8 Evdeki Shani Satürn'ün Astrolojide Etkileri

 8 Evdeki Shani Satürn'ün Astrolojide Etkileri


8 ev hayatı hakkında bütün olduğu; adaletsizliği, sertliği, kabalığı, ölümü ve hastalığı. Satürn kesinlikle çok ciddi bir gezegendir; nerede olursa olsun, yaşamı değiştiren bir amacı vardır. Satürn'ün görevi size ulaşmasını geciktirmek veya engellemektir ve onun da bir amacı vardır. 8. evdeki Satürn zor bir yerleşimdir ve hayatın muhtemelen size haksızlık olacağı ve size asla unutamayacağınız yaralar bırakacağı anlamına gelebilir.


8. evdeki Satürn acı verici bir yerleşim


Ama endişelenecek bir şey yok, sadece karmanızı geri ödeyeceksiniz. Ve elbette, birliktelikler , ızdırap , güçten düşme, açılar, vb. gibi dikkate alınması gereken başka birçok şey var . Bu yaşamın kırılganlığını ve sınırlarını anlamanız için kimlik dönüşümünüzün bir yolculuğu olacak. Satürn, kişiyi yeni ve değişmiş bir kişiye uyum sağlamak için tüm arzularını, isteklerini, statüsünü, itibarını, bağlılığını, duygularını ve maddi mülkiyetini elinden almaya zorlayacaktır. Birinin “ölüm olmadan yeniden doğuş olmaz” dediği gibi bu kolay olmayacak.Buradaki Satürn, hayatın mümkün olan en karanlık yüzüyle yüzleşmenizi sağlayacak, ancak sadece ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz ama sahip olmadığınız ne kadar gereksiz arzularınız olduğunu fark etmeniz için. Disiplin, Satürn'ün ikinci adıdır ve size bunu öğretecektir. Kesin olan bir şey var ki, tüm bunların sonunda gerçek seni göreceksin. Bu süreç aynı zamanda sizi spiritüalizm yoluna itecek ve ahiret & reenkarnasyon vs. hakkında düşünmenizi sağlayacaktır.

Sekizinci evdeki Satürn: uzun bir yaşam süresinde doğallık kazandırırken, birini kötü servete karşı savunmasız kılar. Yeraltı işleriyle ilgili herhangi bir işletmenin bu yerleşimden fayda sağlaması olasıdır. Satürn ayrıca 8. evin yönettiği zorlukları ve dönüşümleri geciktirmekte ve hayatı daha da istikrarlı kılmaktadır. Satürn'ün 2. evden bu bakması, kişinin aileden ayrılmasının etken olduğunu gösteriyor.

Burada bir dereceye kadar Terazi Boğa oğlak Kova hariç hemen hemen tüm burçlarda hoş olmayan sonuçlar verir. Kendini dönüştürmeye yol açan felaket olayları artık Satürn tarafından sınırlandırılıyor. Bir sahnenin taşınmaz bir nesne türüyle karşılaşan karşı konulmaz güç. Geçmiş yaşamlarınızdan gelen iyi karmalar sınırlıdır. Bu zor pozisyon, ruhsal pratiğinizi de etkileyecektir, çünkü özünde, ruhsal uygulama en içteki benliğinizle, mümkün olan en derin dönüşümle birleşiyor.


Size gerçek bir yardım teklif edilse bile, onu tanıyamayacak, reddedecek ve başınız daha fazla belaya girecek. Sonra, yakınlıktan korkacaksınız. Sevdiğiniz için hissettiğiniz sevgiden korkuyorsunuz. Sevdiğiniz kişi sizi sevdiğini söylediğinde kendinizi savunmasız hissedersiniz. Hayatınızda bunun gibi çok az gerçek insan olacak.

Bu, istismarcı bir aile, parçalanmış aile, sevilmediğini hissetme, sevginin yokluğu, kırık kalp, soğukluk, duygusal travma, cinsel suç, erken çocuklukta veya geçmiş yaşamlarda okültün kötüye kullanılması vb. Ya bu sorunları yaşadınız ya da başkalarına işlediniz.
8. ev çok gizemli bir evdir ve saklı şeylerin tek evidir; tahmin bile edilemeyen şeyler başınıza gelebilir. Endişelenme, zenginlik anlamına da gelebilir. Kalıtım, 8. evin çok güçlü bir özelliğidir. Ancak, bir aile üyesinin veya eşin ölümüyle kazanç elde edebilirsiniz. Göreceğiniz bu finansal fazlada derin bir ders olacak. Aynı zamanda, kötü bir mali duruma veya para kaybına kapılmanız için her zaman bir tehlike vardır. Kurtulmak bu evin bir diğer güçlü özelliğidir, bu da geçmiş yüklerinizden veya yükümlülüklerinizden kurtulmak ve yeni bir başlangıç ​​yapmak anlamına gelir. Mutsuz veya bozulan evlilik ve sonuç olarak eksik bir cinsel yaşam için güçlü şanslar vardır. Eş aile tarafından çeyiz, taciz veya işkence vb. nedenlerle yerli olduğunu iddia eden bir sorun olabilir. Yerli, evlilik dışı ilişkiye veya dış cinsel ilişkilere dahil olabilir. Herhangi bir sonuca varmadan önce, Venüs'ün yerleşimi ve gücü kontrol edilmelidir.Kötü sağlık veya uzun vadeli hastalık Bunun dışında kişi hırsızlık, yasal suçlama, dava, soruşturma, veya hapis cezası ile karşı karşıya kalabilir. Kişi bir şekilde suçlular veya kaçakçılarla bağlantılı olabilir. Çoğu zaman ihtiyaç anında ortadan kaybolacağından, kişinin arkadaş çevresinden çok dikkatli olması gerekir.

Bu yerleşim, baba tarafından sorunları öne sürüyor; babanın ölümü veya kötü bir baba.

DERS, en içteki duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmayı öğrenmeniz gerektiğidir. Yakınlık sadece fiziksel yakınlık değil, aynı zamanda duygusaldır. Hayatınızda sevdiğiniz ve karşılığında sizi seven biri varsa, onunla kendinizi paylaşmaya çalışın. Sunulan yardımı kabul edin. Satürn, karmanızı çözmek için sizi duygusal olarak soğuk, yakınlık sorunları, miras sorunları vb. yaratarak bu dersi size tam olarak öğretecektir. Terk edilme, izolasyon, hayal kırıklığı, üzüntü ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sevdiğine bir borcun var, çöz yoksa aynı acılı dersi tekrar tekrar tekrar ediyor olacaksın. Ayrıca bu pozisyonla kendi psikolojiniz, en derin duygularınız, motivasyonlarınız vb. hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz.

Sahani 8 evde olumlu Etkileri


Olumlu bir kayda göre, kişi cesur, çalışkan, disiplinli ve mükemmel yönetsel yeteneklere sahip.

mali durumu konusunda çok ciddi olacaktır. Sakin, manevi ve hayırsever olacak. Bu yerleşim kişiyi lider, baskın, hırslı ve işkolik yapar. Kişi, büyük iş anlayışı nedeniyle büyük bir iş adamı olabilir. Bu pozisyon iyi bir yabancı yerleşimi önermektedir.Bu yerleşimde Jüpiter konumu çok önemlidir.8. evden Satürn açıları:

Buradan Satürn 10. ev , 2. ev ve 5. eve açı yapıyor .10. evde açı:

Satürn 10. evin karakıdır, bu açı iyidir. Bu yön kişiyi lider, baskın, hırslı ve işkolik yapar. Kişi, büyük iş anlayışı nedeniyle büyük bir iş adamı olabilir. Kişi hayatı hafife almayacak ve sonuçta hayatta başarı, isim, şöhret, statü ve istikrar getiren hedeflerine ulaşmak için çok çalışacaktır. Satürn babayı temsil eder, 10. Satürn kişiyi büyük baba yapar. Çocuğunun büyümesi konusunda çok ciddi olacak.2. evdeki görünüm:

Bu durum finansal ve mesleki sorunlara neden olabilir. Kişi çok yoksun bir çocukluk geçirmiş olabilir ve daha sonraki yaşamda hayattaki temel maddi şeyleri elde etmek için mücadele edebilir. Ancak bu, onu hayattaki mali konularda çok ciddi hale getirecek ve sevdiklerinin asla aynı sorundan muzdarip olmamasını sağlayacaktır. Bu tür bir finansal deneyim, kişinin temel şeylere bile daha fazla tasarruf etmeye ve daha az harcamaya çalışacağı para takıntısına da yol açabilir ve bu da depresyona yol açabilir.5. evdeki görünüm:

Beşinci ev aşk hayatını, çocukları ve diğer zevkleri temsil eder. Bu yön, kişiyi eğlenceden, aşktan veya diğer zevklerden mahrum bırakır. Kişi, yaşam ve sorumlulukları konusunda çok ciddi olabilir ve yaşamın küçük anlarının tadını çıkarmayı unutacaktır. Aynı zamanda bu yön onu sakin, manevi, yardımsever yapacak ve hayatın anlamını ve amacını arayacaktır. Doğumda problem olabilir.Önemli:

Bunlar genel gözlemlerdir. Genel sonuç hayıra bağlı olacaktır. 8. evdeki gezegenlerin görünümü, 8. evdeki diğer gezegenin yönü ve yerleşim evleri.Güneş burçlarını evlilik analizi- çocuk sahibi olmak ve ruh eşi bulmakta kullanıyorum. Ay Burçlarını psikolojik denge, sağlık ve hastalık analizini ve HAYATIN TÜMÜNE YAYILAN TÜM KARARLAR için kullanıyorum. Yükselen burcu kişinin karakterini güvenirliğini görmek için kullanıyorum.

DAHA FAZLASI..

Satürn Kavuşumları 8651938629422571317

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item