplumsal konuşmaların ve gösterilerin artacağı ve her bireyin konuşması için güçlü bir dürtü olacağını gösteriyor.


30 Nisan – 4  Mayıs tarihleri ​​arasında Jüpiter ve Venüs, gizemli Neptün gezegeni ile birlikte birbirlerinden 1 derecelik mesafe içinde olacaklar.

Buna gezegensel savaş (graha yuddha) denir ve özellikle ilişkiler alanında uçucu sürtünme enerjisi yaratabilir.

Tutulmalar meditasyon için iyidir ve meditasyonlar daha derin olabileceğinden, tutulma sırasında zaman geçirmenin en iyi yolu budur.

Dışarıdan, duygular ve zihin biraz yıpranır, bu nedenle bir tutulma sırasında büyük kararlar almak için asla iyi bir zaman değildir.Tutulma, sindirim ateşini öldürür ve yiyecekleri sindirmeyi zorlaştırır ve zehirli hale getirir. Bol miktarda sindirim süresi sağlamak için büyük öğünleri tutulmadan 3 saat önce bitirin.

Tutulmadan 2-5 saat önce herhangi bir yemeği bitirmek iyidir ve oruç tutmak her zaman iyidir. .

Tutulma sırasında yemek pişirmek ve yemek yemek için iyi bir gün değil, çünkü tutulmanın tuhaf enerjileri öğünlerinize girebilir. Negatif enerjilerin yiyecekleri etkilediği ve bu nedenle tutulma sırasında yemek pişiren restoranlarda yemek yemenin pek iyi olmadığı düşünülüyor.


Tutulmadan bir veya iki saat önce, yiyeceklerin iyi sindirilmesi için yemeyi bırakın ve tutulma süresi boyunca karnınız boş ve maksimum sonuç için aç karnına ilahiler ve mantralar yapılır.


Tutulma, saadhaklar için çok hayırlı bir zamandır; kötü bir zaman değil. Zevk ve zevkler için kötü bir zaman. Ve bu süre içinde mantra 108 kez zikrederseniz, 10.000 kez veya daha fazlasına eşdeğerdir! Bu nedenle, meditasyon ve ilahi bu dönemde şiddetle tavsiye edilir.


Güneş, sağlığın karaka veya göstergesidir ve tutulmanın sağlık üzerinde her şeyden çok etkisi olabilir.

Sağlık sorunlarınız varsa, Yükselen ve Ay ve Güneş burcunuz Aslan, veya Güneş/Ketu veya Ketu/Güneş dönemi veya Güneş/Rahu veya Rahu/Güneş dönemi yaşıyorsanız ve 8-12'de Güneş, Ay veya Yükselen gibi önemli gezegenleriniz varsa Yay veya İkizler dereceleri, o zaman sizin için kötü olduğunu bildiğiniz şeyleri yapmamaya özellikle dikkat etmelisiniz.

Tutulma aylarca etkili olabileceğinden, önümüzdeki günlerde ve haftalarda disiplinli egzersiz yapın.

Bazı insanlar, sağlık sorunlarınız varsa ve tutulmaya bakarsanız, bunların ortaya çıkma ihtimalinin daha yüksek olabileceğini düşünüyor.

Pratik olun ve korkudan uzak durun.


DAHA FAZLASI..

NEW 4399027014346611041

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Güneş Tutulması Büyük Uyanışlar Getiriyor

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

item